ФЛАМАНСКИ СЕПАРАТИСТИ ДОБИЛИ НАЈВИШЕ ГЛАСОВА

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Први резултати парламентарних избора у Белгији указају да би фламански сепаратисти могли добити највише гласова у холандскиговорећој Фландрији.

Резултати с неколико биралишта у Фландрији показују да би Нова фламанска алијанса (НФА), која заговара независност северног, богатијег дела Белгије, могла да освоји између 23 и 32 одсто гласова.

Ако ти резултати буду потврђени широм Фландрије, сепаратиси ће постати највећа партија у том региону, што ће отежати образовање коалиционе владе, али и појачати бојазан франкофоног стнаовништва о подели земље.
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v138485

Па шта је ово,бре?
Којекакви националисти,шовинисти,сепаратисти,побеђују по демокрацијској еуропи.
У систему,где није важна вера,боја коже,нација.Систему коме хита еуропска србија.
Зар с такима у заједницу,сад кад рашчишћавате у свом дворишту?
Кад су вам сви у окружењу пријатељи?
 
Па шта је ово,бре?
Којекакви националисти,шовинисти,сепаратисти,побеђују по демокрацијској еуропи.
У систему,где није важна вера,боја коже,нација.Систему коме хита еуропска србија.
Зар с такима у заједницу,сад кад рашчишћавате у свом дворишту?
Кад су вам сви у окружењу пријатељи?

Mozes procitati po razlicitim temama, negde sam vec pisao, Nemackoj i Vatikanu koji dominiraju Evropom, sada odgovara da desne i nacionalisticke partije dobijaju izbore, vreme je ekonomske krize i recesije, EU zemlje su u velikim dugovima, svi stezu kais, jedna Nemacka je objavila da uz rigorozne mere stednje (a zna se sta one znace po stanovnistvo) ce zemlja dostici 2013 onaj nivo koji je imala 2008, kako su moguci veliki socijalni nemiri sirom Evrope, vec za septembar sindikati po EU zemljama najvaljuju izrazito vrucu jesen, potrebno je tu negativnu energiju kanalisati na nacionalizam, sto je stari oprobani trik evropskih vlada u vremenima velikih kriza (a ova kriza je najveca od uspostavljanja kapitalizma).
 
Mozes procitati po razlicitim temama, negde sam vec pisao, Nemackoj i Vatikanu koji dominiraju Evropom, sada odgovara da desne i nacionalisticke partije dobijaju izbore, vreme je ekonomske krize i recesije, EU zemlje su u velikim dugovima, svi stezu kais, jedna Nemacka je objavila da uz rigorozne mere stednje (a zna se sta one znace po stanovnistvo) ce zemlja dostici 2013 onaj nivo koji je imala 2008, kako su moguci veliki socijalni nemiri sirom Evrope, vec za septembar sindikati po EU zemljama najvaljuju izrazito vrucu jesen, potrebno je tu negativnu energiju kanalisati na nacionalizam, sto je stari oprobani trik evropskih vlada u vremenima velikih kriza (a ova kriza je najveca od uspostavljanja kapitalizma).

Криза у једином систему вредности,немогуће.
Па еуропска србија је све разделила капиталистима и чека позив.А и са национализмом је раскрстила.
Верујем да ће следеће године у ово доба сви граџани бити милијонери.У еуропи,ко лидери.
 
Криза у једином систему вредности,немогуће.
Па еуропска србија је све разделила капиталистима и чека позив.А и са национализмом је раскрстила.
Верујем да ће следеће године у ово доба сви граџани бити милијонери.У еуропи,ко лидери.

Pa nije, to prosto znaci da i u EU stvari nisu onakve kakvim se predstavljaju, i ....dok mi dodjemo do nje, ona ce se verovatno i raspasti.

Dakle, treba razlikovati i tamo narod (obicne ljude) i politicare. To izbori pokazuju.
 
Pa nije, to prosto znaci da i u EU stvari nisu onakve kakvim se predstavljaju, i ....dok mi dodjemo do nje, ona ce se verovatno i raspasti.

Dakle, treba razlikovati i tamo narod (obicne ljude) i politicare. To izbori pokazuju.

Пази шта пишеш.
Замериће ти другови,демокрацијски.
ЕУ је најбољша.Једина алтернатива.Брез ње нема граџанске србије.
 
Пази шта пишеш.
Замериће ти другови,демокрацијски.
ЕУ је најбољша.Једина алтернатива.Брез ње нема граџанске србије.

Ne brini ti za moje "demokracijske" drugove, jer ja drugove biram po cojstvu i karakteru, a ne po politickom opredeljenju.

A gradjanske Srbije nema bez (jake, stabilne) srednje klase, a Evropa treba da dodje kao uspeh sam od sebe (da mozemo da biramo hocemo li s njima ili ne), a ne kao proizvod obmana stanovnistva i EU zvanicnika, kao sto nasi sada cine.

Dakle, gledajmo prvo u svoje dvoriste, stedimo dinar po dinar i izgradimo Srbiju, zasejmo njive, preporodimo selo, i uspeh nece izostati.

EU ima alternativu - a to je (jaka) Srbija.
 

Па то да у ЕУ није баш све у реду и нај, нај,
то није истина то је пропаганда да би се Србија зауставила на свом путу ка једином правом циљу који нема алтернативу.
Обмањујете грађане,
ЕУ је једини пут...
 
Па то да у ЕУ није баш све у реду и нај, нај,
то није истина то је пропаганда да би се Србија зауставила на свом путу ка једином правом циљу који нема алтернативу.
Обмањујете грађане,
ЕУ је једини пут...

Pa dobro, 'ajde, obmanjujem(o)...:roll:

Dakle, svako ima svoje probleme i specificnosti, i ako nesto treba da sledimo, to je red i zakon koji se tamo sprovodi, a za ulazak u EU cemo se nacekati (ako ga ikada bude).
 
Ne brini ti za moje "demokracijske" drugove, jer ja drugove biram po cojstvu, a ne po politickom opredeljenju.

A gradjanske Srbije nema bez (jake, stabilne) srednje klase, a Evropa treba da dodje kao uspeh sam od sebe (da mozemo da biramo hocemo li s njima ili ne), a ne kao proizvod obmana stanovnistva i EU zvanicnika, kao sto nasi sada cine.

Dakle, gledajmo prvo u svoje dvoriste, stedimo dinar po dinar i izgradimo Srbiju, zasejmo njive, preporodimo selo, i uspeh nece izostati.

EU ima alternativu - a to je (jaka) Srbija.

Јок.
Помоће нам пријатељи.
Граџани само треба да се одрекну још неких ситница.
Попут Косова,Војводине,Санџака,п исма,вере,војске,наци оналиста.........
И успех је гарантиран.
 
Јок.
Помоће нам пријатељи.
Граџани само треба да се одрекну још неких ситница.
Попут Косова,Војводине,Санџака,писма,вере,војске,наци оналиста.........
И успех је гарантиран.

Ne zamaraj glavu toliko unapred, od EU nema nista, prema tome sve to ne moramo ispuniti. To vec i slepac vidi.

A ako, i zasto ispunjavamo, drugo je pitanje (interesa).
 

Back
Top