Opet kasnim!

Poruka
22.606
‚‚Opet kasnim, izvini....‚‚...kaže vam a vi već napravili ‚‚tenisku lopticu‚‚ od kake iz nosa čekajući.
wagfinger2.gif



Interesuje me zasto neke osobe obozavaju da kasne na sastanke i koliko tolerišete kašnjenja (10-15 min.) ili ste pak od onih koji stalno kasne?;):p
 
e to je jedna od stvari koja me strašno nervira ... manjak poštovanja prema onom ko čeka

nikad ne kasnim, ili dođem ranije ili na vreme... ako kasnim, znači da mi se nešto desilo
 
e to je jedna od stvari koja me strašno nervira ... manjak poštovanja prema onom ko čeka

nikad ne kasnim, ili dođem ranije ili na vreme... ako kasnim, znači da mi se nešto desilo

Thats what Im talking about... :zcepanje: :rotf:

Samo shto ti se nekad desi da se uspawash, a nekad da dozziwish saobratjajku.. ali swakako - nisi isposhtowao dogowor... :roll:
 
Ja sam primetio u odeljenju da pojedini ljudi ne kasni zato sto im stvarno kasni autobus ili sta im se vec desilo, guzva u saobracaju i one fore vec zato da kada bi usli da mogu da se ispricaju sa profesorom naprave vazni, napreve od sebe centripetum oko koga se sve vrti i naaravno na kraju se sve svodi na "zele visak paznje" :manikir:

dr mr spec psihologije Stevee :rumenko:
 
Na sopstvenu sahranu cu zakasniti.... :dash::dash::dash: ali ne kasnim mnogo,10-ak min,nego je problem sto umem da kasnim na vazne stvari,tipa na ispite,na bus kad putujem negde,obavezno se uspavam,pa makar navila sat tri sata ranije,necu ga cuti,zla sila neka :)
 
‚‚Opet kasnim, izvini....‚‚...kaže vam a vi već napravili ‚‚tenisku lopticu‚‚ od kake iz nosa čekajući.
wagfinger2.gif



Interesuje me zasto neke osobe obozavaju da kasne na sastanke i koliko tolerišete kašnjenja (10-15 min.) ili ste pak od onih koji stalno kasne?;):p

Cao Zvoco :zag:
Ne podnosim ljude koji kasne,posebno ako je neki vazan sastanak u pitanju.To samo oslikava njihovo nepostovanje sagovornika a time sve pada u vodu.Ok ako neko ponekad zakasni,normalno je ,ali kao obrazac ponasanja je uzasno.
 
‚‚Opet kasnim, izvini....‚‚...kaže vam a vi već napravili ‚‚tenisku lopticu‚‚ od kake iz nosa čekajući.
wagfinger2.gif



Interesuje me zasto neke osobe obozavaju da kasne na sastanke i koliko tolerišete kašnjenja (10-15 min.) ili ste pak od onih koji stalno kasne?;):p

auuuu sto mene to nervira....ja popiizdim....zadenji put sam ceko 30 min..odlepio:evil::evil::evil::poludeo:...okrenuo se i otiso..ona dosla od prilike posle 45-50 i jos kao nadrkana gospodja pita : aman pa gde si ti?...reko upravo prolazim kneza milosa aj zdravo...kasnjenje je ne postovanje tudjeg vremena jos ako je prvi dejt ma ajde bezi...pa ja uvek ranije dodjem bar 15 min ako se nesto za komplikuje da znam sta da radim
 
idi zvoco ja mislila ti zakevila :lol:

jojj ja bez pet minuta kasnjena nisam ja..a vala umem i 15 :rumenka:

znam znam nervira izludjuje nekulturno je al stvarno na kraju ispadne da taman kad krenem skontam da sam nesto zaboravila :sad2:...nisam ja zeka je :whistling:
 
Ne kasnim, nikada.
I vise ne tolerisem kasnjenje.
10 minuta, ako se osoba ne javi sa opravdanjem odlazim. Zar nemaju danas svi mobilni telefon?
Ako ja mogu da se potrudim da sam uvek tacna u sekund, zasto neko drugi ne moze. Javi se pa pomeri dogovor ako vec znas da neces stici. :rtfm:
Kasnjenje iz navike ili cega vec ne tolerisem - to je nepostovanje.:besan2:
 

Back
Top