MaČiĆi
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 96

Tema: MaČiĆi

Primećen član lassie (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano MaČiĆi

Ja koliko vidim nema tema slicnoj ovoj,,a moyda me oci varaju
    Nego kayite vi meni kako kada vam tek u kuci dodje macic,kako ga vaspitavate njegujete,hranite,,,,,_
    meni ce za mesec dana da se pridruzi jedan mačić,muski,on je na mom podkrovlju i uzimam ga svaki dan u sobi po 3-3 sata trenutno necu da ih odvajam od brace ,ovo je samo kako bih se navikao,nego meni macic nesto mjauce kao kad hoce u wc to je kad ga uzmem u ruke ali uvek to radi,,on je maza i voli da se igra ,,sve je dobro osim toga jer neznam sta mu je ...imate li slicnih iskustava ?
    Ako ne razgovaraš s zivotinjama,nećeš ih upoznati,a ono što ne poznaješ toga se bojiš.Ono čega se bojiš,to uništavaš.

Zainteresovan član Kaja Halliwell (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Smile Re: MaČiĆi

Evo meni se bas pre par dana pruzila takva prilika i doslo mi je jedno mace.U pocetku se jako plasio ali evo ga sada vec se ponasa ko da je on gazda sva redom napada.Pa onda nije hteo da se mazi ali polako ga privikavam i sad hoce da se mazi ali samo koliko on hoce kada mu dosadi onda mazenje se pretvara u grebanje.Ali polako se navikavamo on na mene i ja na njega.

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Re: MaČiĆi

Citat Original postavio Kaja Halliwell Pogledaj poruku
    Evo meni se bas pre par dana pruzila takva prilika i doslo mi je jedno mace.U pocetku se jako plasio ali evo ga sada vec se ponasa ko da je on gazda sva redom napada.Pa onda nije hteo da se mazi ali polako ga privikavam i sad hoce da se mazi ali samo koliko on hoce kada mu dosadi onda mazenje se pretvara u grebanje.Ali polako se navikavamo on na mene i ja na njega.
    pa da ni ovaj nas macan nije hteo da se mazi sada pre 5 dana je poceo ali i to sto kazes kad on hoce a kad mu se dosadi onda malo greb-greb,,nego evo mi se sad mazili i on spajki sad ,,,,danas je skoro ceo dan bio ovdje malo ga navikavam,,samo njega strah kad ostaje sam ja odem dea mu stavim da jede a on mjau mjau ali ja to na brzinu moram da radim,,,
    Ako ne razgovaraš s zivotinjama,nećeš ih upoznati,a ono što ne poznaješ toga se bojiš.Ono čega se bojiš,to uništavaš.

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio lassie Pogledaj poruku
    pa da ni ovaj nas macan nije hteo da se mazi sada pre 5 dana je poceo ali i to sto kazes kad on hoce a kad mu se dosadi onda malo greb-greb,,nego evo mi se sad mazili i on spajki sad ,,,,danas je skoro ceo dan bio ovdje malo ga navikavam,,samo njega strah kad ostaje sam ja odem dea mu stavim da jede a on mjau mjau ali ja to na brzinu moram da radim,,,
    Bas te izgleda voli

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Bas te izgleda voli
    Pa da izgleda da me voli,,ali ja njega vise nego on se upravo probudio,i islo mu se u wc pa sam ga ponela na podkrovlje sa ostalim macicima i odnela im 2 kesice whiskas hrane nadam se da ce biti siti i da mamica im je dosla iz neke setnje ili nekog lutanja okolo

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

A sto se tice maccica ovog mojeg,on jurca po kuci ludacki poceo je i on tako,samo u pocetku mi je bila najgora saksija a sada zavesa on se kaci na zavesi valja se zakacen a nikako ne podnosi samocu jadnicak ali ja ga ne ostavljam sem kada idem da mu stavim da jede

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Pa da izgleda da me voli,,ali ja njega vise nego on se upravo probudio,i islo mu se u wc pa sam ga ponela na podkrovlje sa ostalim macicima i odnela im 2 kesice whiskas hrane nadam se da ce biti siti i da mamica im je dosla iz neke setnje ili nekog lutanja okolo
    Izvini nisam u toku ili sam zaboravila koliko su stari tvoji macici.

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Mjauče jer nije navikao da bude sam. Gore ima mamu i braću, u sobi tebe, a kad izađeš - to je za njega šok.
    Trebalo bi i ostale mačiće da skineš sa potkrovlja da se naviknu na ljude. Kako ćeš ih udomiti kad su večito sami tamo gore?

