Pitanje za muškarce

Mona*

Zainteresovan član
Poruka
233
Koliko vam je vremena potrebno da vam se digne i koliko vremena treba da prođe u pokušaju da se digne (polni organ) a da ne počnete da paničite i bacate se u tragediju, što se to nije dogodilo i usled čega se to može dogoditi?
 
:dash:
:think: Aj da pokušamo indirektno... Da sugerišemo odgovor...
Da nešto nema u "tome" ne bi stariji tipovi kukali za mladim danima kad su seksali sa curama, a ne sa tetama, ne bi postojao žal za "piletinom" da ona ne poseduje izvesne kvalitete... :rumenko::D

Čekaj po ovom tvom ne može da ti se digne ako nije neka mlađa žena u pitanju ili šta? Mislim da te nisam baš najbolje razumela.

Jasno mi je da godinama sve gubi svoju funkciju ali mi je čudno ako se to dešava ko nema ni trideset ili je u ranim tridesetim šta je tu problem?
 
Čekaj po ovom tvom ne može da ti se digne ako nije neka mlađa žena u pitanju ili šta? Mislim da te nisam baš najbolje razumela.

Jasno mi je da godinama sve gubi svoju funkciju ali mi je čudno ako se to dešava ko nema ni trideset ili je u ranim tridesetim šta je tu problem?

ne slusaj ti njega :lol: on je dovoljno .... neiskusan :lol:

u sustini to ne mora da bude pravilo, neki momci vole starije zene, i nema veze da li je zena zena od 20 ili 35 godina . To je diskutabilno , njemu se svidjaju ovakve meni onakve onom neke trece . Bez obzira kakva bila ne mozes naci univerzalni ukus, kod svakog je drugaciji . A razloge slabe potencije sam naveo gore negde ...
 
Jasno mi je da godinama sve gubi svoju funkciju ali mi je čudno ako se to dešava ko nema ni trideset ili je u ranim tridesetim šta je tu problem?

pa, dešava se čak i u tim godinama
ili mu se teško diže ili treba prilično napora da tu podignutost održi

j'bt, ovo zvuči ko I Njutnov zakon


mislim, ako nema neki fizički problem, onda je problem u glavi... gornjoj
 
Čekaj po ovom tvom ne može da ti se digne ako nije neka mlađa žena u pitanju ili šta? Mislim da te nisam baš najbolje razumela.

Jasno mi je da godinama sve gubi svoju funkciju ali mi je čudno ako se to dešava ko nema ni trideset ili je u ranim tridesetim šta je tu problem?
Neukusno bi bilo da govorim otvoreno, zato idem okolo naokolo, a ne vredi. Hoće li biti jasnije ako se zna da i ženski polni organ tokom godina trpi određene promene koje mogu da utiču na intenzitet doživljaja muškarca tokom snošaja?
Pitanje je s kim su ti tridesetogodišnjaci imali seks, i još mnogo šta je tu prisutno, jer razloga za erektilnu disfunkciju ima više, ne radi se samo o "tolerancijama" polnih organa.
 
Neukusno bi bilo da govorim otvoreno, zato idem okolo naokolo, a ne vredi. Hoće li biti jasnije ako se zna da i ženski polni organ tokom godina trpi određene promene koje mogu da utiču na intenzitet doživljaja muškarca tokom snošaja?
Pitanje je s kim su ti tridesetogodišnjaci imali seks, i još mnogo šta je tu prisutno, jer razloga za erektilnu disfunkciju ima više, ne radi se samo o "tolerancijama" polnih organa.

E sad ne mogu a da ne pitam , koje su to promene, jer stvarno nisam upucen a voleo bih da znam :think:
 

Back
Top