Nepismenost ili stari dobri RTS

Dobro, de.....ne moraš nam još i ti sipati so na ljutu ranu:mrgreen:
Nije valjda da te toliko usrećuje svaka srpska propast?! :eek:

Ne moraš da odgovoriš.....znam:zper:
Ma lako bi mi s njim...Da mu ne dajemo materijala...Nisam juče gledao skoro 60 minuta utakmice...Inače gledam cele samo košarkaške i to neke,kad sam baš zagrejan...Fuidbal mi je predug a ljudi se nerviraju do granice srčanog udara:cool:
 
Komentator celo vreme fudbalere Gane naziva gancima.
Mislim da je pravilan naziv ganjani.:think:
http://sr.wikipedia.org/sr/Категорија:Гањани

Tacno, divno si primetio...pravilno - nepravilno zvucalo je uzasno...ulepsao mi je covek utakmicu nebulozom...

Samo se pitam da li je to isti komentator koji je izjavio da africki golmani po defaultu nemaju koncentraciju iako im snaga ne manjka:dash:

...btw akcenat nasih voditelja i spikera je horor film...Valjda iz straha da ne pogrese i ne budu okarakterisani kao seljaci sve reci akcentuju dugouzlaznim akcentom koji je obavezno smestan na prvi slog. Nikako da shvate da u srpskom jeziku postoje jednaka 4 akcenta koji mogu biti na bilo kom slogu:dash::dash:
 
Stojanović je verovatno najtužnija pojava čak i među našim inače tužnim komentatorima.

Ja ga ne volim još od kad je na BK prenosio Premijer Ligu, i više pažnje posvećivao privatnim životima fudbalera, trenera, funkcionera, i njihove rodbine, nego dešavanjima na terenu.

A tek kad krene onim svojim buljaškim glasom da svršava od uzbuđenja, iako je lopta još oko centra... Užas.
 

Back
Top