okrvaricu nokte o tvoje butine...

Poruka
7.683
jer volim ga k'o Rusi svoje Putine i Staljine!

to porucuje Sajsi curicama koje joj svrsavaju na decka

e sad da cujem vas
ae nek vazi za oba pola
ljubomorni?
jock i niste
ali u kolikoj meri?
sta biste konkretno uradili nekome ko se mesa u vasu vezu, kako biste objasnili curi(decku) koja se mota oko vase ljubavi da odj.ebe sto pre i sto dalje?:cool:
 
jer volim ga k'o Rusi svoje Putine i Staljine!

to porucuje Sajsi curicama koje joj svrsavaju na decka

e sad da cujem vas
ae nek vazi za oba pola
ljubomorni?
jock i niste
ali u kolikoj meri?
sta biste konkretno uradili nekome ko se mesa u vasu vezu, kako biste objasnili curi(decku) koja se mota oko vase ljubavi da odj.ebe sto pre i sto dalje?:cool:

Nasilnim metodama...Posto na ovo podrucju nikome nista u glavu ne ulazi diplomatijom...
 
jer volim ga k'o Rusi svoje Putine i Staljine!

to porucuje Sajsi curicama koje joj svrsavaju na decka

e sad da cujem vas
ae nek vazi za oba pola
ljubomorni?
jock i niste
ali u kolikoj meri?
sta biste konkretno uradili nekome ko se mesa u vasu vezu, kako biste objasnili curi(decku) koja se mota oko vase ljubavi da odj.ebe sto pre i sto dalje?:cool:

Ljubomorna nisam. Mozda jesam, ali to je vrlo malo, da je gotovo zanemarljivo. U ovoj vezi mi se niko ne mesa, trenutno, a kad bi se umesao, ne znam sta bih radila. Mislim da ne bih pravila neke scenske nastupe, dizala galamu ili bilo sta. Popricala bih sa deckom o tome otvoreno, pitala ga da li oseca nesto prema toj devojci i u zavisnosti od odgovora reagovala na situaciju. Ukoliko ga ta devojka ne tangira onda se ne bih opterecivala time, jer znam da je on kulira. U suprotnom, raskinemo i to je to.
 
jer volim ga k'o Rusi svoje Putine i Staljine!

to porucuje Sajsi curicama koje joj svrsavaju na decka

e sad da cujem vas
ae nek vazi za oba pola
ljubomorni?
jock i niste
ali u kolikoj meri?
sta biste konkretno uradili nekome ko se mesa u vasu vezu, kako biste objasnili curi(decku) koja se mota oko vase ljubavi da odj.ebe sto pre i sto dalje?:cool:
ne bi uopste
ona ako bi me eventualno prevarla bi joj nalupao samare (ako i to uopste,zavisi koliko bi bio besan)
a,njemu ne bi nista ,nije na njemu da se kontrolise ,nego na njoj
 
jer volim ga k'o Rusi svoje Putine i Staljine!

to porucuje Sajsi curicama koje joj svrsavaju na decka

e sad da cujem vas
ae nek vazi za oba pola
ljubomorni?
jock i niste
ali u kolikoj meri?
sta biste konkretno uradili nekome ko se mesa u vasu vezu, kako biste objasnili curi(decku) koja se mota oko vase ljubavi da odj.ebe sto pre i sto dalje?:cool:

Зајебано сам љубоморан али могу то да трпам у себе као и све остале проблеме и онда кад пукнем пукнем због свега и терам у п.м. због свега а не само због љубоморе... мада хммм...
a030.gif
 

Back
Top