detinjstvo.....

Hm,pocela sam da slusam muziku tek u srednjoj skoli.
ali recimo,od usputnih pesama,koje sa slusala od drugih-madona(slusala je moja bejbisiterka),onda zdravko colic(na njega smo igrali u 4 osnovne,koreografije,ta sranja),onda britni i one more time,stronger(opet neke koreografije),pa pcd neke pesme i shakira-hips nesto(moja najdrugarica me je maltetirala sa tim pesmama),onda maturska-neke narodnjacine(ceca,najvise-pile,manta,malta,kako vec,viski,i njene stare) i ona nema vise druga mog,na tu su svi plakali,i u otprilike to vreme neke haus pesmice iz omiljene mi diskoteke.
od srednje,gradim uspomene po sopstvenom muzickom ukusu:)
 
Pa za negde za rano detinjstvo(kad sam krenuo u skolu) me vezuju neke pesme od osvajaca, posebno za rekreativne, onda kasnije 2,3 razred tu sam najvise slusao tap011, posebno onu pesmu

I kao klinac bio sam zaljubljen u onu plavusu iz benda :lol:

Onda kasnije sam poceo da slusam eminema, posle njega relativno nista nisam ni slusao, kasnije mi je i umro deda pa sam bukvalno i prestao da slusam muziku(rekao sam sebi necu slusati muziku 6 meseci, a kada je to proslo, i dalje je nisam slusao)... I tako... :lol:
 
koje pesma ili pesme vas vracaju u ono rano detinjstvo?
sta ste slusali kada ste ilali...4...5..6...godina?
da li vam te pesme bude lepa ili ruzna secanja?

mene u to rano detinjstvo vracaju pesme natase bekvalac,one sa njenog 1. albuma,npr pesme:ne brini,mali signali.... :) takodje sam stalno magazin slusala sve njihove stare pesme me podsecaju na detinjstvo....i te pesme mi bude jako lepa secanja :)
e sad vas da cujem.......

Slusao sam neke sabane uglavnom...evo jedna pesma za koju sam siguran da sam je voleo kad sam bio klinac... xD


P.S Posto vidim da vi spominjete pesme od pre 2-3 god...da se zna da sam ja ovu pesmu iznad, slusao kad sam imao svega 7 godinica... :confused:
 
Poslednja izmena:
ja sam negde od 6. razreda pocela da slusam queen i ekv, nesto kasnije, u 7, pocela sam da slusam i kupera, black sabbath, david bowie, sex pistols i to...
ovde se prica i o srednjoj skoli, sto ja ne bih bas svrstala u detinjstvo, ali dobro...
 

Back
Top