Blackberry Storm 1 propast :D

mario80

Legenda
Poruka
60.862
Imam ovaj telefon skoro godinu dana i u životu veće sranje nisam koristio. Prvo je zapinjao, i resetovao se kao blesav sam od sebe pa pošto sam uradio upgrade softvera, sad samo koči i brlja ali se ne restartuje više toliko. Najbolje je kad se sam restartuje pa ostane isključen, vrlo poslovno od blekberija :super:

Poslednje sto mi se desilo je da su otkazala dva dugmeta, i tek pošto sam ga šljusnuo o sto - proradilo je :)
Uredno me svremena na vreme pita dal da snima na mem karticu ili sebi na guzicu :mrgreen:

Napominjem da telefon nikada nije ispao iz ruke.

Kakvo je vaše iskustvo sa ovim beskorisnim predmetom?
Pozz :)
 
Mislim da nije napisano gde je kupljen telefon, ja vec duze vreme koristim BlackBerry promenio sam 4 BlackBerrija, cak sam jedan i devojci kupio, svaki je radio bez i jedne greske...

Registrovao si se samo da bi podelio svoje iskustvo sa nama? a nisi neki pr za uvoz ili nekog provajdera? Ajde da se pravimo naivni i verujemo ti :mrgreen:
Ps: a jesi i babi kupio jedan kolko je dobar? :lol:

Da, kod nas je kupljen, kod našeg operatera :)
 
Blekberi je dobar jedino za mejlove tj poslovne ljude... Mislim, dobar je opet samo tim delom jer mu baterija traje jedva sat vremena razgovora ili surfovanja 1,5h a pošto se zagreje - automatski neće da puni bateriju dok se ne ohladi... Jednom rečju, samo glupom ameru može da bude dobar :)
Znači dam tolke pare za telefon koji radi sat vremena pa ima pauzu (ladi se) sat vremena pa opet radi sat vremena :lol:
I onda mi neko kaže kako je to dobar telefon :hahaha:

Da, nokija je po meni savršen spoj mobilnog, kamere i zezalice :)
Iphone je opet glupost za sebe... Koristiš aplikaciju za ovo, aplikaciju za ono... Pomoću ovoga možeš ono ili ovo... Jednostavno nije za evropsko tržište. Za sve ti treba aplikacija dodatna. Opet daš tolke pare a telefon invalid :D
 
Poslednja izmena:
Imam ovaj telefon skoro godinu dana i u životu veće sranje nisam koristio. Prvo je zapinjao, i resetovao se kao blesav sam od sebe pa pošto sam uradio upgrade softvera, sad samo koči i brlja ali se ne restartuje više toliko. Najbolje je kad se sam restartuje pa ostane isključen, vrlo poslovno od blekberija :super:

Poslednje sto mi se desilo je da su otkazala dva dugmeta, i tek pošto sam ga šljusnuo o sto - proradilo je :)
Uredno me svremena na vreme pita dal da snima na mem karticu ili sebi na guzicu :mrgreen:

Napominjem da telefon nikada nije ispao iz ruke.

Kakvo je vaše iskustvo sa ovim beskorisnim predmetom?
Pozz :)

Prvo si ga sutnuo o sto a nikad ti nije ispao iz ruke dobra ti je ova izjava. Usput pre neki dan je bilo nesto o tome na yahoo-ovom sajtu pretrazi ga ako te ne mrzi naravno negativne kritike.
Naravoucenije kupis neki mobilni od oko 2500-3000 dinara i nemas da brines.
p.s. toliko o skupljim stvarima ima se moze se neko je rekao i preziveo.
 
Mozes slobodno pogledati da nisam samo ostavio post u tvojoj temi, nazalost nisi u pravu da radim oko prodaje, mada je moje iskustvo zaista dobro sto se nejga tice, jeste cuo sam dosta losih kritika za storm ali mislim da sa ovim telefonom genralno nesto nije u redu kada bi svi bili takvi BlackBerry bi verovatno otisao u out, svakako modeli kao sto su pearl 8110, zatim 8800, 8820, i noviji curve 8900 su sjajni, mnogo mojih stranaka ih ima, pojedini se zale na novi bold 9700 kazu da postoje modeli sa greskom na softveru...
 
Mozes slobodno pogledati da nisam samo ostavio post u tvojoj temi, nazalost nisi u pravu da radim oko prodaje, mada je moje iskustvo zaista dobro sto se nejga tice, jeste cuo sam dosta losih kritika za storm ali mislim da sa ovim telefonom genralno nesto nije u redu kada bi svi bili takvi BlackBerry bi verovatno otisao u out, svakako modeli kao sto su pearl 8110, zatim 8800, 8820, i noviji curve 8900 su sjajni, mnogo mojih stranaka ih ima, pojedini se zale na novi bold 9700 kazu da postoje modeli sa greskom na softveru...

Prvi post ti je upravo na ovoj temi a posle si pisao okolo kako bi nam zamazo oči :whistling:
 

Back
Top