Teen party weeeeeeee

I? Jeb'o vas i Folk i Turbo i dizel i bezolovni i metalik i kamen (Rok) kao da je ista bitno? Kao da ce provod biti manje sranje ako svira Bon Jovi ili Karleusa? Nije bitna muzika bitan je narod i bitno je kakav si ti kao covek! Ako si ok nece te niko,a ako si seljacina svi ce sa tobom bio roker ili fenser... ista je to bagra! A ja sam veceras neraspolozen i ****** se svi!
 
I? Jeb'o vas i Folk i Turbo i dizel i bezolovni i metalik i kamen (Rok) kao da je ista bitno? Kao da ce provod biti manje sranje ako svira Bon Jovi ili Karleusa? Nije bitna muzika bitan je narod i bitno je kakav si ti kao covek! Ako si ok nece te niko,a ako si seljacina svi ce sa tobom bio roker ili fenser... ista je to bagra! A ja sam veceras neraspolozen i ****** se svi!

Opet ti ušao pesak u vaginu ? :(
 
U mom gradu ima objekat koji se zove dom mladih tu se odrzavaju razno razne manifestacije ali i preko ljeta zurke za tinejdzere. I zagrijavenje pocinje sa nekih haus pjesmama koje niko nekonta sta su nego eto "neka" muzika a nakon toga idu narodnjaci pa slag na tortu TURBO mocni FOLK (nesto tipa ovo
) i svi se nesto grle piju neko herceg pivo koje je uzas
ko da umjesto jecma stavljaju kukuruz u njega. Nije samo taj dom mladih takav nego i gotvo sva ostala mjesta gdje izlazi vecina mojih vrsnjaka (ne obrazovanih debila i seljaka koji nisu knjige procitali al je bitno da je kajlu objesio oko vrata), srecom imaju 2-3 pristojna kafica u kojima se pusti neki fin rok ponekad ili par mojih drugova svira live i uzima pare da nije ovoga ne bih nikad usao ni u jedan kafic kad izadjem u grad. Moje pitanje glasi kako se kod vas prave zurke kakve su atmosfere u kaficima u koje vi izlazite ??? I da zaboravih napisati u Dom mladih dolaze krem de la krem gimnazijalke 93 - 92 - 91 godiste.

da,da...još jedno mesto za narkomane...
Bila peticija svojevremeno u mojoj gimnaziji da se podpišemo da se otvori tako neko mesto za kao mlade,a iza će kao biti mesto gde će moći da se pu'ši...I jedini nisam hteo da potpišem i onda tako neki cigani koji imaju hrabrost za sve sem da urade nešto pametno kažu- budalo jedna zbog tebe i takvih da ostanemo bez mesta za zezanje i onda sam im skresao- prvo tu će dolaziti osnovke koje će se ubijaju od alkohola i matore čike od 60 kojima proradila druga mladost da cepaju ove klinke...U prostoru za pušače će dolaziti pušači koji pu'še džoint i mladost nacije sa špricevima...Vrlo veselo mesto,a isto bi se plaćalo kao svaki drugi kafić...
 
A s**ete,realno...Koga bre briga za duvanje trave?!Slažem se da je nedopustivo legalizovati je(jer bi u tom slučaju"mladost nacije"bukvalno bila na špricevima)ali nemojte kvariti zabavu onima koji se trude da van pogleda drugih uživaju u istoj.
Što se tiče klinki i staraca koji ih j*bu...Šta vi imate protiv toga što se tamo neki frikovi trpaju?I šta planirate da uradite protiv toga,da kažete starcu da je pedofilčina?Zamislite koliko bi ga bilo briga,a i klinku koja naskače.Prilagodite se situaciji ili je batalite,ali ne sprečavajte druge da uživaju u užasu.
 

Back
Top