Što bi reko pesnik, najlepše je đačko doba

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
možda u poređenu sa zagrobnim životom.

uglavnom, evociram pre neko veče tako neke memorable quotes iz školovaja, uglavnom srednjoškolskog, mada se odnosi i na prethodno, a ne sećam se da postoji ovako komplementarna tema?

prva asocijacaija na vaše školske dane?
jeste polagali nešto, šta, kad, zašto?
jeste prepisivali u muljali ili pošteno učili?
jeste se više obrazovali u kafićima, na terenima, parkićima ili u kabinetima?
zanimljivosti i anegdote u vezi s tim
zadnji dan škole?
matura?


bilo OŠ ili SŠ, svršeni ili nesvršeni

open your :heart:
 
možda u poređenu sa zagrobnim životom.

prva asocijacaija na vaše školske dane? zezanje i samo zezanje
jeste polagali nešto, šta, kad, zašto? matematiku 3 godine,jer sam navadio nastavnicu na pare
jeste prepisivali u muljali ili pošteno učili? Niko nije posten, imas samo dve grupe:
oni koji priznaju da su prepisivali,i oni koji glume strebere

jeste se više obrazovali u kafićima, na terenima, parkićima ili u kabinetima? ja se nisam ni obrazovao :mrgreen:
zanimljivosti i anegdote u vezi s tim ? no comment
zadnji dan škole? ne secam se bas..mozda sam bio pijan :rumenko:
matura? matura je prosla dobro, samo malo dosadno


bilo OŠ ili SŠ, svršeni ili nesvršeni ? svrsena osnovna
Inace super ti je tema
 
jos nisam zavrsila srednju..
ali..
prva asocijacija na skolske dane je drustvo, glupiranje, zezanje.. razna takmicenja, sekcije, od hora do dramske, akcije za pomoc nezbrinutoj deci, planovi, projekti.. sve to same organizovale moja najbolja drugarica i ja.. to je obelezilo moje poslednje 2-3 godine u osnovnoj...
u srednjoj upoznavanje, depresije, nesnalazenje u pocetku.. pa opet ludo zezanje i druzenje.. ucenje, posto sam u teskoj skoli.. pa prva prava ljubav.. i onda opet od trece godine akcije i ucesca u svemu i svacemu..
polagala nikad, uvek bila uzoran djak :D.. a muljam i dan danas stalno, snalazim se, prepisujem :rumenko: :lol:
poslednjeg dana skole u osnovnoj se uopse ne secam.. secam se da su dosli trubaci jednom, ali ne znam da li je to bio poslednji... :D
matura, shvatam kao i svi da je prica oko toga prenaduvana.. mi jos deca, u kafani nekoj.. prvi put obuceni elegantnije.. kako to sad smesno deluje.. onda otisli na neki splav i bili do 6 ujutru.. a spavalo nam se nenormalno.. ali eto, izdrzavali smo, jer to se tako mora...
sve u svemu, skolski dani :heart:
 
možda u poređenu sa zagrobnim životom.

uglavnom, evociram pre neko veče tako neke memorable quotes iz školovaja, uglavnom srednjoškolskog, mada se odnosi i na prethodno, a ne sećam se da postoji ovako komplementarna tema?

prva asocijacaija na vaše školske dane?
jeste polagali nešto, šta, kad, zašto?
jeste prepisivali u muljali ili pošteno učili?
jeste se više obrazovali u kafićima, na terenima, parkićima ili u kabinetima?
zanimljivosti i anegdote u vezi s tim
zadnji dan škole?
matura?


