Kalifat je jedino rjesenje za muslimane

Ja kad sretnem arapina se zaplacem i kazem ubij me sto ne znam Arapski jer Srbi mi nisudozvoljavali da ucim uskoli Arapski jezik.Papocnem da placem a Arapin me pomazi rukom i kaze da nije to nista samo trebam da se pridrzavam islama i bitce sve u redu.Rasirim poslije oci i upijam svaku rijec na Arapskom i znam kako da se pozdravim na Arapskom i da se zahvalim.
 
muslim11.jpg

:mrgreen::lol:
 
Zbog takvih ideja i radnji, polako u EU zabranjuju muslimanska obeležja. Što ste vi agresivniji, Evropa će biti kruća prema vama. Ali to nije problem, svako ima svoje mesto na ovom svetu. Vi se držite svog dalekog istoka, daleko, što dalje od Evrope i svi će biti zadovoljni.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sta je?Nemas argumenata da odgovoris na brojne placenike iz Rusije koji su ratovali u Bosni na strani Srba. Muslimani su odvajkada zivjeli na prostorima Balkana i nece se seliti nikuda a Mekku cu da obidjem i mozda kupim neki stan da bih zivio neko vrijeme pod hladom Serijata.

Ма ја...живели од 15 века...додуше ви од тада и рачунате време...
:hahaha:
 
Pravoslavci imaju svoje mjesto u Kalifatu i onisu jedna manjina na koju se obraca paznja i oni imaju svj status u drustvu.na primjer nisu obavezni sluziti vojsku Kalifata i na njih se odnsi zakon Biblije a ne Kur'ana tako da se Pravoslavci mogu medjusobno zeniti i zivjeti su svojim kvartovima mirnosve dokle ne povrijede dostojanstvo islama ili nekog muslimana.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako Krscanin ili Zidov ubije muslimana onda mu za to djelo sudi Serijat i to je nedvosmislneo da je pravda na djelu a ako Krscanin ubije Krscanina onda se oni sude Biblijskim zakonom i onda tu Serijat se ne mijesa.Ipak manjine Krscani imaju dosta prava u Kalifatu i mogu da zive bezbrizno i da rade i zaradjuju.Imaju takodjer jgodisnji porez da placaju za to sto ne sluze armiju i to se odredjuje godisnjim porezom koliko iznosi ta suma.Sveje lijepo napravljeno i odredjeno da Krscani uzivaju u Kalifatu.
 
Ako Krscanin ili Zidov ubije muslimana onda mu za to djelo sudi Serijat i to je nedvosmislneo da je pravda na djelu a ako Krscanin ubije Krscanina onda se oni sude Biblijskim zakonom i onda tu Serijat se ne mijesa.Ipak manjine Krscani imaju dosta prava u Kalifatu i mogu da zive bezbrizno i da rade i zaradjuju.Imaju takodjer jgodisnji porez da placaju za to sto ne sluze armiju i to se odredjuje godisnjim porezom koliko iznosi ta suma.Sveje lijepo napravljeno i odredjeno da Krscani uzivaju u Kalifatu.

TI SI MENTALNI BOLESNIK!:dash:
 
Pravoslavci imaju svoje mjesto u Kalifatu i onisu jedna manjina na koju se obraca paznja i oni imaju svj status u drustvu.na primjer nisu obavezni sluziti vojsku Kalifata i na njih se odnsi zakon Biblije a ne Kur'ana tako da se Pravoslavci mogu medjusobno zeniti i zivjeti su svojim kvartovima mirnosve dokle ne povrijede dostojanstvo islama ili nekog muslimana.Tu vec ce suditi Serijat.

Ти ниси добар!
:dash:
 
Ako Krscanin ili Zidov ubije muslimana onda mu za to djelo sudi Serijat i to je nedvosmislneo da je pravda na djelu a ako Krscanin ubije Krscanina onda se oni sude Biblijskim zakonom i onda tu Serijat se ne mijesa.Ipak manjine Krscani imaju dosta prava u Kalifatu i mogu da zive bezbrizno i da rade i zaradjuju.Imaju takodjer jgodisnji porez da placaju za to sto ne sluze armiju i to se odredjuje godisnjim porezom koliko iznosi ta suma.Sveje lijepo napravljeno i odredjeno da Krscani uzivaju u Kalifatu.

Kad neki čovek ubije drugog, sudi mu se po zakonu države u kojoj je to učinjeno. Nema to veze sa religijom. I na zaboravi, naši dedovi (moji i tvoji) su živeli kao Hrišćani pod muslimanima, i znamo kako je to bilo. Neki su ostali verni svojoj veri i narodu, drugi su zarad lagodnijeg života prešli u muslimansku veru. Ne bih ponovo da budemo ljudi nižeg reda. Nisu to ni naši preci hteli, pa su se toliko dugo borili da se oslobode nametnutog zla.
 
To je bilo odavno kad su se nasi preci islamizirali jer svi muslimanski narodi su se Islamizirali od nekih Krscana,Zidova ili Budista i Hindusa i sada nema razloga da se muslimanski narodi osvrcu na proslost kada su i Arapi od idolopoklonika postali muslimani.Zato Bosnjaci se nece odreci svoje vjere i Bosnjaci su ponosni na Islam i pripadnost toj vjeri.

Srbima da nije bilo Vizantije onibi jos bili Slavoidolopoklonici.Eto vidite ni Srbi nisu bii vjecno Krscani.
 
To je bilo odavno kad su se nasi preci islamizirali jer svi muslimanski narodi su se Islamizirali od nekih Krscana,Zidova ili Budista i Hindusa i sada nema razloga da se muslimanski narodi osvrcu na proslost kada su i Arapi od idolopoklonika postali muslimani.Zato Bosnjaci se nece odreci svoje vjere i Bosnjaci su ponosni na Islam i pripadnost toj vjeri.

Srbima da nije bilo Vizantije onibi jos bili Slavoidolopoklonici.Eto vidite ni Srbi nisu bii vjecno Krscani.

marine,ti si muslimanski Hrvat.nacija je puno bitnija,moj jaro, nego taj opium za mase(krscanstvo i islam)koji su proizisli iz judejstva.krv nije voda..
 

Back
Top