Politicka zavera da se izbaci Srbija sa svetskog prvenstva u fudbalu

koliko navijaca srbije ima u juznoj africi ? mozda 100-200

a navijaca gane? jedno 10.000

Koliko ima navijaca slovenije ? isto jedno 100-200

A engleske? jedno 10.000

Money talks....

Elem, nas voditelj je rekao da je u JA bilo oko 5-6K navijaca Srbije...

Elem, koliko ima navijača Južne Afrike u Južnoj Africi? 200?
 
Mito, ovo je jedna od tvojih retkih lucidnih misli. Neverovatno.

Nema ni govora da je Srbija namerno izbacena. Meni se vise cini da je namestena utakmica bila kada smo pobedili Nemacku.

Italija, dzin u fudbalu, svetski prvak, pa gore prosao od nas...Italijanskih navijaca je bilo mnogo, pa su ipak ispali.

Urugvaj, drzava ko Srbija pa ce ipak sticu do cetvrtvinala...

Paragvaj jos manji i jadniji...


Jednostavno, bilo je jacih ekipa koje idu dalje i to je to.

Моје лично мишљење је да ЈЕДНОСТАВНО НИСМО ИМАЛИ СРЕЋЕ... и то се некако осећало у ваздуху, неки недостатак једне врсте енергије која се преноси на играче а која је постојала на претходној утакмици у којој је победила Србија.

Нешто, оно, као када пуцнеш прстима... тога није било...тако је са свим великим јавним наступима - једноставно једна врста енергије превлада и победи.
 
Pa da je namesteno to je 100%.

Prvo....sudi sudija koji je vec imao problema sa korupcijom i zabog toga suspendovan......covek je mec sudio ocajno....samim tim logicno bi bilo da je zavrsio sa sudjenjem na SP..medjutim eto on dobija nagradu za svoje sudjenje i sudi mec Nemacka-Engleska...a videli smo kako.

..:hahaha: :hahaha:..poslje.. ebanja nema kajanja..šta ste se isli gooziti..na SP...sada kad ste ispoošili..ceo svet kriv...eeeee..pa batice...uvališe Vam..crnje..i klokani...:hahaha: :hahaha:
 
digla se velika prasina bila posle davanja gola rukom Ircima od strane Anrija i izvrsen je pritisak na FIFU da uvede tehnologiju u fudbal da se sprece takve stvari

ali krimosi iz FIFA su to ODBILI . JAsno zasto - da bi mogli da namestaju utakmice

Али, Тихи, када пребројиш КОЛИКО ЈЕ ПУТА ПУЦАНО У ГОЛМАНА УМЕСТО У ГОЛ - онда ипак морамо прихватити ДА НИСМО ИМАЛИ СРЕЋЕ...
 
Моје лично мишљење је да ЈЕДНОСТАВНО НИСМО ИМАЛИ СРЕЋЕ... и то се некако осећало у ваздуху, неки недостатак једне врсте енергије која се преноси на играче а која је постојала на претходној утакмици у којој је победила Србија.

Нешто, оно, као када пуцнеш прстима... тога није било...тако је са свим великим јавним наступима - једноставно једна врста енергије превлада и победи.

Nije fudbal kod nas poceo da se igra.

Fudbal je nastao u Juznoj Americi.

Oni su talentovaniji od nas za tu igru.

Paragvaj ima jedva 6 miliona stanovnika, prosecna mesecna plata je tamo oko 75 DOLARA, a igraju ko ludi!

Urugvaj ima jedva 3 miliona stavovnika i veoma su dobri...

Mi smo dugo igrali staromodan fudbal.

I danas se u srbiji igra fudbal kome je odavno istekao rok trajanja.

Nasi internacionalci ne mogu sve da podnesu na svojim plecima, iako su veoma dobri.

Biti medju trideset najboljih na svetu NIJE NEUSPEH.
 
...:dash::dash::dash::dash::dash::dash:


...ko zna sta se onda desilo Francuzima, Italijanima, Englezima...da nije kristalna kugla, pasulj, bob, indijanski vracevi iz srca Latinske Amerike i Afrike...hajte ljudi:manikir:

Francuzi i Italijani su regularno ispali......Englezi su pokradeni od strane sudije koji je pre toga pokrao nas.
Realno sport je pun namestaljki..kladionice i politika upravlja sportom.

Pa zasto Celzi nije uzeo titulu sampiona Evrope ...i kako je bio pokraden pre 2 godine....ono je bila kradja veka....ali jednostavno Celzi sampion Evrope nece biti dok god Abramovic upravlja sa njim. To je odlucio neko gore i tako ce i biti...
 
Francuzi i Italijani su regularno ispali......Englezi su pokradeni od strane sudije koji je pre toga pokrao nas.
Realno sport je pun namestaljki..kladionice i politika upravlja sportom.

Pa zasto Celzi nije uzeo titulu sampiona Evrope ...i kako je bio pokraden pre 2 godine....ono je bila kradja veka....ali jednostavno Celzi sampion Evrope nece biti dok god Abramovic upravlja sa njim. To je odlucio neko gore i tako ce i biti...

