parada ponovo!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
govorite nesto o islamu i serijatu kako je to zaostala i primitivna religija a ne vidite kako hriscanski svijet totalno tone u haos!
ehhhh steta sto ovde nema AHMADINEDZADA da ih doceka na toj paradi ;)
 
Pa da,ti popovi nisu mogli da prihvate svoju zivotnu misiju,nego su morali da se bace svojim zeljama.
Onda tu nisu samo silovanja
Kastracija,za dobrobit hora takodje
I crkva treba da predstavlja boziju kucu??
malo sutra
nego necu o religiji i tim cudima,skrecemo sa teme ;)
 
nije problem biti gaj, lazbajka, nikom nesmeta, ali nije pirodno, ali niko nije kriv zato sto je nastran i bolestan, i moja deca koja su u razvoju nemoraju da gledaju nesto neprijatno, neprirodno, da se osecaju lose zato sto su normalna, i jos treba takav cirkus da mi prirede, paradu, e pe nece ni, neka se zabavljaju kao ostali ljudi kad ih niko nevidi, ne da smaraju sve oko sebe, meni ako se muskarci nesvidjeju (nedaj boze) nemora da mi se guze tu kad me neprivlace niko nece da ih zabode i pored toga, ako nije u tom fazonu, a niko nemoze mene da primora da budem gej ako nisam, imam prava za to, nisam gej i nezelim da gledam, neka idu negde na izlet gde nema dece sta im fali, i neka paze na koprive da neizare dupe na koprive.
 
Ma prvo je neprirodno,drugo,namecu svima nama taj njihov stav i nacin zivota
Pa deca da vide i da se uce tako :S

Meni ne smeta neki *****,ali ako ga nije sramota i jos se i ponosi time sto je i da javno svima pokazuje,onda naravno da cu da ga mlatnem motikom po labrnji dok ne pukne i dok se ne opameti.

A ako se ne stidi i nije ga sramota,trebalo bi.
Izvrtanje zakona prirode,pa sta ima gore
Postoji zato musko i zensko,plus i minus
Yin Yang
 
Ma prvo je neprirodno,drugo,namecu svima nama taj njihov stav i nacin zivota
Pa deca da vide i da se uce tako :S

Meni ne smeta neki *****,ali ako ga nije sramota i jos se i ponosi time sto je i da javno svima pokazuje,onda naravno da cu da ga mlatnem motikom po labrnji dok ne pukne i dok se ne opameti.

A ako se ne stidi i nije ga sramota,trebalo bi.
Izvrtanje zakona prirode,pa sta ima gore
Postoji zato musko i zensko,plus i minus
Yin Yang

mfu-377826.jpg
 
Gej strejt alijansa saopštila je danas da je Demokratska stranka (DS) podržala održavanje Parade ponosa, kao jedno od sredstava za poboljšanje položaja gejeva, lezbijki i biseksualnih i transrodnih osoba (GLBT) u Srbiji.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/184385/Gej-strejt-alijansa-DS-podrzava-Paradu-ponosa

Znaci...resili da izgube na izborima?
Баш тако! Само нека подржавају жути педере и нека гурну себе у амбис:mrgreen:!
Геј параде неће бити:pop:!
 
Став гејева о Сербским питањима

Безобразлук

Геј удружење „Квирија“ спрда се с коначним решењем косовског питања, на свом сајту окачили неколико фотки с натписом „Косово је сусед Србије“

БЕОГРАД - Хомосексуалци Србије признали су независно Косово. О томе сведоче слике с натписом „Косово је сусед Србије“, које су с потписом хомосексуалне организације Квирија (ЛЈуеериа) окачене на неколико интернет сајтова на српском језику.
На сајту намењеном дружењу и упознавању „Фејсбук“ основана је и група „Косово је сусед Србије“, која очигледно покушава да направи спрдњу и пародију од пароле „Косово је срце Србије“. На једној од окачених слика види се мушкарац који скида кошуљу, а испод ње је мајица на којој стоји натпис „Косово је сусед Србије“. Друга слика је помало морбидна, на њој је представљен набилдован мушкарац, го до појаса. На левој страни груди, у висини срца, на голу кожу му је окачен бедж „Косово је Србија“, а испод беджа, преко стомака, слива се крв.

На обе слике у доњем десном углу стоји потпис „љуеериа.цом“. У подацима о сликама пише да их је убацио извесни Предраг Аздејковић. Реч је о истакнутом активисти „Квирије“ и новинару интернет магазина који излази на њиховом сајту. Група тренутно броји 278 чланова, мада најмање четвртину чине странци из латиноамеричких, арапских и других земаља, као и Шиптари из Албаније и са Космета.

Међу члановима више има мушкараца, а мање жена. Знатан је број присталица Либерално демократске партије. Ту су и Чедомир Јовановић и новинар Петар Луковић, мада нисмо могли поуздано да утврдимо ради ли се о њиховим правим профилима.

Слике које смо описали налазе се и на сајту „зокстер.net“, на једном од блогова. Поред њих, ту су и друге слике с потписом „Квирије“. Међу њима је и она под насловом „Молебан за Квирију“, на којој група мушкараца у најчуднијим позама стоји на Тргу Николе Пашића у Београду. Слика очигледно пародира недавно одржани молебан за Косово и Метохију. У потпису испод ових слика стоји „Понизно ваш, Предраг М. Аздејковић“.

Иначе, у групу „Косово је сусед Србије“ на Фејсбуку ових дана се убацио инсајдер, неистомишљеник, извесни Милан Матић. Он је пореметио профил групе убацивши неколико слика које дају подршку Космету у саставу Србије, као и неколико чланака о трговини органима Срба. Такође, својим коментарима је јасно ставио до знања шта мисли о групи, називајући њене чланове издајницима. Курир је јуче покушао да ступи у контакт са Аздејковићем, али он није одговарао на наша питања.

Геј парада уочи Видовдана

Хомосексуалне организације у Србији захтевају већ годинама да се у Београду на Дан поноса, 27. јуна, одржи „геј парада“. Овај догађај пада дан уочи Видовдана, највећег српског празника, што за националне организације представља највећу могућу провокацију. Док се не створе безбедносни услови за тако нешто, српским хомосексуалцима преостаје да своје сексуално опредељење изразе на геј парадама у окружењу, што су и учинили протеклог викенда у Загребу.

slikovnica002.2686.jpg


slikovnica003.2687.jpg


slikovnica001.2685.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne pusticu da mi sina neki puder trazi doope jer mu se moze, kad dodju na vlast i naprave monopol, pa onda ce normalni biti u margini, dali znas kako se oni podrzavaju, a ne kao normalni lepu rec za svakoga...tamo gde im je mesto tamo ce, ja njih nisam dirao i mojoj deci neostavljam nerasciscene racune, a ti kako hoces, tvoj problem...
 
Poslednja izmena:
Pa samo jedan puder da dodje na vlast kao sto je dus, ima da vucu samo takve (kao crnogorci) jer su manijaci, nemoze svako da bude nenormalan....Odem u skolu psiholog puder, odem na utakmicu trener puder, pustim dete na exskurziju pandur puder, ako ga neko dira od pudera nikom nista jer je sudija puder...:per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top