Jedna vest

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
U padu američkog vojnog aviona u američkoj saveznoj državi Džordžiji poginula su tri člana posade, a u toku je potraga za četvrtom osobom za koju se veruje da je bila u avionu, saopštili su danas zvaničnici.
Portparol Mornaričke vazduhoplovne službe Heri Vajt izjavio je da zvaničnici nisu potvrdili da li je pilot među poginulima, dodavši da niko na zemlji nije povređen prilikom pada aviona, prenela je agencija AP.


Avion je bio na rutinskoj vežbi kroz okrug Fanin, kada je pao na oko dva sata severno od Atlante, kazao je Vajt.
Nije poznato, zasad, šta je moglo da izazove pad aviona, a istraga je u toku, rekao je Vajt.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/184865/SAD-Srusio-se-vojni-avion-troje-mrtvih
 
Poslednja izmena od moderatora:
U padu američkog vojnog aviona u američkoj saveznoj državi Džordžiji poginula su tri člana posade, a u toku je potraga za četvrtom osobom za koju se veruje da je bila u avionu, saopštili su danas zvaničnici.
Portparol Mornaričke vazduhoplovne službe Heri Vajt izjavio je da zvaničnici nisu potvrdili da li je pilot među poginulima, dodavši da niko na zemlji nije povređen prilikom pada aviona, prenela je agencija AP.


Avion je bio na rutinskoj vežbi kroz okrug Fanin, kada je pao na oko dva sata severno od Atlante, kazao je Vajt.
Nije poznato, zasad, šta je moglo da izazove pad aviona, a istraga je u toku, rekao je Vajt.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/184865/SAD-Srusio-se-vojni-avion-troje-mrtvih
Samo nenormalan covek moze za pogibiju bilo kojeg drugog coveka da kaze da je lepa vest!
 
Samo nenormalan covek moze za pogibiju bilo kojeg drugog coveka da kaze da je lepa vest!

........mada se nebih baš žalio da padne avion sa svih 250 poslanika srpske skupstine+celom valdom+predsednik om države+NVO+Tole Karadžić+par političara+tajkuni......to bi za Srbiju bio čist dobitak.........


Znam, znam, znam.............grešne misli.
 
Ja vam dajem topli savjet da se previše ne uzdajete u Ruse. Vi ste njima bitni samo u smislu obrane od NATO štita. A kad Srbija uđe u NATO a ući će i ta ljubav će puknuti.

Што рече Константин Победоносцев:
"Да будемо са свима у миру,а никоме да не верујемо"
Мора се схватити да је љубав једно а интерес нешто сасвим друго,Ако смо интересна сфера Истока и Запада и неможемо се одупрети,можемо барем покушати да из релативно лоше ситуације извучемо максималну корист за нас.
Треба сагледати свеукупно прошло и тренутно стање и на основу њега предвидети будући ток догађаја како би знали шта можемо да очекујемо и чију страну треба да заузмемо.
 
pa slušaj, imali ste pravu priliku za rat sa Amerikancima. Da Slobo nije pristao na dolazak UN snaga na Kosovo , imali bi kopnenu invaziju, pa bi onda pokazali amerikancima tko je prva sila svijeta ;)

Не буди наиван.
Да је Америка желела да копнено нападне Србију она би то и урадила а за то није било потребе пошто је на трену имала шиптарске терористе који су спроводили њихове планове.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top