Zamerke oba pola

kiki_81

Obećava
Poruka
75
Muskarci: Sta zamerate zenama?

Zene: Sta zamerate muskarcima?

Ja bih rekla da nedostaje poverenja u oba slucaja. A muskarci bi po meni trebali malo manje da razmisljaju "donjom glavom" :) Mnogo bi veci uzitak imali kada bi zaista voleli devojku sa kojom su!

:bye:
 
to oćeš da kažeš da su muškarci imuni na ljubav i da samo žele da umoče...?

...šteta ako neko ne doživi to...

ne zelim da kazem da su muskarci imuni na ljubav, ali se takvima uglavnom predstavljaju....sto je tuzno jer takvo ponasanje ne moze izmamiti dobre reakcije od "normalnih" devojaka...a zapravo svima prija da su voljeni. I na kraju dobijemo jedan zacarani krug!

a sta bi ti zamerio zenama?
 
ne zelim da kazem da su muskarci imuni na ljubav, ali se takvima uglavnom predstavljaju....sto je tuzno jer takvo ponasanje ne moze izmamiti dobre reakcije od "normalnih" devojaka...a zapravo svima prija da su voljeni. I na kraju dobijemo jedan zacarani krug!

a sta bi ti zamerio zenama?

nisu svi foliranti...ima i onih koji ne kriju da pokažu ljubav...

...al dobro...neko nije imao sreću...
 
Muskarci: Sta zamerate zenama?

Zene: Sta zamerate muskarcima?

Ja bih rekla da nedostaje poverenja u oba slucaja. A muskarci bi po meni trebali malo manje da razmisljaju "donjom glavom" :) Mnogo bi veci uzitak imali kada bi zaista voleli devojku sa kojom su!

:bye:

Kako da ih volimo kad se ne ponasaju ko zene i citaju forumasice koje ne daju
 
:roll:
treba uvesti ban 5 dana za ove sto ih je skembo jedan kreten pa sad prepisuju celom muskom rodu kretenizam

ne mogu da zamerim muskarcima nesto, mogu nekom pojedincu

izvinte, ali mene niko nije "skembo"...cak naprotiv sasvim sam zadovoljna u tom pogledu :)
a pitam jer cujem i vidim sta se uglavnom desava sa ljudima oko mene...
svi se bune da ne mogu da upoznaju nekog ko je iskren, ko je ok. Nekad ni ljubav nije dovoljna.
 
pa ono...muskarcima sa kojima sam bila uglavnom nisam imala puno sta da zamerim,hocu reci svi ljudi imaju neke sitnice koje nam ponekad zasmetaju...a ovi sa kojima nikakve veze nemam me apsolutno ni ne zanimaju pa da im...zameram :neutral:
 
Muskarci: Sta zamerate zenama?

Zene: Sta zamerate muskarcima?

Ja bih rekla da nedostaje poverenja u oba slucaja. A muskarci bi po meni trebali malo manje da razmisljaju "donjom glavom" :) Mnogo bi veci uzitak imali kada bi zaista voleli devojku sa kojom su!

:bye:

E jagodice trebal malo slaga :per:
Eheheh

Znas iskreno sta joj zamjeram kad god mi ne da :D al ok ajd sad ozbiljno dobro zamjerim joj uvijek kad god nije raspolozna za sex....ali vise me iritira laz,neodlucnost,nepovjerenje,znas kad je ono pitam :"Sta ti je!" a ona kaze :"Nista sve ok!" a ocito je da joj nesto smeta e tada mi dodje
127fs3780538.gif
 
E jagodice trebal malo slaga :per:
Eheheh

Znas iskreno sta joj zamjeram kad god mi ne da :D al ok ajd sad ozbiljno dobro zamjerim joj uvijek kad god nije raspolozna za sex....ali vise me iritira laz,neodlucnost,nepovjerenje,znas kad je ono pitam :"Sta ti je!" a ona kaze :"Nista sve ok!" a ocito je da joj nesto smeta e tada mi dodje
127fs3780538.gif

pa verovatno nju nervira sto ti ne mozes da prepoznas sta joj smeta :D
 
Muskarci: Sta zamerate zenama?

Zene: Sta zamerate muskarcima?

Ja bih rekla da nedostaje poverenja u oba slucaja. A muskarci bi po meni trebali malo manje da razmisljaju "donjom glavom" :) Mnogo bi veci uzitak imali kada bi zaista voleli devojku sa kojom su!

:bye:

Vidi, sve je to individualno, od osobe do osobe. U glavnom, zenama zameram veliku promenljivost licnosti (mogu sitnicu da ucinim i bice zadovoljna, a nekada mogu da dubim na glavi i nista je ne moze smiriti). Zatim, neki kompleksi, kao sto su tezina, neka aknica, isl, sto recimo ne mora da smeta (stvar ukusa). A, sto se tice vernosti, plasim se da ne uvredim deo zenske populacije, pa se necu izjasnjavati :)

A, posto sam muskarac, tesko mi je da sagledam sebe sa strane, ali mi je najveca mana, sto mnogo mislim kada su u pitanju emotivni musko-zenski odnosi.

Ali opet mislim da su sve zamerke licna stvar, i vrlo subjektivnog gledista:)
 
ja lično više bi imala da zameriom svom polu..
Nekako više sam sretala žena koje su vršile torturu nad svojim muškarcima i cimale ih i zvocale im sve u krug.
Žao mi ih često dodje.
Čast pojedinkama
 
ja lično više bi imala da zameriom svom polu..
Nekako više sam sretala žena koje su vršile torturu nad svojim muškarcima i cimale ih i zvocale im sve u krug.
Žao mi ih često dodje.
Čast pojedinkama

slazem se sa tobom!

mada uvek postoji nekolicina losih i kod jednih i kod drugih koja diktira pravila....
to mi nikad nece biti jasno....kako uvek oni "losi" uspeju da ostave veci utisak od onih "dobrih" muskaraca i zena? :think:
 
Vidi, sve je to individualno, od osobe do osobe. U glavnom, zenama zameram veliku promenljivost licnosti (mogu sitnicu da ucinim i bice zadovoljna, a nekada mogu da dubim na glavi i nista je ne moze smiriti). Zatim, neki kompleksi, kao sto su tezina, neka aknica, isl, sto recimo ne mora da smeta (stvar ukusa). A, sto se tice vernosti, plasim se da ne uvredim deo zenske populacije, pa se necu izjasnjavati :)

A, posto sam muskarac, tesko mi je da sagledam sebe sa strane, ali mi je najveca mana, sto mnogo mislim kada su u pitanju emotivni musko-zenski odnosi.

Ali opet mislim da su sve zamerke licna stvar, i vrlo subjektivnog gledista:)

Hehehe... pa slažem se s tobom.. bubice u glavi stotine
Ima komleksa sa obe strane, naravno da nas više nerviraju oni koje nisu svojstvene našem polui samim tim su nam manje razumljivi.

To ti nije mana.. to ti je vrlina; to što posmatraš, analiziraš, pokušavaš da nađeš uzrok i poosledicu.
Samo tako i možemo doći do nekog međusobnog sklada.. barem ja mislim.

Sto se tiče prevara..neću reći da me to nervira, jer je to kategorija koja ne dolazi u obzir.
I ne moram ja saznati da me neko vara.. dovoljno je da sam samo nezadovoljna u toj vezi i gotovo je.

Al najviše... najviiiiše me nervira ogovaranje naših partnera oba pola i neumesne šale na njihov račun.
I ona koju često čujem.. ".. ma mi to tebi kažemo da se udaš- što tebi da bude bolje nego nama."

Mislim šta reći...
 

Back
Top