Него, бре, каће Амери да нам врате лето?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da promene ritam na harfu...
sargarepaq.gif

A jel tako..Pitam se pitam kako da im vratimo...:zper:
Ima li neko neku ideju ?
CAKDUF4L.jpg
 
ja u beogradu spavam polugola sa sve otvorenim balkonskim vratima :mrgreen:
Овог "лета" још нисмо без јоргана спавали.
Мада то може бити и ствар навике или чега већ.

Кад је моја жена завршила са школицом за труднице у првој трудноћи морали смо и ми очеви да дођемо на један час. И тада је један од тата изнео проблем: "како ћемо ми са нашом бебом кад се роди не знам. Моја жена је научила да спава поред широм отвореног прозора без обзира на време и температуру. Чак и кад је напољу -20 она сваку ноћ спава тако." И каже "Ја цркавам од хладноће ал се покријем а како ћемо са бебом не знам..." Тај час је био средином Јануара.
 
Овог "лета" још нисмо без јоргана спавали.
Мада то може бити и ствар навике или чега већ.

Кад је моја жена завршила са школицом за труднице у првој трудноћи морали смо и ми очеви да дођемо на један час. И тада је један од тата изнео проблем: "како ћемо ми са нашом бебом кад се роди не знам. Моја жена је научила да спава поред широм отвореног прозора без обзира на време и температуру. Чак и кад је напољу -20 она сваку ноћ спава тако." И каже "Ја цркавам од хладноће ал се покријем а како ћемо са бебом не знам..." Тај час је био средином Јануара.

ja zimi spavam isto kao i leti, dakle bez jorgana. u stanu nam je toplo i napolju moze biti i -100 stepeni...
doduse, sve zavisi i gde zivis...
 
Смрзо сам се ко ****. Покривам се јорганом, а 2. јули. Мора да су променили тактику па сад хоће да нас поморе глобалним смрзавањем? Ал Горе, враћај Ноблесову награду:rtfm:

Danas je 1. jul. :eek:
 
Ja ne znam šta se žalite...

Da amer oće, odavno bi nas poslao kod onog dola, gde se večne vatre lože 24h, non stop. Od početka sveukupnosti, pa do kraja vremena...

Ako vec mogu nesto da cine, Ameri mogu da cine samo zlo, tj. samo da kvare, a ne i da popravljaju na bolje. Zasto? Zato sto svako kvarenje i cinjenje zla od Satane dolazi, a svako poboljsanje i cinjenje dobra od Boga dolazi.
 
Nisu svi ameri satanisti, niti su svi srbi moralno ispravni i čestiti.
Kad se setim šta onaj idiot uradi od one osmogodišnje devojčice, neki dan, skontam da nema satane u jednom narodu, nego svim koji ovom zemljom hode.


Ne znam gdje sazaste da je onaj zlikovac Srbin? Po imenu i prezimenu mogao je biti i Hrvat?

Kad se govori o Americi koja zlo cini, svako zna da se misli na upravljacku garnituru, a ne na obicni narod u kojem opet naravno ima svega i svacega kao i kod Srba.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top