LJUBAVNE AVANTURE DRUGA TITA Od maloljetnica do zrelih drugarica

Padali su i mushkarci na njegovu harizmu, plakali kad je umro, voleli ga vishe nego oca i majku, da se ne lazzemo. Tito je bio bozzanstvo, ko se secha zna shta kazzem ko se ne secha neche mochi da razume....
Komunisti su nam uzeli boga a dali Tita...a ko "bogu" odbija bilo shta?
Ispiranje mozga masovnih razmera dovelo je do toga da ljudi nisu imali vlastito JA sve je bilo drushtveno vlasnishtvo pa i mishljenje i zzelje tako da... da je hteo mogao je imati bilo koga i to uz saglasnost, a ne samo zzene...ko zna...chuti...

Mozzda je najbolje pogledati film o Jonestown-u, tu se vide principi kontrole mase a nasha zemlja je bila jedna velika sekta tada...svashta smo mi brate preturili preko glave...:confused:
 
Poslednja izmena:
Padali su i mushkarci na njegovu harizmu, plakali kad je umro, voleli ga vishe nego oca i majku, da se ne lazzemo. Tito je bio bozzanstvo, ko se secha zna shta kazzem ko se ne secha neche mochi da razume....
Komunisti su nam uzeli boga a dali Tita...a ko "bogu" odbija bilo shta?
Ispiranje mozga masovnih razmera dovelo je do toga da ljudi nisu imali vlastito JA sve je bilo drushtveno vlasnishtvo pa i mishljenje i zzelje tako da... da je hteo mogao je imati bilo koga i to uz saglasnost, a ne samo zzene...ko zna...chuti...

.. Jest , bio je veoma markantan..
Kad je ulazio u prostorije , zracio je ..a nije bilo zbog njegovog bilog odijela ..
 
https://video.google.com/videoplay?docid=-2162288600433153789#docid=7895290995263035444
Elem, narod navikao da ima "vodju" a ne sopstveno mishljenje bio je pogubljen kada je prepushten da sam donosi odluke o svom zzivotu i telu...govorilo nam je shta chemo jesti, kako chemo se oblachiti kako chemo ishi na more, koga chemo voleti a koga ne...pa naravno da je svako "vodjeno biche" pristajalo i na seks sa kim god on kazze....
Nije tu bilo hochu-nechu
 
Poslednja izmena:
Pa DOBRO pIPI .. JA SAM SE NEKAKO TILA OSVRNUT NA MOĆ kojom je zavađao žene..
Možemo uzet i za primjer Fidela Castra.. navodno jedan od najvecih ljubavnika ..

Pa to ti pricham...on nije zavodio zzene, niti je bio ljubavnik.
On je bio diktator i vodio je sektu ljudi slomljenog duha i individualnosti...on je UZIMAO shta je hteo, u tome je razlika. A ko nije hteo, nedajbozze, zna se kako je zavrshavao. I verovatno se josh uvek ne zna dovoljno dobro.
 
Pa to ti pricham...on nije zavodio zzene, niti je bio ljubavnik.
On je bio diktator i vodio je sektu ljudi slomljenog duha i individualnosti...on je UZIMAO shta je hteo, u tome je razlika. A ko nije hteo, nedajbozze, zna se kako je zavrshavao. I verovatno se josh uvek ne zna dovoljno dobro.
Najludje mi je bilo kada sam cuo Fidela relativno skoro kako je izjavio da se revolucija mora odrzati i nastaviti... Iako je revolucija bila pre otprilike 35 godina. Skinuo je jednog diktatora da bi i sam posle toga postao diktator.
 
Pa to ti pricham...on nije zavodio zzene, niti je bio ljubavnik.
On je bio diktator i vodio je sektu ljudi slomljenog duha i individualnosti...on je UZIMAO shta je hteo, u tome je razlika. A ko nije hteo, nedajbozze, zna se kako je zavrshavao. I verovatno se josh uvek ne zna dovoljno dobro.

On je ima 5 divljih brakova .. i nemili broj ljubavnica .. misliš da su sve bile više siljene nego dobrovljke . Ruku na srce bio je zgodan ..
 
Najludje mi je bilo kada sam cuo Fidela relativno skoro kako je izjavio da se revolucija mora odrzati i nastaviti... Iako je revolucija bila pre otprilike 35 godina. Skinuo je jednog diktatora da bi i sam posle toga postao diktator.

Pa tako se najlakshe postaje diktator uz pristanak naroda...dok se oni opasulje vech imaju svog Slobu....
 
https://video.google.com/videoplay?docid=-2162288600433153789#docid=7895290995263035444
Elem, narod navikao da ima "vodju" a ne sopstveno mishljenje bio je pogubljen kada je prepushten da sam donosi odluke o svom zzivotu i telu...govorilo nam je shta chemo jesti, kako chemo se oblachiti kako chemo ishi na more, koga chemo voleti a koga ne...pa naravno da je svako "vodjeno biche" pristajalo i na seks sa kim god on kazze....
Nije tu bilo hochu-nechu

Elem, automobiil je navikao da ima šofera. Kad ostane bez njega zakuca se u banderu ili sleti sa puta.
Dosta više demagogije, kao onda je bila diktatura a sad je demokracija. NE SERRI!!! :dash:
 
On je ima 5 divljih brakova .. i nemili broj ljubavnica .. misliš da su sve bile više siljene nego dobrovljke . Ruku na srce bio je zgodan ..

Nisu bile siljene. Ceo narod je bio izmanipulisan pa i one...ne radi se tu o slobodnoj volji iako je dobrovoljni pristanak, ako me razumesh...radi se o pomrachenju svesti...kao shto su ljudi u Jonestown-u verovali da moraju umreti i dobrovoljno pili otrov...a da su imali izbora i da nisu bili pod konstantnim dejstvom raznih metoda za ispiranje mozga, nishta ih na to ne bi nateralo...josh i svojoj deci da daju...kao shto su nashi ljudi davali decu svoju za tudje ciljeve....a kamoli telo...
 

Back
Top