problemi

ribery

Zainteresovan član
Poruka
176
trebao sam skoro da imam prvi put sa devojkom i desilo mi se da nisam znao da navucem kondom...sad me je blam stvarno,ali ne znam da vam opisem tu situaciju,jednostavno krenuo sam da navlacim ali on nije hteo da ide na dole...mozda nisam dobro edukovan pa ne znam kako da to uradim...druga stvar,kad masturbiram to mi ne pricinjava neko zadovoljstvo pa na takav nacin jos nisam svrsio...i poslednje:kad se uzbudim uvek pustim neku tecnost providnu lepljivu a nemam pojma sta je to,jel to normalno?

aj pomozite mi molim vas,relativno sam mlad i bilo bi dobro da jos nesto naucim pre nego sto stupim u seksualne odnose
 
Kuku crni sine jadan ti gde si nasO da pitas :lol:

1) nista strasno imas uputstvo u svakom pakovanju kondoma pa vezbaj
2) ok, nikad cuo ali verovatno je i to ok, da ne volis da masturbiras :confused:
3) jeste normalno je
 
trebao sam skoro da imam prvi put sa devojkom i desilo mi se da nisam znao da navucem kondom...sad me je blam stvarno,ali ne znam da vam opisem tu situaciju,jednostavno krenuo sam da navlacim ali on nije hteo da ide na dole...mozda nisam dobro edukovan pa ne znam kako da to uradim...
druga stvar,kad masturbiram to mi ne pricinjava neko zadovoljstvo pa na takav nacin jos nisam svrsio...i poslednje:kad se uzbudim uvek pustim neku tecnost providnu lepljivu a nemam pojma sta je to,jel to normalno?

aj pomozite mi molim vas,relativno sam mlad i bilo bi dobro da jos nesto naucim pre nego sto stupim u seksualne odnose

pa rolao si ga sa pogrešne strane
 
trebao sam skoro da imam prvi put sa devojkom i desilo mi se da nisam znao da navucem kondom...sad me je blam stvarno,ali ne znam da vam opisem tu situaciju,jednostavno krenuo sam da navlacim ali on nije hteo da ide na dole...mozda nisam dobro edukovan pa ne znam kako da to uradim...druga stvar,kad masturbiram to mi ne pricinjava neko zadovoljstvo pa na takav nacin jos nisam svrsio...i poslednje:kad se uzbudim uvek pustim neku tecnost providnu lepljivu a nemam pojma sta je to,jel to normalno?

aj pomozite mi molim vas,relativno sam mlad i bilo bi dobro da jos nesto naucim pre nego sto stupim u seksualne odnose

U pa ti imas zaista ozbiljne probleme.Mislim da moras da potrazis strucnu pomoc.
 
hvala na odgovoru...a sa koje strane treba da ga rolam?ja uspem da ga stavim,ali kad ga rasirim i samo stavim preko...ali kad treba da ga navlacim javlja se problem...

ma volim ja da masturbiram,ali nikako da svrsim tako...mozda sam nestrpljiv,a treba mi dugo :)
 
a sa koje strane treba da ga rolam?

Aj' ne za'ebaj.

Ako si znao u predškolskom uzrastu da riješiš ovaj problem...
0092%20slagalica%20s%20arazlomcima%201.jpg

...onda znaš sa koje strane da ga rolaš.

Pruži djevojci malo ljubavi, nemoj da si stipsa.
 
haha...znam,zbunio sam se malo...pa ne verujem da je toliko ozbiljno da moram da potrazim strucnu pomoc...a ovo za durex ultra thin cu poslusati...vrlo moguce da je u tome problem :)
 

Back
Top