Avanturisticka putovanja

ljubce

Aktivan član
Poruka
1.205
Vecina nas je imala ili ima probleme tipa da bi isli na odmor ali jednostavno se uvek nadje nesto sto nam pokvari planove
cray.gif
... nekada je to drustvo, nekada novac, nekada vreme...
sto se tice novca tu pomoc moze da bude delimicna t.j. da vam neko ponudi aranzman iz snova po mnogo nizim cenama, sto se tice vremena za to morate da se izborite sami, a sto se tice drustva nemojte vise da se nervirate, imam resenje za vas
pleasantry.gif


http://explore.rs/index.php/home

Temu otvaram ne u cilju da promovisem bilo koga, vec iz razloga sto je mene kao zaljubljenika u avanturisticna putovanja, vecito zeljnog da upoznaje razlicite krajeve, kulture obicaje... po najinteresantnijm mestima nase planete, ova vest blago receno odusevila
yahoo.gif
, rec je o otvaranju Explore Adventure Travel-a, Srpsko-Tajlandske kompanije sa ogromnim iskustvom u organizovanju avanturistickih i egzoticnih putovanja sirom sveta, koja je meni svojim iskustvom i savetima pruzila ogromnu pomoc u organizovanju mog putovanja u Afriku (danas krecem) na cemu sam im neizmerno zahvalan:worth:



Mislim da je sama pojava ako mogu da je nazovem agencije, koja ce imati u ponudi nesto sto se osim u zeljama, ne moze naci u programima ostalih turistickih operatera u Srbiji i regionu, sjajna vest za sve putnike zeljne neceg drugacijeg, uzbudljibijeg, interesantnijeg..
Laie_28.gif
Laie_43.gif
Laie_4.gif
Laie_61.gif
Laie_58.gif


Pored osnovnih programa u kojima ce se leskariti na najlepsim svetskim plazama i obilaziti daleke metropole u ponudi ce biti i:
- pecanje pirana u Amazonu,
- spavanje po Africkim plemenima,
- boravak na pustim ostrvima,
- istrazivanje Amazonske dzungle,
- igranje sa pingvinima,
- "lov" na krokodile
- penjanje po aktivnim vulkanima,
- voznja helikopterom iznad najvecih svetskuh vodopada,
- spavanje i boravak kod lokalnog stanovnistva...
- prasume, raftinzi, ronjenja, svetska cuda ... i jos mnogo toga sto vam adrenalin nece ostaviti na miru

Vecina programa je u izradi, narocito "extrem" putovanja, ali mozete da pogledate desetak zavrsenih od kojih bi izdvojio:

- Brazil, Argentinu i Cile 30 dana 1990 eura
- Maldivi,Biblijske zermlje, Sri Lanka-23 dana 1950 eura
- Sirija i Jordan sa safariem u Keniji i odmorom na Indijskom okeanu

P.S. Mozete na sajtu http://explore.rs/index.php/home da pratite blog naseg putovanje po Africi, jer cemo direktno sa terena, sa vremena na vreme da vas obavestavamo o desavanjima i zgodama iz Ugande, Kenije, Tanzanie, Zanzibara...
MG_170.gif










 
Права ствар............мој омиљени вид путовања.
Имао сам срећу што сам годинама живео у Јужној Африци па сам много тога искусио
 

Back
Top