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio K aja Pogledaj poruku
    Mjauče jer nije navikao da bude sam. Gore ima mamu i braću, u sobi tebe, a kad izađeš - to je za njega šok.
    Trebalo bi i ostale mačiće da skineš sa potkrovlja da se naviknu na ljude. Kako ćeš ih udomiti kad su večito sami tamo gore?
    ma naravno da ih donosim sa podkrovlja po minimum 3 sata su u sobi,,,,

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Tako i treba!
    Sad su najzanimljiviji, onako mali i šašavi, sve bi hteli odjednom. Zalete se šapom na nešto, pa promaše i prevrnu se ...
    Mi smo uvek uživali kad smo imali mačiće, dođemo s posla i na pamet nam ne pada da palimo TV, imamo živu mačiju televiziju pa se smejemo kao ludi.

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio K aja Pogledaj poruku

Tako i treba!
    Sad su najzanimljiviji, onako mali i šašavi, sve bi hteli odjednom. Zalete se šapom na nešto, pa promaše i prevrnu se ...
    Mi smo uvek uživali kad smo imali mačiće, dođemo s posla i na pamet nam ne pada da palimo TV, imamo živu mačiju televiziju pa se smejemo kao ludi.
    Evo i ja imam macju televiziju.Trenutno je premijera filma:,,Izvrsiti atentat na cvece"!

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Kod nas pljušti kiša pa je na programu prastari film "spavanje do besvesti"

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

I kod nas je kisa.Inace kakav je film da ja prebacim na taj kanal!

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Mnooogo monoton za gledanje, ali pun sublimiranih poruka - kad se udubiš u radnju i sam počneš da učestvuješ.

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Ja sam izgleda imala neku glupu kablovsku, najčešće nije ni bilo signala a kad se i pojavi, uvek reprize tog filma sa spavanjem i dokumentaraca o mačijoj ishrani. I onda su mi ukinuli uslugu i još uvek tragam za novim provajderom.

Ali mačići su genijalni! Stalno prolazimo pored jednog dvorišta, oni su već porasli, samo su još dva izgleda ostala neudomljena, i moja ćerka se preksinoć tako izigrala sam manjim, harlekinom, i kaže da je bio nežan, da nije vadio kandžice i da ima jako mekane šapice. Ona je ubrala travku i pružila, počela da maše, a ono je nju po ručici svojim mekanim belim šapicama sa roze jastučićima... A onda je videlo brata kako juri bubice po travi i pojurilo njegov rep! Samo, ja i dalje ne mogu da prežalim njihovu stariju sestru, i što nju nisam imala uslova da uzmem, a sad je nema nigde.

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio mimi's mom Pogledaj poruku
    Ja sam izgleda imala neku glupu kablovsku, najčešće nije ni bilo signala a kad se i pojavi, uvek reprize tog filma sa spavanjem i dokumentaraca o mačijoj ishrani. I onda su mi ukinuli uslugu i još uvek tragam za novim provajderom.

Ali mačići su genijalni! Stalno prolazimo pored jednog dvorišta, oni su već porasli, samo su još dva izgleda ostala neudomljena, i moja ćerka se preksinoć tako izigrala sam manjim, harlekinom, i kaže da je bio nežan, da nije vadio kandžice i da ima jako mekane šapice. Ona je ubrala travku i pružila, počela da maše, a ono je nju po ručici svojim mekanim belim šapicama sa roze jastučićima... A onda je videlo brata kako juri bubice po travi i pojurilo njegov rep! Samo, ja i dalje ne mogu da prežalim njihovu stariju sestru, i što nju nisam imala uslova da uzmem, a sad je nema nigde.
    Zao mi je zbog njihove sestreAli drago mi je da su ovi dobro.za njih.
    A sto se tice macije televizije,kod mene danas neke smetnje ali ipak pustaju ponovo horor:,,Ulazak u kuhinju"
    RADNJA FILMA:
    Malo mace pokusava da udje na zabranjenu teritoriju.Uspeva da udje ali ga spaze ukucani,sledi isteravanje maceta uz buku.
    **********THE END**********

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Kod nas danas ugrejalo sunce pa se izlezavaju na terasi trenutno,,,nije bog zna koje sunce ima i tamnih oblaka ali je prevruce,,,moram vodu da im menjam svakih 15 minuta,,,,,,,prije sam ih ubacila u sobu i stavila junizator da ih hladi ali oni svi jurnuse na terasicu stra ih od duvanja

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Kod nas danas ugrejalo sunce pa se izlezavaju na terasi trenutno,,,nije bog zna koje sunce ima i tamnih oblaka ali je prevruce,,,moram vodu da im menjam svakih 15 minuta,,,,,,,prije sam ih ubacila u sobu i stavila junizator da ih hladi ali oni svi jurnuse na terasicu stra ih od duvanja
    Suncaju se decica ako,ako!

