Pa ti spremaj rostilj u gladnoj Srbiji ako imas muda

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
U novosadskom Novom naselju grupa od deset do 15 maskiranih lica naoružanih noževima, vatrenim oružjem i drugim opasnim predmetima napala je nekoliko ljudi, koji su spremali roštilj.

Napadači su prilikom napada u utorak oko 18.00 časova ispalili nekoliko hitaca, ali nije bilo ranjenih, prenose novosadski mediji.

U toku je istraga o ovom događaju koju vodi Tatjana Đurašković, istražni sudija Višeg suda u Novom Sadu.

Na licu mesta bile su i ekipe kriminalističkih tehničara i pripadnici grupe za krvne delikte, pa se više detalja o motivima ovog napada očekuje tokom dana u saopštenju novosadske Policijske uprave. (Srna)

:hahaha::D
 
Ja sam isto mogo da najebuckam.
Trazeci zeca za razanj, pretrazivao sam oglase -i nadjem oglas, prodaje covek kunice.
Taman da nazovem da se raspitam jel' ih prodaje 'uredjene' za pecenje ili 'ziva mera' -kad pogledam gde me je google preusmerio -
i shvatim da sam na sajtu LJUBITELJA DOMACIH ZIVOTINJA podforum kunici......:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Malo je falilo da ovi iz ORKE posalju Bridget Bardo da me za kaznu isamara onim naboranim sisama... :brus: :(:(:(
 
U novosadskom Novom naselju grupa od deset do 15 maskiranih lica naoružanih noževima, vatrenim oružjem i drugim opasnim predmetima napala je nekoliko ljudi, koji su spremali roštilj.

Napadači su prilikom napada u utorak oko 18.00 časova ispalili nekoliko hitaca, ali nije bilo ranjenih, prenose novosadski mediji.

U toku je istraga o ovom događaju koju vodi Tatjana Đurašković, istražni sudija Višeg suda u Novom Sadu.

Na licu mesta bile su i ekipe kriminalističkih tehničara i pripadnici grupe za krvne delikte, pa se više detalja o motivima ovog napada očekuje tokom dana u saopštenju novosadske Policijske uprave. (Srna)

:hahaha::D

Ljudi sa Naselja ili Bistrice kako se zvanicno zove taj deo Ns vec dugo traze policijsku stanicu od Dacica ali za sada nista od toga , u poslednje vreme tamo se svasta desava iako je nekada taj deo bio poznat kao miran deo grada malo izdvojen na zapadnoj strani , inace to je i najveci deo Ns ,veoma gusto naseljen na maloj povrsini zivi oko 45 000 ljudi pa je i logicno da sa porastom stanovnista dolazi i do veceg kriminaliteta
 
m1313.gif
t1947.gif
 
  • Podržavam
Reactions: svr

Back
Top