bilo OŠ ili SŠ, svršeni ili nesvršeni

open your :heart:

lepa tema... :)

ja sam svrsena SS:lol: pre godinu dana

uglavnom..moji dani u srednjoj skoli su bili teshko sranje. To,da ja vama docaram :lol: Prvo,genearlni opis...moja srednja je u sushtini privatna ali se vodi kao drzavna,ne znam iz kog razloga,unosnije bi im bilo da privatizuju i nazovu je pravim imenom a ne skolom
elem,u nju idu...imali smo sina jednog ambasadora:mrgreen: sestre nekih sa estrade,pa jednu shto je reklairala donji vesh,pa sportiste,meleskinju,neki sa stranim prezimena,..shto ce reci,moja srednja je najbliza onoj RBLD seriji :lol: Srednja uglavnom poznata kao leglo sponzorusha,gde te odjebu ako nemash dobre patike...I donekle je i tako. citiram izjavu jedne devojke na prvom danu skole

'' jaao,pa ja imam devet farki,i vas dve imate devet farki,jao pa mi smo savrsen fatalan tiiiim '''

Srednja u kojoj ti se ne usudjuju dati jedan jer je loshe za imidz skole,s tim povezano nece ni da te obore na godinu jer je loshe za imidz skole, mozes da ne dolazis i mesec dana razredna ce ti sve opravdati,kontrolni mozete pomerati ako vam se cefne i cetiri puta a peti put odete kod direktorke da pomeri i ona mora, ako ti se ne svidjaju teme za pismeni silujete profesora kolektivno da da teme koje ste spremili,a ako ipak da svoje ionako bojkotujete i pishete shta hocete, iz istorije odgovaras tako shto joj procitas naglas iz knjige...zavisi ko. Ako osvojis neko mesto na takmicenju ( vezano za spot ) upishe ti pet iz fizike i tako...Npr poslednji dan kad smo bili maturanti,nismo imali ocenu iz francuskog u dnevniku,nijednu i kaze nam razredna '' a dobro sad vi predlagajte sebi ocenu i ja cu je povecati za dve''

prva asocijacaija na vaše školske dane?

Smor,monotonija..zbog toga mozda i zalim..Mi nismo uopshte imali zaj.ebanciju,ko svako normalan, 34 ribe u razredu,niko se ne zeza,nema provala,dogadjaja, onih '' jao dosla sam jutros u skolu i osamarila Miru pa nas je Pera razdavajo pa se Lana posvadjala sa Danilom koji je pijancio celu noc'' bez adrenalina..I krivo mi je,jer bi navodno srednja trebala da bude period pocetka svega i pcetak mnogih transformacija,ali nije bilo tako...uglavnom,gushila me je,suptilno ali gushila. I bad company.

jeste prepisivali u muljali ili pošteno učili?

u prvoj i donekle drugoj sam bila poshtena nesretna,u trecoj hrabrija,u cetvrtoj haha...kad je kontrolni iz fizike najbolji drug donese istampane pushkice za pola razreda, A4 format... mene mrzelo da cepam pa stavila ispod kontrolnog, sociologiju odgovarala iz prve klupe citajuci sa papira,apsolutno sve na pushkice,ne secam se da sam knjigu ili svesku u cetvrtoj imala...

jeste se više obrazovali u kafićima, na terenima, parkićima ili u kabinetima?

nek bude po ''terenima'' poshto sam tad pcoela da treniram i da se bavim time...nazalost po kaficima nisam,nikad nisam imala ono ispijanje kafe posle casove ili na pauzi ili shta god :( rekoh,smorno drustvo...


zadnji dan škole?

Jao...memory:heart::heart:

secam se da sam zakasnila na pola,kad sam rketen:lol: i cim sam dosla neko me polio kofom vode,sve mokro..gomila pijanih ljudi vriste '' e jel te ima naaaa feeejsu eeedovacu te'' a pre toga nismo pricali jedni sa drugima :lol: al to je ono ko shto je moj brat rekao '' u cetvrtoj ste vec ko stari bracni drugovi- znate vashe mane i zivite sa tim i ne smetaju vam'' e pa,ja sma htela da se razvedem:lol:..mm..najbolji tip u skoli mi trazio da ga polivam..svi odjednom braca-sestre-drugovi a nismo se mogli gledati cetiri godine...


matura?