A ja sam cula da su Francuzima zavladale neke magije:zper:...zapravo jedan forumas mi je dosapnuo kako selektor Francuske veruje u astrologiju i zvezde:mrgreen:...ako je to tacno onda sam ja gluplja nego sto mislim cim znam sve to a sedim i gledam doticne utakmice, uopste nije iskljuceno:think:...samo mi jedna stvar nije bas jasna, kako to da se kola slome bas na Srbiji, ko se to naseg umeca uplasio? Mi smo kao mis iz Cire, pojavi se i preplasi krdo slonova:mrgreen:
 
Istina je: posle bitke svi su generali. Istina je: najteže je dokazati teoriju zavere. Istina je: izgubili smo 1:2. Istina je: nismo pobedili = izgubili smo. Istina je: ko gubi ima pravo da se ljuti.

Ipak, ne mogu da ne napišem ovaj blog. A vi slobodno udrite.


Sećanje ide četiri godine unazad. Katastrofa naše reprezentacije protiv Argentine i obećavajući poraz protiv Obale Slonovače (ovo mogu da objasnim ako treba) nisu me toliko pogodili koliko rezultati osmine finala. Ista ova nesrećna Australija, koja je nama zastala u grlu večeras, izbačena je nepostojećim penalom u nadoknadi vremena da bi kasnije "srećniji" tim postao prvak sveta. Ista ova "srećna" Gana takodje je završila takmičenje na Svetskom prvenstvu da bi Brazil nastavio dalje. Bio sam ogorčen, ljut - videvši da igra ne znači ništa, da jednostavno reprezentacije nekih zemalja moraju biti u četvrtfinalu, polufinalu, da neko od njih mora osvojiti titulu.

Jutro je sve nagoveštavalo. Na medjunarodnom Eurosportu vesti su davale priloge sa konferencija za štampu Engleske, SAD i Alžira (ne Slovenije) i Nemačke, Gane i Australije (ne Srbije). Smrdelo je od ranog jutra.

Današnji dan proveo sam u Bačkoj, sa grupom starih dobrih izvidjačkih prijatelja. Na samom polasku iz Beograda, jedan od njih mi je rekao da je iz Niša dobio poruku da je namešteno da dalje idu Nemačka i Gana. Prirodno, odbijao sam svaku pomisao na takav scenario, koliko god je on bio odlučan da njegov prijatelj ima proverene informacije.

Posle utakmice čuo sam se sa bratom. Pokušao sam da mu kažem. Nije vredelo. Njegov odgovor je bio: nismo pobedili - dakle ispali smo. Istina je: 1 + 1 = 2.

Ne mirim se sa ovim iz dva razloga. Prvi je da sam gledao, na drugom televizoru, meč Nemačka - Gana. Nije uopšte trebalo gledati našu utakmicu, onu u kojoj nismo pobedili. Samo gledajući ovu predstavu svako je jasno mogao da zaključi da mi ne možemo proći. Es ist nicht möglich. Da smo dali gol iz bilo koje od šansi koje smo imali, ubedjen sam da bi se našao način da se to poništi. Videlo se to iz drugog razloga: nedosudjenog penala u poslednjim minutima. Amerika je dala gol u poslednjim minutama nadoknade, nama to nije omogućeno.

Razlozi su sasvim jednostavni. FIFA odavno nije udruženje nacionalnih fudbalskih saveza, već moćna mašinerija koja ima za cilj da sebi i ponekima obezbedi zamašan prihod. Da upotrebim paralelu sa našom situacijom: FIFA odavno ne spada u sportsku nego u zabavnu redakciju. Oni jednostavno nisu mogli da priušte sebi da nijedna afrička reprezentacija ne prodje u drugi krugposle svih akcija koje su preduzeli na promociji fudbala u africi, da jedna nemačka i engleska (ne grešim - namerno koristim mala slova) ne prodju u drugi krug. Nažalost, pre četiri godine žrtve su bili Australija i Gana, a danas su ove dve reprezentacije učestvovale u farsi u kojoj smo mi ispali žrtveni jarci.

Jedino me birnu posledje reči čoveka koji je znao da ćemo izgubiti: "Nemoj da zanemariš mogućnost da je neko od naših učestvovao u ovome".

http://blog.b92.net/text/15443/Es ist nicht möglich/

---------------

sta mislite dal su navodi ovog teksta tacni i dali zaista postoji zavera u FIFA da se male reprezentacije izbacuju iz takmicenja

PO meni - to je klasicna politicka zavera i tacna je.

Primer: Kako je izbacena Irska iz kvalifikacija za svetsko

Primer ne sudjenje cistog penala Srbiji .

Drugo mnogo je veliki novac u igri i moguce je da su se neki nasi igraci prodali kladionicama.

:klap:
Tacno, utakmica je namestena da bi Gana prosla dalje, ali da su oni nasi slepci kojim slucajem pogodili bar jednu od 30000 sansi, ne bi moglo da se namesti ili jedino ako su i oni ucestvovali u svemu tome...
 
Nije fudbal kod nas poceo da se igra.