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Suncaju se decica ako,ako!
    he-he pocrnela po malo zezam se ,,,,,do 7 sati su bili na terasi sada sam ih uvela u sobi tamo luduju sreca pa nema ni jedna saksija u toj sobici ;PPP

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Sva sreca!!!

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Juce sam nasla micinog macica koji je bio u simsu rodjakove-komsijine kuce izasao je na nase podkrovlje,veoma je mali i sladak,ali mica ne ume da bude mama i neznam uopste kako je preziveo do sada,,,mi stvarno nemamo pojma sta da radimo i neznamo gdje cemo ga,na podkrovlju mu ne da mama troje macica,imamo dva podruma ali to su nam zajednicki posto u dvoristu ima 3 kuce to su mi ujak i tetke tako sad da oni nedaju da stavim macica u podrum ja imam jedno mesto gdje je sada trenutno ali mama ga prenosi na stepenice sa kojih je juce pao,,,, sinoc je prenocio u starom podkrovlju ali nije ni prennocio celu noc je mjaukalo,,,,sada sam ga nahranila i odvela na mesto gdje moze da ostane mama mu trenutno nije tu ona kad tad dodje a kada se to desi odvescu je kod njega,,,Grize me savest sto sad onaliko mjauce a ja ne mogu da mu nadjem mamu,,,,Morammo macica dati nekome i sad ga krijem od svih u dvoristu samo ja mama i tetka znamo za njega,,,,,nemam pojma sta cu dodje mi da izludim boli me glava,,,,

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Ja moram naci smjestaj za njega bar privremeni komsinica se ponudila ali to je stara zena 80 godina ima i bolesna je nebih ona mogla da podnese buku koju macic stvara dok mu mama nije tu a to je skoro uvek ,,,neznam trenutno mi niog nema kuci pitacu mamu sta da radim sa njim i ima li ona kavo resenje,,,

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Ja moram naci smjestaj za njega bar privremeni komsinica se ponudila ali to je stara zena 80 godina ima i bolesna je nebih ona mogla da podnese buku koju macic stvara dok mu mama nije tu a to je skoro uvek ,,,neznam trenutno mi niog nema kuci pitacu mamu sta da radim sa njim i ima li ona kavo resenje,,,
    Joj draga stvarno nemam savet za to.Mozda da ga pustis da jos malo poraste pa ga das toj komsinici...

Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Joj draga stvarno nemam savet za to.Mozda da ga pustis da jos malo poraste pa ga das toj komsinici...
    Ne mogu nazalost samo a si videla mog ujaka pre pola sata nasao je mace da nisam dosla verovatno bih vec bilo mrtvo,,,ja sam mislila da ga dam ujedno sa mamom Sta mislis ?????sada s macic smirio,ne mjauce , mama mu je dosla i nazalost za 15 min otisla,,,ja cu do sutra naci smjestaj a mama je nasla njenu rodjaku ona voli macke i imala je nekoliko rekla je da ce da pokusa...jedino to ostaje,,a ovdje je jako losa situacija niko sem nase porodice ne voli zivotinje a ja strvarno neznam kako nemaju srca

Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    31

Ne mogu nazalost samo a si videla mog ujaka pre pola sata nasao je mace da nisam dosla verovatno bih vec bilo mrtvo,,,ja sam mislila da ga dam ujedno sa mamom Sta mislis ?????sada s macic smirio,ne mjauce , mama mu je dosla i nazalost za 15 min otisla,,,ja cu do sutra naci smjestaj a mama je nasla njenu rodjaku ona voli macke i imala je nekoliko rekla je da ce da pokusa...jedino to ostaje,,a ovdje je jako losa situacija niko sem nase porodice ne voli zivotinje a ja strvarno neznam kako nemaju srca
    Svarno ne znam ni ja za te ljude.Mislim da je to najbolje resenje sto si presudila!

Slične teme

1. macici.... ;)
    Autor grand_caffe u forumu Svet životinja
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.08.2010., 22:58
  2. Macici
    Autor loski u forumu Poklanjam
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.10.2009., 20:59
  3. Macici
    Autor mina21bg u forumu Poklanjam
    Odgovora: 3