opet ja
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: opet ja

gladna
    Guest

Podrazumevano opet ja

Ej, hvala na receptu na strani 3. Verujem da je dobro ali to nije ono sto ja trazim. Ako je neko jeo to u Grinetu, Monjumentu ... ne mogu jos da se setim gde. Cheese cake: dole testo kao za npr. francuski tart (to znam). A onda ono sto me interesuje recept za smesu koja ide preko toga. Tu ide svapski sir i jos po nesto (gustin, limunov sok, secer...) ali me interesuje neka proverena kombinacija. Preko toga obicno ide voce u zeleu (cesto borovnice) i to mi nije problem. Isprobala sam recept iz casopisa Glorija od one smizle Jovana Marica ali nije bio potpun a samim tim ni dobar.
    Jako bih bila zahvalna davaocu recepta jer zelim da iznenadim supruga za osmogodisnjicu braka.

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: opet ja

Citat Original postavio gladna
    Ej, hvala na receptu na strani 3. Verujem da je dobro ali to nije ono sto ja trazim. Ako je neko jeo to u Grinetu, Monjumentu ... ne mogu jos da se setim gde. Cheese cake: dole testo kao za npr. francuski tart (to znam). A onda ono sto me interesuje recept za smesu koja ide preko toga. Tu ide svapski sir i jos po nesto (gustin, limunov sok, secer...) ali me interesuje neka proverena kombinacija. Preko toga obicno ide voce u zeleu (cesto borovnice) i to mi nije problem. Isprobala sam recept iz casopisa Glorija od one smizle Jovana Marica ali nije bio potpun a samim tim ni dobar.
    Jako bih bila zahvalna davaocu recepta jer zelim da iznenadim supruga za osmogodisnjicu braka.
    Probaj da se vratiš na temu i ne otvaraš nove postove. Važi?

Slične teme

1. Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 26.07.2013., 00:55
  2. Evo me opet
    Autor dragoslava u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 12.02.2008., 05:37
  3. opet, opet i opet Charli Braun...
    Autor crow u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.10.2007., 23:10
  4. Opet ja