pa....once in a life time event :) jedino ce se valjda parirati sa tim kad zavrshimo faks ali..nije ni to to...neponovljivo.Hotel Park, haljina,sminka,kosa...mada loshe je shto sam izgledala ko da sam izasla iz nekog bordela :lol: ja sam jako tamnoputa,crna,i imam kosu do struka,crnu,a haljina je bila ciklama i imala sam neku ogrlicu s akojom sam licila na kera...ali secam se da mi nishta nije znacilo..ni sjaj,ni ljudi oko mene,ni haljina,ni zamori,ni mushki u odelima...jer sam to veche htela provesti sa jednom osobom..koja nije bila iz NS-a....koju sam volela uzasno mnogo..i secam se...da sam izgubila njegov broj,i setila se da mi je jednom na mejl poslao broj moba...i dok je direktorica drzala oprostajni govor i dok su svi stajali i slusali je ja sam se preko moba ulogovala na svoj yahoo mail i trazila medju sto poruka tu jednu njegovu.. :) I pizdela sam shto mi je baterija crkavala...mrzela sam shto nisam sa njim,shto sam tako lepa,a ne on ne moze da me vidi,a nije isto da vidi slike..
i secam se,da sam uzela 2000 dinara,kolko sam valjda dobila za to veche,i da sam kinjila druga za brj nacionalnog taxija,da odem do njega..I tako sam ja ko Pepeljuga napustila matursko..i nije mi znacilo ni to shto me je,dok sam cekala na vezi za taksi, zagrlio od nazad ( :zper: ) neki drugi tip i rekao mi ''zaj.ebi tog ostani samnom ''.... :) I tako aj u taksiju,nisam imala dovoljno para do zeljene destinacije,izbacio me josh negde u NS-u,malo dalje lol pa se vracala,dosla na sredinu mature,otisli posle u club koji je bio prazan :lol: pocela kisha da pada,i eto mene u cetiri kuci...

i eto,sad kad mislim...znam..da on o meni nece misliti ni 1 posto na maturi..da me je vec odavno zaboravio..da ce to veche verovatno biti sa jednom,dve tri...shta ti je zivot :) kako brzo se menjaju stvari..


e da..zamalo nisma dosla na maturu jer sam pobrkala datum :lol:


eto :)
 
Lepse mi je bilo u osnovnoj, ali sam u srednjoj bio aktivniji, sto se drustva tice...
U osnovnoj sam vrlo cesto morao da idem kod direktorke na kaficu i kolace, zato sto sam nemiran...i mislim da sam najvise gluposti tamo pravio...:heart:
Naravno, to sam radio zato sto je tu uvek bilo takmicenja ko ce ispasti veci mangup, ciji ce trik biti smesniji...
A sad u srednjoj, pa, ovde su profesori za'ebaniji, manje gluposti mogu da radim, mada me ni to ne sprecava...al' opet, vise vremena provodim po kaficima nego u skoli, pre skole, za vreme odmora, posle skole = ja u kaficu pijem...
 
možda u poređenu sa zagrobnim životom.

uglavnom, evociram pre neko veče tako neke memorable quotes iz školovaja, uglavnom srednjoškolskog, mada se odnosi i na prethodno, a ne sećam se da postoji ovako komplementarna tema?

prva asocijacaija na vaše školske dane? ludo i nezaboravno zezanje
jeste polagali nešto, šta, kad, zašto? prvi razred-istoria:rumenko:
jeste prepisivali u muljali ili pošteno učili? ma neee ja da muljam ..boze sacuvaj :lol:
jeste se više obrazovali u kafićima, na terenima, parkićima ili u kabinetima? u kabinetima jer je uvijek bila ludnica po casovima ..i kad ne dodjem na cas uvijek nesto propustim
zanimljivosti i anegdote u vezi s tim
zadnji dan škole? paaa pijano sam ga proveo :lol:
matura? za koji dan al sam zaboravio tacan datum :rumenko:


bilo OŠ ili SŠ, svršeni ili nesvršeni jos samo maturski ispit

open your :heart:

evo i ja zavrsio srednju ..:confused: mada sad mi se ide u skolu (naravno ne da ucim nego da se zezam )
 

Back
Top