Susret - usret

Poruka
16.002
Vidim da se moje teme brisu, ali nema veze. Sami cete ih traziti, jer su veoma iskrene, ali i naravno emipiricke, pa kada budete zapali u takvo stanje vi cete sami sebi reci, kao sto je bogati Krez pozvao Solona: "O, draga Pevacice, ti si htela da nam otvoris oci, ali mi smo se popismanili i pricali smo sve najgore o tebi i radovali smo se sto ti zatvaraju teme, iz kojih smo mogli dosta da naucimo."
Ja sam veoma milosrdna i necu vam to uzeti za zlo. Bozanski je prastati, a ljudski je gresiti. Eto, sad sam se pre par minuta vratila kuci iz setnje sa mojim deckom. Juce je stigao sa puta, lepo s enaspavao, pa smo malo prosetali. Bilo mi je lepo. Drzali smo se za ruke, ljubili. Videla sam da mu svi muskarci i mladji i stariji zavide, a videla sam i neke babuskare sa decom kako me zavidljivo gledaju i komentarisu. Ipak, bilo je i mojih drugara penzionera koji su se osmehivali, a njih ovom prilikom i pozdravljam.
Setali smo tako moj decko i ja gradom, sva sam bila srecna, kad naidej neki njegov stari prijatelj. On nema mnogo prijatelja, ali, eto, ima tog nekog meni je izgledao veoma simpaticno. Malo je stariji od mog decka, ali mislim da misli da se sve ribe lepe na njega, jer je pun love. Ipak, upoznali smo se, on se nepristojno zablenuo u moju majicu, pa posle noge. I on je spomenuo nekog tipa kom se moj decko stalno chepi. A chepi mu se i dalje. Sto zbog posla, sto zbog druzenja, a i ovaj se ulizivao mom decku. Cak ga je nazvao par puta i drugarom. I ovaj tip nesto rece lose za njega kako ga smara, a ovaj moj decko, otvori paljbu, te on je ovakav, te on je onakav: "Ulizuje mi se, grli me, gde si priajtelju, bla, bla, bla." Ja sam htela da propadnem u zemlju! Ako nekog smatram svojim prijateljem, NIKADA, NIKADA, ne bih rekla nesto lose protiv njega nekom. Ako nesto imam da mu kazem lose, rekla bih mu u lice da to popravi, ali nikako ovako.
Sta vi mislite o tome? Ponovo se pitam: "Kakav je taj moj decko covek?" Kakvi su to ljudi? Da li biste bili sa takvom osobom u vezi?
 
Bilo bi fer da znamo KO briše tvoje teme...bar ja mislim tako.
Ovdje ne komentarišem teme nego prozivam javno da se predstavi gumica za brisanje i eventualno obrazloži zbog čega to radi....pitanje je l me neko čuje:think:
 
pa brisu se teme jer nemaju neku poentu,uglavnom sluze kao hrana za voajere,dobro ne pises kad ides u wc ili slicno ..
no offence...
ali sto jednostavno ne pises blog,ovako ce se samo brisati i ode sve u vodu
 
Dobro to smo shvatili. Ono sto nas zanima je da malo produbis taj svoj odgovor. Da li ti imas takva iskustva? Da li si ti takva? Sta mislis o tim osobama?

iMAM ISKUSTVA, mnogo.Izvini zbgo toga.:rumenko:JA nisam takva. JA sam vjerna ko pas. U svakom pogledu.Mislim da su to licemjeri. Al nemoj ti ništa radiklano učiniti s dečkom zbog mog odgovora, please. Jer, često RADIKALNO utičem na ljude.
Zato ne bih više, oprosti.
 
iMAM ISKUSTVA, mnogo.Izvini zbgo toga.:rumenko:JA nisam takva. JA sam vjerna ko pas. U svakom pogledu.Mislim da su to licemjeri. Al nemoj ti ništa radiklano učiniti s dečkom zbog mog odgovora, please. Jer, često RADIKALNO utičem na ljude.
Zato ne bih više, oprosti.

To sta cu ja uciniti sa deckom je moja stvar. ;) Naravno, reci cu i vama resenje, kada ga smislim. Bolje je da utices radikalno, nego napredno, ali ja volim liberalno-demokratski. Slobodno reci sta mislis, ja, bar, nikom nisam uskratila slobodu govora.
 

Back
Top