Kad bi vas decko pomesao sa drugom "slucajno"

Bila bih ljubomorna recimo ako bi moj muz trosio pare na ljubavnicu, da sam udata.
A kako trosi svoj polni organ ne zanima me mnogo, dok god je zdrav i dok god ima za mene koliko mi treba.
:)

ovo je dobar stav, dopada mi se. donekle iznenadjujuc, nekarakteristican za tebe(bar sudeci po nekim tvojim drugim postovima).

dve stvari me zanimaju, da li bi ti na isti nacin kao on imala ljubavnika i kako bi izasla na kraj sa mogucnoscu da bezazleni s. sa ljubavnicom preraste u nesto ozbiljnije(to nikada ne mora da se desi ali sumnja uvek postoji)?

inace zaista dobar stav ako se i u praksi mozes drzati ovoga.
 
ovo je dobar stav, dopada mi se. donekle iznenadjujuc, nekarakteristican za tebe(bar sudeci po nekim tvojim drugim postovima).

dve stvari me zanimaju, da li bi ti na isti nacin kao on imala ljubavnika i kako bi izasla na kraj sa mogucnoscu da bezazleni s. sa ljubavnicom preraste u nesto ozbiljnije(to nikada ne mora da se desi ali sumnja uvek postoji)?

inace zaista dobar stav ako se i u praksi mozes drzati ovoga.

Ja sam uvek za slobodu, sto ne znaci da je zloupotrebljavam.
Ali ne volim taj stav o zenama kao posesivnim, jadnim bicima koje su uvek ljubomorne...
Ljubomora je slabost.
Ako sam u ozbiljnoj vezi sa nekim, znaci da osecam, i da znam sta on oseca, sta zeli, sta ja mogu da mu pruzim, a sta ne...
Zato i nisam nikad bila ljubomorna, bila sam uvek na prvom mestu i jedina, znala sam koliko mi je pozicija sigurna :)
Medjutim, generalno, teoretski, ako bih bila u braku koji posle nekog vremena postane monoton, mislim da ne bih bila ljubomorna ako se desi neki izlet...
Ljude povredjuje izdaja, a ne to sto je partner imao sex sa drugim. Barem ja tako mislim.
Ako se ja osecam povezano sa njim, u smislu da nije mentalno otisao od mene, da sam na tom mestu tamo gde mi je bitno da budem, ne bih izricito bila protiv.
Ljudi su mnogo iskljucivi, svasta govore, ja nikad ne bih ovo, ne bih ono...
A ima raznih prioriteta u odnosu dvoje ljudi. Nekad je sex, nekad prijateljstvo, u svakom slucaju nije crno- belo. Nekad posle dosta godina postanu kao drugari. I meni je to ok. Ako nema sex.privlacnosti vise, ne mora da bude smak sveta. Prijateljstvo je onda bitnije.

Ne bih bila ljubomorna samo u slucaju da sam sigurna da nece prerasti u nesto ozbiljnije sa drugom.
Mislim da je najcesci razlog prevare sto ljudi jednostavno ne zadovoljavaju sve fantazije jedno drugom, ne ispunjavaju se u potpunosti.
Prvo, ne bih ni bila sa nekijm sa kim nisam zadovoljna. Nisam tip koji vara.
Drugo ne bih bila sa nekim koga ne mogu da osvojim u potpunosti.
Ovde sam spomenula izlet sa strane u nekim situacijama u kojima nisam bila... Sve zavisi kakav odnos ima to dvoje ljudi i sta je glavna spona medju njima.
 

Back
Top