Jedan lični poetski sajt

paulidealiste

Početnik
Poruka
49
samo sam hteo da pozovem, clanove foruma Krstarice prvo i premijerno, da pogledaju ovaj sajt

www.fragmentsdunarcisse.heliohost.org

dugo je pripreman, ali trebalo je da posluzi za nesto sasvim drugo, medjutim zelja za predstavljanjem poetskog stvaranja prevagnula je lako. Tako, nastao je kao ideja za online objavljivanje poezije, ali na njemu postoje jos neke ideje koje imam u smislu poetske, kreativne saradnje, preporuka i zajednickog citanja. Sve ideje se mogu ostvariti tek u drustvu entuzijazma i pokreta, kreativne podele posla.
 
Dobra zamisao, dobar sadrzaj.
Negativno je sto nisam uspeo da procitam vise od trecine teksta. Kao da citam sa prljavog papira, sa salvete koriscene za uklanjanje senfa, majoneza i kecapa.
Odluci se da li je akcenat na vizuelnom izgledu sajta ili na sadrzaju.
Ako pricamo o izgledu, kada se uklone ona slova sajt je savrsen.
Ako je akcenat na sadrzaju, nemoj nas terati da citamo sitna bleda slova sa isflekanog ekrana.
 
Puno sam razmisljao o tome i u pravu si sto se tice slova...pokusacu sa crnim slovima malo da ispravim situaciju i nadam se da ce vizuelno biti bolje....naravno ukoliko povecam opacity ovih boja izgledace nekako isprano...hvala na komplimentima...definitivno cu pokusati da ga popravim i osposobim za citanje...
 

Back
Top