МСП о Косову и Метохији 22. јула

Spencer

Ističe se
Poruka
2.035
Међународни суд правде објавиће мишљење о легалности једнострано проглашене независности Косова у четвртак 22. јула. Објављивање мишљења суда биће тренутак истине и опомена за оне у Приштини који су мислили да једностраним актима могу да мењају основне норме међународног права, рекао Вук Јеремић.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/737930/МСП+о+Косову+22.+јула.html

Ако је суд пресудио по закону само је једна одлука могућа: да су шиптарчине и њихови спонзори нелегално прогласили независност. Другачија одлука је могућа само ако су судили "по страху од царства". Шта ви мислите?
 
Ако је суд пресудио по закону само је једна одлука могућа: да су шиптарчине и њихови спонзори нелегално прогласили независност. Другачија одлука је могућа само ако су судили "по страху од царства". Шта ви мислите?

bice nedefinisano.Nije po zakonu ali,...
 
Vece garancije od ove za sada nema


Kabila: Dok sam živ neću priznati nezavisno Kosovo

26. 11. 2009. - 05:00h
Predsednik Konga Žozef Kabila izjavio je juče tokom razgovora sa srpskim šefom diplomatije Vukom Jeremićem: "Dok sam ja živ Kongo neće priznati Kosovo." Razgovor sa predsednikom Kabilom vođen je hiljadu kilometara daleko od glavnog grada Kinšase, duboko u džungli.




 
Ако је суд пресудио по закону само је једна одлука могућа: да су шиптарчине и њихови спонзори нелегално прогласили независност. Другачија одлука је могућа само ако су судили "по страху од царства". Шта ви мислите?

ja sam siguran da ce odluka suda biti na strani pravde. a to sto se to nekome nece dopasti, sto ce ti ponovo videti svetsku zaveru....to je stara prica.... bajata prica
 

Back
Top