Muftije tuguju u BMW-u

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Muftije.jpg


Muftije2.jpg


Sramota u Srebrenici: Dok narod tuguje, muftije se šepure u nabrijanim BMW-ima

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ije-se-sepure-u-nabrijanim-bmwima/501415.aspx

Vjerojatno ne bismo niti doznali da se radi o voznom parku fancy muftija (muslimanski vjerski poglavari) da na automobilima nemaju srpske pločice, pa su automobile ukrasili navođenjem profesije kako bi ostali neogrebani.

Spomenimo kako je Bill Clinton prilikom posjeta Srebrenici iz poštovanja prema žrtvama pješačio do mjesta ukopa, no muftije su poštovanje odlučili izraziti nešto komfornije.
 
I sta je u toj vesti cudno?
Otkad sam prochitao da se popovi voze u luksuznim dzipovima, kupuju stanove po Grchkoj, a muftijama nalaze oruzje po automobilima, od sveshtenstva me vishe nishta ne chudi... chudi me lakovernost naroda koji sve to mirno gleda, a plashi se da neshto preduzme, jer su potonji, avaj, 'bozji izaslanici'.
 
Muftije.jpg


Muftije2.jpg


Sramota u Srebrenici: Dok narod tuguje, muftije se šepure u nabrijanim BMW-ima

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ije-se-sepure-u-nabrijanim-bmwima/501415.aspx

Vjerojatno ne bismo niti doznali da se radi o voznom parku fancy muftija (muslimanski vjerski poglavari) da na automobilima nemaju srpske pločice, pa su automobile ukrasili navođenjem profesije kako bi ostali neogrebani.

Spomenimo kako je Bill Clinton prilikom posjeta Srebrenici iz poštovanja prema žrtvama pješačio do mjesta ukopa, no muftije su poštovanje odlučili izraziti nešto komfornije.

to je zukorlicev vozni park z:D

onaj ziklic se vozi u obicnom autu dok zukorlic ima vozni park sacinjen od bmw serije 7 , X5 , X6 , kao i VW Tuarega....

A najjace je sto Zukorlic ima 3 ista BMW X6 bela , i jos je napisao na njih MUFTIJA da mu ih slucajno ko ne razbije u Srebrenici sobzirom da su im auta ne na NP vec na BG table z:D
 
Putujući cirkus političkih, medijskih i vjerskih profesionalnih plakača nad Srebrenicom odradio je još jednu maestralnu dnevnicu isforsirane glume. Silovanje srebreničke boli svake se godine podigne na jednu novu razinu sadizma. Ovu su obljetnicu primjerice, ti klauni udostojili nazvati katarzičnom.

Kada sagledamo sve segmente, jučerašnji dan možda i ima neke natruhe katarze, ali katarze klasičnog balkanskog licemjerja i đon-obraza u čemu smo prvaci bez ikakvih visinskih priprema. Sijeda regionska narikača broj dva, Boris Tadić, ovaj put je nažalost morao odraditi grobni spektakl bez svog partnera broj jedan - Ive Josipovića.

Budući da je suosjećajni dvojac ispričajni protokol na grobištima apsolvirao do savršenstva, nije bilo nikakve sumnje da će se i sam Tadić snaći fantastično. Ne znam samo za kakve budale drži narod kojem dolazi u posjetu? Jeste, sjebani smo po svim parametrima normalnih civilizacija, ali smo još uvijek sa zrncem zdravog razuma da možemo uvidjeti svu besmislenost Tadićeve posjete i još veću naivnost onih koji u tom povijesnom činu, a zapravo u dosadnom žvakanju žvake na mezarju pred uplakanim ženama, vide korak svih koraka prema konačnom približavanju rasturenih naroda.


Nastupajući u još jednoj epizodi izvoza srebreničke tragedije u svijet, koja je postala glavni nacionalni brend, svoje ulizivačke bodove pred hladnokrvnom briselskom politikom na konto tuđe ljudske tuge, podanički je odradio još jedan zgodničko i to Lepi Hare Sveprisutni. On se posebno, gotovo esejistički potrudio s patetikom, s obzirom da je izborna godina i na ovom našem meridijanu. A zna se koliko je osobno velikih tvornica otvorio, kako je pokrenuo uništeno gospodarstvo novcem arapskim u zamjenu za putovnice, kako silno pomaže preživjele nakon genocida. Taman koliko i vjerski vođa reisulema Cerić Corleone. Sva istinska moralna i ljudska izopačenost skupila se jučer docirati laži i hinjenu tugu, a dok su držali svoje trosatne govore skupa sa svjetskim moćnicima, jednu je ženu odvela hitna jer je kolabirala. Ona je petnaest godina čekala da ukopa sina i nije dočekala taj trenutak zbog političkih preseravanja pred mikrofonima.

Mnogi raspoloženi Srbi na portalima i forumima razbacivali su se klasičnim pođonjenim relativiziranjem - nije bilo genocida, nije bilo toliko pobijenih, skoro da ni rata nije bilo. Blasfemične teorije urote, osvete, nekog dogovorenog masakra. Sa rijetkom ljudskom šutnjom i stidom. Profiterske udruge okupljene oko stradalih u Srebrenici također su spremile svoje prekidače za bol, čekajući pravi trenutak da bi se za jednu tešku priču slilo nekoliko novih tisuća u razne fondove koji ne postoje, jer stvarne i prave bolom sluđene majke nikad ne vide spomenuti novac. Perverzija ovogodišnje obljetnice je narasla čak do toga da se zahtijeva minuta šutnje na Crnom kontinentu na kičastoj paradi nogometa.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ajisplativiji-poslijeratni-biznis/501356.aspx

Ostatak teksta autorka je posvetila standardnom mantranju o Mladiću i sl. li mi se ovaj deo učinio zanimljiv i smislen.

He he he...izuzimajući onaj detalj o srpskim internet portalima:cool:
 
Vi ste genocidom u srebrenici podigli balijama cjenu do nebesa.


Jeste li svjesni toga napravili ste aliji veeeliku uslugu a poubijali nedužne ljude i osramotili križ.

ja ne znam koji genocid je u pitanju,ja mogu reci samo ratni zlocin,nista vise.
dzabe aliji usluga kad je sad pod zemljom.
a inace nazivas ih balije,a vi ste imali muslimansko -hrvatsku federaciju.
 
ja ne znam koji genocid je u pitanju,ja mogu reci samo ratni zlocin,nista vise.
dzabe aliji usluga kad je sad pod zemljom.
a inace nazivas ih balije,a vi ste imali muslimansko -hrvatsku federaciju.



Najveća greška koju treba priznati mi nismo smjeli s njima u pakt.

Za informaciju oni su nas najviše ubijali i mučili kad su iz Ustaša Prešli u partizane.


Ponovni pakt s njima je stvorio tuđman jer je bio crveni bandit isto ko i slobo.
 
Хебе се муфтијама за муслиманима. Шире мржњу међу народима, пропагирају некакве исламске вредности, критикују запад као највеће зло овог света, али за себе су прихватили западни начин живота.
 

Back
Top