Sta radite kada se osecate bedno, neispunjeno, usamljeno?

Ne lazi sad s tom milicom, slikas se kad si u bedaku, priznaj!

ma njeeeeee e fotkam se kad mi je stres, kad imam najviše da učim, tad mi proradi inspiracija do daske, tad fotkam, slikam, pravim kolaže i ostale art gluposti
to će mi pre doći glave no depresija
a kad su ta negativna osećanja i mizerija, ja se bukvalno poznaniku izjadam, to me je milica naučila. ona jednom blejala u bolnici, i stalno razmišlja o životu jer ima večite muke, i našla tamo nekog lika sa amputiranim prstićem na nozi, oboleo od bolesti bubrega, i tek-tako se jedne noći ispričala s njim, zahvatili i ljubavne probleme, malo se dovatili i tako je pregurala depresiju dok ja nisam došla u posetu. a izvalila sam da i ja idem na taj fazon, i to nesvesno, impulsivno, imam strašnu potrebu da tad muško bude pored mene, nekad ono primitivno vaćarenje, nekad mi samo pukne pa samo počnem da pričam, al pićke nijedan me dosad nije zagrlio, uvek se zaprepaste reakcijom, a ja tad nisam svoja, pih ! inače, tek sam počela s depresijom pre jedno godinu dana, baš je gadno ...
 
nekako pred spavanje dok pokusavam da zaspim sam najpametniji. Svako vece odvalim nesto pametno i sinoc sam dosao do dobrog zakljucka! Nisam lep,nisam bogat,nisam pametan,nisam svalercina ali zato mogu da uzivam u malim stvarima kao sto su jagnjetina,vozenje kola,valjevsko pivo,bmw koji cu kupiti cim se zaposlim na kredu,teretana,ajd da stavim i forum nekako mi je prirastao za srce ili je to navika itd. Zivot ipak ima nekog smisla! Meni dosta! Danas cu biti srecan sto cu popiti kafu i sto cu ici u teretanu,a bicu presrecan ako odem u grad i bude svirka! :)
 
A čekaj, ti ne prosipaš debilizme? Kako to da ti uvek vodiš monologe, a oni koji ih komentarišu prosipaju debilizme? Rekoh ti već da si umišljena... šteta...
Jok ti-ali ne prosipam debilizme kad ti recimo kazes da mrzis dosadne ljude-i onda ja krenem da serem,serem,serem.
Uostalom,koji se ti moj stalno nalazis prozvanim,napisa si 3 posta,i sad jeste,svi na tebe mislioooooooooooo
pa jeste steta,imam dobre sise.
@over-i ja sa bas imala slican osecaj juce:)
sedim onako u pola tri ujutru,gledam haos koji su mi napravili,sedim,gledam greys anatomy,jedem ostatke torte koju sam im podvalila,posle jedem hladnu picu i zalivam je jogurtom,i pomislim onako-zivot je bas lep.
i lep je,jbm ga
 
Poslednja izmena:
Jok ti-ali ne prosipam debilizme kad ti recimo kazes da mrzis dosadne ljude-i onda ja krenem da serem,serem,serem.
Uostalom,koji se ti moj stalno nalazis prozvanim,napisa si 3 posta,i sad jeste,svi na tebe mislioooooooooooo
pa jeste steta,imam dobre sise.
@over-i ja sa bas imala slican osecaj juce:)
sedim onako u pola tri ujutru,gledam haos koji su mi napravili,sedim,gledam greys anatomy,jedem ostatke torte koju sam im podvalila,posle jedem hladnu picu i zalivam je jogurtom,i pomislim onako-zivot je bas lep.
i lep je,jbm ga

ap realno,sto da se lazem i trujem necim sto ne mogu da imam kad mogu da uzivam sa onim sto mi je dostupno! Nauci da zivis sa onim sto imas!:) Vidi se da sam propao!
 
Nisi propao,na putu si da postanes covek!:D :zvanicni smajli:
ne ozb,mnogo je lepse ovako,bas sam se srecno osetila,a bilo je mnogo vise trenutaka u kojima sam dobijala i neke skuplje materijalne stvari itd,pa nije to taj oseca:D
ipak se ne moze sve novcem kupiti.

zavisi u cemu uzivas! Ako je materijalno onda mozes sve kupiti,a ako je ne materijalno onda ne mozes!:) Mozda je to nirvana,smirenost,nista ti ne treba,nista ne zelis a sto imas to ti je dovoljno! Sve sto vise dobijes to je premija!:D
 
nekako pred spavanje dok pokusavam da zaspim sam najpametniji. Svako vece odvalim nesto pametno i sinoc sam dosao do dobrog zakljucka! Nisam lep,nisam bogat,nisam pametan,nisam svalercina ali zato mogu da uzivam u malim stvarima kao sto su jagnjetina,vozenje kola,valjevsko pivo,bmw koji cu kupiti cim se zaposlim na kredu,teretana,ajd da stavim i forum nekako mi je prirastao za srce ili je to navika itd. Zivot ipak ima nekog smisla! Meni dosta! Danas cu biti srecan sto cu popiti kafu i sto cu ici u teretanu,a bicu presrecan ako odem u grad i bude svirka! :)

e mene to katkad frustrira
a katkad mi deluje sasvim kul
a uglavnom je neizbežno

znači danas sam srećan zbog sladoleda i jamba
a još ako se odavlim i odem u kafanu
bingo

j.bt depresivno...........
 
nekako pred spavanje dok pokusavam da zaspim sam najpametniji. Svako vece odvalim nesto pametno i sinoc sam dosao do dobrog zakljucka! Nisam lep,nisam bogat,nisam pametan,nisam svalercina ali zato mogu da uzivam u malim stvarima kao sto su jagnjetina,vozenje kola,valjevsko pivo,bmw koji cu kupiti cim se zaposlim na kredu,teretana,ajd da stavim i forum nekako mi je prirastao za srce ili je to navika itd. Zivot ipak ima nekog smisla! Meni dosta! Danas cu biti srecan sto cu popiti kafu i sto cu ici u teretanu,a bicu presrecan ako odem u grad i bude svirka! :)

E, ovo je tacno.
I meni se ponekad desava da mi proradi hedonizam :lol:
Sve u svemu, po meni je takvo razmisljanje ispravno... Msm barem za vecinu ljudi..
Mada sto kaze Bezibre, opet ponekad mi se desi da me to isfrustrira, sto mi je opet nekako prirodno :lol:
 

Back
Top