Pomozi te mi

Lud100%

Početnik
Poruka
12
Zeleo bi napraviti kucu do 300m2 ali nemogu da nadjem ideju za nju.Zanima me ako neko zna neki sajt,progra,ili bilo sta gde bi mogao da nadjem ideju za moju kucu.Zanimaju me slike,projekti i sve ostalo.Hvala vam puno.
 
Nisam znala gde da opostavim ovo pitanje pa da probam ovde.
Gde mogu da nadjem nesto o zvucnoj izolaciji? Ovih dana sredjuje se sprat iznad nas, pa me interesuje kako bi trebalo da se uradi pod a da se kod nas dole ne cuje svaki korak i sum. Da li je dovoljno preko ploce staviti sloj stiropora, pa onda raditi betonsku podlogu za parket ili postoji nesto efikasnije?
 
Ta tzv kosuljica se svakako radi na betonskoj ploci. Postoje specijalne podloge koje se postavljaju ispod tepiha ili laminata (lici na plutu). Nazalost to nista ne pomaze ako je zavrsni sloj parket ili plocice. U svakom slucaju dosta pomaze i stiropor.
 
Ta tzv kosuljica se svakako radi na betonskoj ploci. Postoje specijalne podloge koje se postavljaju ispod tepiha ili laminata (lici na plutu). Nazalost to nista ne pomaze ako je zavrsni sloj parket ili plocice. U svakom slucaju dosta pomaze i stiropor.
 
Lud100%:
Zeleo bi napraviti kucu do 300m2 ali nemogu da nadjem ideju za nju.Zanima me ako neko zna neki sajt,progra,ili bilo sta gde bi mogao da nadjem ideju za moju kucu.Zanimaju me slike,projekti i sve ostalo.Hvala vam puno.
ako nemas cimerku u toliko kvadrata da li ja mogu da ti pravim drustvo... :wink: :D
 
littlefoot:
Ta tzv kosuljica se svakako radi na betonskoj ploci. Postoje specijalne podloge koje se postavljaju ispod tepiha ili laminata (lici na plutu). Nazalost to nista ne pomaze ako je zavrsni sloj parket ili plocice. U svakom slucaju dosta pomaze i stiropor.
Moj suprug ims firmu koj se bavi izolacijom,najvise idrio i termo,mada znam da je par puta radio i zvucnu izolaciju.Medjutim, trenutno radi je van zemlje,i doci ce za nekih 7 daa,pa ako tads nije kasno mozes da se raspitas.\dacu ti i telefon da bude brza komunikacija.Ja znam samo da se stavlja neka guma!
 

Back
Top