kolko zhivota dajete evropi!?

Kolko zhivota dajete Evropi?

  • max. 5 godina

  • max. 10 godina

  • ma do 2012-te


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Nemam pojma al znam da riba vazda od glave krene da smrdi! Njemacka je dala ogromne pare za stabilizaciju Eura uzgred su nam rekli da je portugalija i shpanija na ivici kraha....po nashki bi se situacija dala opisati "ko u braku dok ima para sve je ok cim nema para raspada se i brak" tacnije krenu svadje.....osjecaj mi kazhe da se mi vec nalazimo u turbulencijama koje prikazivaju jasan kraj i euru a i evropi............propao je big dream!? a mozhda i nije....
 
Еуропа....Па зар она није већ мртва....?
Колико смрди....ја сам мислио да је рикнула пре пар година...
А она се прво распада па онда...рикњава.....
:per: :per: :per:
 
Nemam pojma al znam da riba vazda od glave krene da smrdi! Njemacka je dala ogromne pare za stabilizaciju Eura uzgred su nam rekli da je portugalija i shpanija na ivici kraha....po nashki bi se situacija dala opisati "ko u braku dok ima para sve je ok cim nema para raspada se i brak" tacnije krenu svadje.....osjecaj mi kazhe da se mi vec nalazimo u turbulencijama koje prikazivaju jasan kraj i euru a i evropi............propao je big dream!? a mozhda i nije....

Па... кхм...... не знам тачно временски колико је то - али јЕУ ће да пукне оног тренутка када Швабе буду морале да "притегну каиш" И ДА СВОЈИМА СМАЊУЈУ ПЛАТЕ - тог тренутка је крај јер умишљене Швабе то неће прихватити и почињу протести... нереди кој се шире... и затим пристижу ови:



4horsemen-1.gif
 

Back
Top