krvne grupe i ishrana

Yeckaaa

Početnik
Poruka
1
Evo ovako,radim neko istrazivanje na temu krvih grupa. Potrebno mi je samo da budete tako ljubazni pa da mi odgovorite na dva kratka pitanja:

1.koja ste krvna grupa?
2.Da li u ishrani vise volite meso ili povrce,voce,testeninu,zitarice ?

Please za malu pomoc.Potrebno mi je sto vise vasih odgovora. Hvala unapred.
 
Pa volim ja rostilj..jagnjetinu..slaninicu i svasta nesto dimljeno..ali sam se mnogo puta lose tesko osecao posle prejedanja mesom..po 2-3 dana mi nije dobro:think:sve ostalo sto pojedem lakse svarim i zato bih se uvek odlucio za laksu hranu
 
O (mislim da sam Rh +)
obozavam ribu i pecurke, mlecne proizvode kao i zrnevlje poput lesnika,badema, ind. oraha...
Zitarice tu i tamo, ali ih jedem zbog linije i zato sto su zdrave, voce i povrce isto.
Od voca obozavam kajsije, smokve ,narandze, jagode i mandarine. Povrce samo papriku i krompir, a ostalo na silu.
Meso volim (manje od ribe) ali ga u poslednje vreme ne jedem u tolikim kolicinama.

Iskreno mislim da ono sto volimo da jedemo nema veze za krvnom grupom vec sa navikama ;)
 
Poslednja izmena:
Evo ovako,radim neko istrazivanje na temu krvih grupa. Potrebno mi je samo da budete tako ljubazni pa da mi odgovorite na dva kratka pitanja:

1.koja ste krvna grupa?
2.Da li u ishrani vise volite meso ili povrce,voce,testeninu,zitarice ?

Please za malu pomoc.Potrebno mi je sto vise vasih odgovora. Hvala unapred.

1.Krvna sam grupa: A+
2.Više volim povrce,voće,testeninu i žitarice od mesa.
Kolik ja čitam da ljudi koji imaju krvnu grupu A+ preferiraju najviše žitarice i da su agro tip,što se kaže....Ja sam jedna od njih.:)
Nadam se da sam pomogla,u istraživanju...:)
 
O (mislim da sam Rh +)
obozavam ribu i pecurke, mlecne proizvode kao i zrnevlje poput lesnika,badema, ind. oraha...
Zitarice tu i tamo, ali ih jedem zbog linije i zato sto su zdrave, voce i povrce isto.
Od voca obozavam kajsije, smokve ,narandze, jagode i mandarine. Povrce samo papriku i krompir, a ostalo na silu.
Meso volim ali ga u poslednje vreme ne jedem u tolikim kolicinama.

Iskreno mislim da ono sto volimo da jedemo nema veze za krvnom grupom vec sa navikama ;)

Donekle si u pravu za navike nego ima veze s tim kako nam organizam reaguje i iskoriscava unete namirnice..koje lakse i teze obradjuje..osecamo se mi ok a ne primecujemo da nas neke namirnice uspore a neke dignu..a i u zavisnosti od doba zivota se menja sposobnost prerade..ko zna koliko godina moze proci dok ne provalimo sta nam u sustini ne prija telu a prija samo mozgu i culu ukusa kao slano-slatko na pr
 
Anketa je dobra ideja, ali treba uzeti u obzir da nismo svi potpuno zdravi pa nismo ni isti po onome što našem organizmu prija. I vrlo smo šaroliki po godinama.
Ali evo:
1. O+
2. Povrće, malo mesa i salate.
Volim slano, ali slatko nikako. Mrzim kiselo voće.
 
Evo ovako,radim neko istrazivanje na temu krvih grupa. Potrebno mi je samo da budete tako ljubazni pa da mi odgovorite na dva kratka pitanja:

1.koja ste krvna grupa?
2.Da li u ishrani vise volite meso ili povrce,voce,testeninu,zitarice ?

Please za malu pomoc.Potrebno mi je sto vise vasih odgovora. Hvala unapred.

1. O[SUP]+[/SUP] grupa
2. povrce
meso
voce
testenina
zitarice
Tim redosledom, po omiljenosti, s' tim sto u nekim danima (PMS, depresija...) preferiram jednu vrstu hrane, a u nekim drugu.
 

Back
Top