Ko vishe uziva u analnom sexu?

Tamara:
Njuskalo, nemoj da plasis ostale decake. Nijedan se nece odluciti na to, ako mu kazes da je po definiciji gay, ako to uradi. Ja ne mislim da si ti gay. Naprotiv, odusevljavas me.

Nacrtacu ti:

Analni sex muskarac moze da ima na 2 nacina:

1. da bude aktivan (tj, njegov penis ide u anus druge osobe) i ovo moze da radi i sa zenama i sa muskarcima.

2. da bude pasivan (tj. da u njegov anus ulazi tudji penis), sto, logicno, moze da izvede samo sa muskarcima (zene nemaju penis, makar za sada), odakle zakljucujemo da je gay (ili bisex).
 
Sergej:
Da li je to na pomolu neka pedofilija, ili mi se samo čini???
Mada me više ništa ne može iznenaditi.
Vidim da je i Hitler u ``nekim`` stvarima bio u pravu!

Da, da, tipican primerak novosrpskog fasistoidnog malogradjanina... Sad ti sve razlicito smeta, je li? I nemoj da se vadis, da nisi tako mislio, a spominjes mi Hitlera!

Razmisli malo o svojim recima...
 
Neznam Gazdarice gde si se ti prepoznala u mom postu ali očigledno braniš Tamaru pa mi to već sumnjivo. Što se tiče mog posta izričito se odnosi na onaj deo gde su spomenute klinkice(deca) a ne odrasle osobe ili mozda ne čitaš šta je napisano, a što se Hitlera tiče spomenuo sam ga zbog ``čišćenja``, a ne zbog njegove nastranosti kojoj i ti vidim pribegavaš.
 
Pazi Njuškalo, da li sam shvaćen na pravi način neznam, ali reagovao sam kao svako normalan, kao svako ko ima decu. Tako ne da mi ne pada na pamet da se vadim jer nema iz čega da se vadim već i dalje stojim iza toga što sam rekao. Sve što sam rekao prozilazi iz predhodnih postova,a to što i ti naginješ na tu stranu tvoj problem. A što se tiče malograđanštine, nemojmo o tome pretvoriće se ovaj forum u nešto sasvim drugo od onoga što treba da bude, i ako već niko ne vodi reačuna o njemu i ne uređuje ga. Vidim da se nijedan post ne obradi od strane administratora, a ne vidim da ima ni moderatora.Tako da je bolje za sad da ostane na ovome.
 
Sergej:
Pazi Njuškalo, da li sam shvaćen na pravi način neznam, ali reagovao sam kao svako normalan, kao svako ko ima decu. Tako ne da mi ne pada na pamet da se vadim jer nema iz čega da se vadim već i dalje stojim iza toga što sam rekao. Sve što sam rekao prozilazi iz predhodnih postova,a to što i ti naginješ na tu stranu tvoj problem. A što se tiče malograđanštine, nemojmo o tome pretvoriće se ovaj forum u nešto sasvim drugo od onoga što treba da bude, i ako već niko ne vodi reačuna o njemu i ne uređuje ga. Vidim da se nijedan post ne obradi od strane administratora, a ne vidim da ima ni moderatora.Tako da je bolje za sad da ostane na ovome.

Ne vidim zasto je prizivanje Hitlera "normalno", a biti gay/lesbian/bisex nenormalno. Malogradjanstina je okretanje glavu na drugu stranu da se ne vidi covek koji je drugaciji. A to vristi iz tvojih postova.

Moderator koji pregleda (=cenzurise) poruku pre javnog postavljanje je iz dometa Hitlera, Slobe i slicnih.

Internet = demokratija, inace ga Kinezi ne bi zabranjivali... Razmisli malo i o tome. Ne moze da se pise samo o onome sto se tebi svidja.
 
Tamara:
Gazdarica:
Hmm, i meni u masti izgleda lijepo voditi ljubav sa zenom, ali nikada mi se nije desilo da me neka privuce i "u zivo"...:(
Slazem se. Imam isti problem. Naime, svidele su mi se neke klinkice, ali zamisli kako bi reagovale da im predlozim tako nesto. Rekla sam decku da mi on izabere, po sopstvenom i mom ukusu.

Devojke, hajde definisite blize te "klinkice" zbog preplasenog roditelja Sergeja. To je onaj koji je prepoznao pedofiliju u vasim razmisljanjima i poceo da priziva Hitlera i moderatore....

Cisto da li te klinkice imaju 18...
 
Znaš šta VRIŠTI iz tvojih postova Njuškalo?
Pokušaj glasa razuma, i mešanja u stvari koje te očigledno ne dotiču i koje ne razumeš. Ono što je za tebe ``normalno`` za mene i većinu ljudi nije.Što se tiče dece, za svoju decu naravno brinem, i još kad vidim šta su pojedinci u stanju javno da pišu( da ne pričam o tome šta su u stanju da urade), i o čemu da pišu onda se stvarno zabrinem za svoju decu na ulicu da ih pustim, i još nešto da ti kažem ništa ja nisam ovde prepoznao niti između redova čitao, već pročitao samo onako kako je napisano. I ne prezivam nikog veruj mi, a sama formulacija ``klinkice`` dovoljno govori (doduše kako kome)!
A vidim da znaš i definiciju malograđanštine doduše na tvoj način, ali se ni nje ne pridržavaš.
 

Back
Top