Fudbal je nastao u Juznoj Americi.

Oni su talentovaniji od nas za tu igru.

Talentovaniji su zato sto dete koje se rodi u siromastvu sa tridesetoro svoje brace mora da igra fudbal i da trenira svaki dan ko ludo da bi izaslo iz te bede, sta mislis odakle je Maradona potekao ili Robinjo? To im je jedini nacin da uspeju i mnogo laksi nacin za uspeh.. I svi oni kad se nakupe vecih para, polude, jer su od malena navikli na sirotinju...
 
Ama, ko kaže da je lopta prilikom nepriznatog engleskog gola prešla gol liniju ?

36121_375564558238_540688238_3716785_6318308_n.jpg

:hahaha:
 
Istina je: posle bitke svi su generali. Istina je: najteže je dokazati teoriju zavere. Istina je: izgubili smo 1:2. Istina je: nismo pobedili = izgubili smo. Istina je: ko gubi ima pravo da se ljuti.

Ipak, ne mogu da ne napišem ovaj blog. A vi slobodno udrite.


Sećanje ide četiri godine unazad. Katastrofa naše reprezentacije protiv Argentine i obećavajući poraz protiv Obale Slonovače (ovo mogu da objasnim ako treba) nisu me toliko pogodili koliko rezultati osmine finala. Ista ova nesrećna Australija, koja je nama zastala u grlu večeras, izbačena je nepostojećim penalom u nadoknadi vremena da bi kasnije "srećniji" tim postao prvak sveta. Ista ova "srećna" Gana takodje je završila takmičenje na Svetskom prvenstvu da bi Brazil nastavio dalje. Bio sam ogorčen, ljut - videvši da igra ne znači ništa, da jednostavno reprezentacije nekih zemalja moraju biti u četvrtfinalu, polufinalu, da neko od njih mora osvojiti titulu.

Jutro je sve nagoveštavalo. Na medjunarodnom Eurosportu vesti su davale priloge sa konferencija za štampu Engleske, SAD i Alžira (ne Slovenije) i Nemačke, Gane i Australije (ne Srbije). Smrdelo je od ranog jutra.

Današnji dan proveo sam u Bačkoj, sa grupom starih dobrih izvidjačkih prijatelja. Na samom polasku iz Beograda, jedan od njih mi je rekao da je iz Niša dobio poruku da je namešteno da dalje idu Nemačka i Gana. Prirodno, odbijao sam svaku pomisao na takav scenario, koliko god je on bio odlučan da njegov prijatelj ima proverene informacije.

Posle utakmice čuo sam se sa bratom. Pokušao sam da mu kažem. Nije vredelo. Njegov odgovor je bio: nismo pobedili - dakle ispali smo. Istina je: 1 + 1 = 2.

Ne mirim se sa ovim iz dva razloga. Prvi je da sam gledao, na drugom televizoru, meč Nemačka - Gana. Nije uopšte trebalo gledati našu utakmicu, onu u kojoj nismo pobedili. Samo gledajući ovu predstavu svako je jasno mogao da zaključi da mi ne možemo proći. Es ist nicht möglich. Da smo dali gol iz bilo koje od šansi koje smo imali, ubedjen sam da bi se našao način da se to poništi. Videlo se to iz drugog razloga: nedosudjenog penala u poslednjim minutima. Amerika je dala gol u poslednjim minutama nadoknade, nama to nije omogućeno.

Razlozi su sasvim jednostavni. FIFA odavno nije udruženje nacionalnih fudbalskih saveza, već moćna mašinerija koja ima za cilj da sebi i ponekima obezbedi zamašan prihod. Da upotrebim paralelu sa našom situacijom: FIFA odavno ne spada u sportsku nego u zabavnu redakciju. Oni jednostavno nisu mogli da priušte sebi da nijedna afrička reprezentacija ne prodje u drugi krugposle svih akcija koje su preduzeli na promociji fudbala u africi, da jedna nemačka i engleska (ne grešim - namerno koristim mala slova) ne prodju u drugi krug. Nažalost, pre četiri godine žrtve su bili Australija i Gana, a danas su ove dve reprezentacije učestvovale u farsi u kojoj smo mi ispali žrtveni jarci.

Jedino me birnu posledje reči čoveka koji je znao da ćemo izgubiti: "Nemoj da zanemariš mogućnost da je neko od naših učestvovao u ovome".

http://blog.b92.net/text/15443/Es ist nicht möglich/

---------------

sta mislite dal su navodi ovog teksta tacni i dali zaista postoji zavera u FIFA da se male reprezentacije izbacuju iz takmicenja

PO meni - to je klasicna politicka zavera i tacna je.

Primer: Kako je izbacena Irska iz kvalifikacija za svetsko

Primer ne sudjenje cistog penala Srbiji .

Drugo mnogo je veliki novac u igri i moguce je da su se neki nasi igraci prodali kladionicama.

ne želim da razmišljam ovako i ne razmišljam ovako.
samo ono vidićevo igranje rukom ne mogu da objasnim nikako do da je hteo da napravi penal. a to je, opet, kretensko razmišljanje
 

Back
Top