Exponiranje - Teen only

Poruka
17.135
Malopre se kuckam sa jednom curom, i pitam je sta ima novo ovo ono, i znam tu curo iz vidjenja i znam isto tako dosta o njoj . I iznosi ona meni tako neke pricice o svom decku u fazonu ozbiljna veza bla bla ... Bajno im je, oni se provode, bla bla, sex, bla bla , a njoj ovo drugi momak u zivotu . :eek::eek:

Tema je sledeca, da li Vam smeta kada se neko eksponira, nabacuje i uzdize sebe iz ociglednog razloga da bi Vas na neki nacin napravio na idiota :think:
 
Malopre se kuckam sa jednom curom, i pitam je sta ima novo ovo ono, i znam tu curo iz vidjenja i znam isto tako dosta o njoj . I iznosi ona meni tako neke pricice o svom decku u fazonu ozbiljna veza bla bla ... Bajno im je, oni se provode, bla bla, sex, bla bla , a njoj ovo drugi momak u zivotu . :eek::eek:

Tema je sledeca, da li Vam smeta kada se neko eksponira, nabacuje i uzdize sebe iz ociglednog razloga da bi Vas na neki nacin napravio na idiota :think:

zavisi od toga koliko me privlaci ta zenska osoba
takve verzije u muskom obliku zaobilazim u sirokom luku
 
Malopre se kuckam sa jednom curom, i pitam je sta ima novo ovo ono, i znam tu curo iz vidjenja i znam isto tako dosta o njoj . I iznosi ona meni tako neke pricice o svom decku u fazonu ozbiljna veza bla bla ... Bajno im je, oni se provode, bla bla, sex, bla bla , a njoj ovo drugi momak u zivotu . :eek::eek:

Tema je sledeca, da li Vam smeta kada se neko eksponira, nabacuje i uzdize sebe iz ociglednog razloga da bi Vas na neki nacin napravio na idiota :think:

Ja cam gvupi,ja ne kapiram fta je tu lose :rumenko: ...Vjerovatno je mnogo zaljubljena,pa toliko prica o decku,ja tako kad se zaljubim,ne kapiram da smaram osobe oko sebe :( ....
 
Malopre se kuckam sa jednom curom, i pitam je sta ima novo ovo ono, i znam tu curo iz vidjenja i znam isto tako dosta o njoj . I iznosi ona meni tako neke pricice o svom decku u fazonu ozbiljna veza bla bla ... Bajno im je, oni se provode, bla bla, sex, bla bla , a njoj ovo drugi momak u zivotu . :eek::eek:

Tema je sledeca, da li Vam smeta kada se neko eksponira, nabacuje i uzdize sebe iz ociglednog razloga da bi Vas na neki nacin napravio na idiota :think:

Da.Smeta.Pogadja u zivac.Ali se trudim da me to manje pogadja u zivac, zato odjebem takve osobe.
 
Ja cam gvupi,ja ne kapiram fta je tu lose :rumenko: ...Vjerovatno je mnogo zaljubljena,pa toliko prica o decku,ja tako kad se zaljubim,ne kapiram da smaram osobe oko sebe :( ....

imam drugaricu koja je u istom tripu
zadrvi satima o svojoj vezi, d su bili, sa kim, sta su radili, bla bla
dodje mi da joj nabijem pesnicu do grkljana
al' naucih da kuliram tako da ako neko blebece o necemu sto me se nimalo ne tice, onda se skroz iskljucim...
a o svom decku pricam samo sa najboljim drugaricama, mada ni sa njima previse,a ljudima sa kojima sam u povrsnijem odnosu mogu samo da odgovorim na pitanje 'sta radi Vlado?'
odgovor je uvek u fazonu ' ma ima neke obaveze, radi neke seminarske, projekte' ili 'nzm, ni ja ga ne vidjam, pozz ga ako se sretnete'
:mrgreen:
 

Back
Top