Šetlandski ovčar - "mini lesi" na poklon

utvar

Primećen član
Poruka
862
Nije Koli ali....uostalom pogledajte.

Setlandski ovcar Emperor Mali Zmaj - mladi trikolor muzjak na poklon. Pas je poklonjen sa 8 meseci ljudima koji zive u stanu na Slaviji (Beograd, strogi centar) . Nije se privikao na guzvu i saobracaj, plase ga automobili i jaki zvukovi. Ne voli da se igra sa drugim psima (mada je odrastao sa mnogo pasa....????). Njegovi sadasnji vlasnici kazu da im ne treba pas koji nece u parku da trci i donosi im lopticu i igra se sa drugim psima...... Ja sam predlozila (konkretnu) osobu koja bi im pomogla da se medjusobno adaptiraju i malo nauce da rade sa psom ali oni nisu prihvatili. Pretpostavljam da ne zele ni taj trosak niti da uloze trud i vreme. Ljudi imaju malo dete (mislim, oko 4 godine), Emperor se prema njemu ponasa fantasticno. U kuci je cist, nuzdu vrsi iskljucivo napolju. Ne laje osim bas kad neko ulazi na vrata ili zvoni. U nekom dvoristu Emperor bi bio srecan a i usrecio bi svoje vlasnike. Novi vlasnik mu naravno moze udenuti nadimak po zelji. Prilicno je hitno.... Moj telefon: 063/7269068 Zorica ili kod trenutnih vlasnika: 064/8236-247 Milica

Ovo su poslednje njegove slike koje imam, sad izgleda zapravo isto samo sa duzom dlakom. Btw pas nije veliki - sa 8 meseci bio je visok 37 cm a verujem da je i ostao toliki.
2e0ra0x.jpg

m7gdwo.jpg


Preneseno sa BK.
 

Back
Top