Srbi narod koji sve zna

.. naravno ..

.. za početak moramo znati malo matematike .. šta je skup a šta podskup a šta element skupa ..
.. i moramo baratati definicijom pojmova ..
.. jauk .. imenica .. kao pojam označava skup uzvika koji se javljaju prilikom bola .. što telesnog što duševnog .. što finansijskog ..
.. jao .. uzvik .. element skupa jauka ..

.. etimologija nema veze s tim ..
.. kad bi imala veze s tim .. onda bi i .. pada kiša a joca skuplja kišnicu .. bilo pleonazam ..
.. što naravno nema veze s mozgom .. a ni s pleonazmom ..


.. sad ostaje na ekipi čiji je ključni argument "ja znam" .. da dokažu da znaju ..
(.. budući da to neće biti moguće .. ostaje ono da srbi nisu narod koji sve zna ..)

Пиле, па ти си се скроз посвађала с твојим алтерегом, ајде ти то мало боље објасни, без драмских пауза, не дају утисак озбиљности нити наобразбе. Само недостатак" К витамина".
 

Srbi....Srbi....Srbi

Je l' se ovo zove srpski inat :whistling: ?

A kakva li se "misterija" krije u ovom citatu :think:

Пиле, па ти си се скроз посвађала с твојим алтерегом, ајде ти то мало боље објасни, без драмских пауза, не дају утисак озбиљности нити наобразбе. Само недостатак" К витамина".
 
Poslednja izmena:
Jos jedna "misterija" :think:
.. **** mi se za veliko s ..
Ова сигурно јесте, јер да није, објекат у реченици би био "брдо карамела".

Da l' zbog svadje sa svojim alter egom, sklonosti ka dramskim pauzama, nedovoljne naobrazbe, (ne)punoletstva, nedostatka vitamina K, uglavnom, ič mi nije jasno kako si uspeo da dovedes u bilo kakvu vezu prva dva citata.
 
Da l' zbog svadje sa svojim alter egom, sklonosti ka dramskim pauzama, nedovoljne naobrazbe, (ne)punoletstva, nedostatka vitamina K, uglavnom, ič mi nije jasno kako si uspeo da dovedes u bilo kakvu vezu prva dva citata.

37,2 је , углавном , нит која повезује. Значи или ПМС или "оно":per:. Ви`ш како Срби све знају. А имају и лек за "оно".
 
Poslednja izmena:
re[ ]De;14006999:
Iako prosao kroz vekove zatupljivalja i gazenja u srpskom narodu i dalje osptaju fragmentovani ostaci nekadasnjeg znanja i to kroz znakove koje gotovo niko ne razume.

1. Kad Srbi kazu mars u pi*ku materinu zapravo kazu da idu i da se ponovo rode jer znaju da je ovozemaljski zivot zatvor a sumirano vrlo cesto mucenje.
2. God na englezkom znaci bog a izgovara se gad - znaci njihov bog je gad!
3. Podignuta tri prsta se se pojavila niodkud ali simbolizuju jednu slovensku i nordijsku runu.
4. Ocila

[ spisak se nasavlja...]


94815.jpg
Srbi su narod koji kolektivno zaboravlja i od vetrova sa svih strana vise pojma nema. Postavljac teme se verovatno salio.

1. Psuju jer su tako naucili
2. Pojma nemaju ni ko je gad a ni ni sta bog ( dokay br 3)
3. Podignuta tri prsta uveo je Vuk Draskovic u toku demonstracija, a zapravo predstavlja rajedinjenje svetog trojstva(ona skupljenja 3 prsta kada se krste a krste se)
4. Ocila su misterija

itd
 
Poslednja izmena:

Back
Top