VAZNO! preozbiljna tema o muskarcima :))

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 191696

Elita
Poruka
16.691
zene, zasto se uzalud trudite "dresirati" muskarce kad smo mi labilne/ nestabilne i godinama nezrele licnosti? mislim, nama nema pomoci. u nama ljubav definitivno umire i nakon x godina braka to je smijurija koliko lazemo i petljamo o istoj. samo gledamo "piletinu" koja mora biti mladja makar 10 kuka od nas. muskarci su zenama samo nuzno zlo. mjenjajte ih i iskoristavajte maksimalno, jer bolje ne zasluzuju- sta da vam kazem. oni koji su opstali u braku sigurno ne spadaju u klasicne muskarce nego neku anksioznost za suknjom i majkom nose od djetinjstva. i to nema veze da li su macho ili prosjecni ili "mrljani"- vecina ih je losa bez obzira u koju kategoriju ih stavite. sta uraditi sa muskim mozgom? lobotomija je izgleda jedino rjesenje:) npr. svaki ce priznati da su mu u zivotu na prvom mjestu djeca a na drugom definitivno metalni ljubimac. niz se nastavlja sa druzenjima, prijateljima, izlascima a zena, nehumano zapostavljena, zavrsi na 6,7 mjestu ni kriva ni duzna. surovo. stvarno SMO konji:lol:
 
esh ***;13305219[COLOR="Black":
]zene[/COLOR], zasto se uzalud trudite "dresirati" muskarce kad smo mi labilne/ nestabilne i godinama nezrele licnosti? mislim, nama nema pomoci. u nama ljubav definitivno umire i nakon x godina braka to je smijurija koliko lazemo i petljamo o istoj. samo gledamo "piletinu" koja mora biti mladja makar 10 kuka od nas. muskarci su zenama samo nuzno zlo. mjenjajte ih i iskoristavajte maksimalno, jer bolje ne zasluzuju- sta da vam kazem. oni koji su opstali u braku sigurno ne spadaju u klasicne muskarce nego neku anksioznost za suknjom i majkom nose od djetinjstva. i to nema veze da li su macho ili prosjecni ili "mrljani"- vecina ih je losa bez obzira u koju kategoriju ih stavite. sta uraditi sa muskim mozgom? lobotomija je izgleda jedino rjesenje:) npr. svaki ce priznati da su mu u zivotu na prvom mjestu djeca a na drugom definitivno metalni ljubimac. niz se nastavlja sa druzenjima, prijateljima, izlascima a zena, nehumano zapostavljena, zavrsi na 6,7 mjestu ni kriva ni duzna. surovo. stvarno SMO konji:lol:


....e neka si rek'o...svaka ti je na mestu.....:manikir::whistling:
 
zene, zasto se uzalud trudite "dresirati" muskarce kad smo mi labilne/ nestabilne i godinama nezrele licnosti? mislim, nama nema pomoci. u nama ljubav definitivno umire i nakon x godina braka to je smijurija koliko lazemo i petljamo o istoj. samo gledamo "piletinu" koja mora biti mladja makar 10 kuka od nas. muskarci su zenama samo nuzno zlo. mjenjajte ih i iskoristavajte maksimalno, jer bolje ne zasluzuju- sta da vam kazem. oni koji su opstali u braku sigurno ne spadaju u klasicne muskarce nego neku anksioznost za suknjom i majkom nose od djetinjstva. i to nema veze da li su macho ili prosjecni ili "mrljani"- vecina ih je losa bez obzira u koju kategoriju ih stavite. sta uraditi sa muskim mozgom? lobotomija je izgleda jedino rjesenje:) npr. svaki ce priznati da su mu u zivotu na prvom mjestu djeca a na drugom definitivno metalni ljubimac. niz se nastavlja sa druzenjima, prijateljima, izlascima a zena, nehumano zapostavljena, zavrsi na 6,7 mjestu ni kriva ni duzna. surovo. stvarno SMO konji:lol:

Ej Ehs u kojoj si ti kategoriji?!:lol:.....ja nikad nisam ni pokušavala da menjam mužkarca jer sam odavno provalila da je to nije fer i korektno...da budem iskrena više su oni mene hteli da menjaju kao ličnost bilo je tu neuspelih pokušaja dresiranja ali ĐABA:lol:....kome se ne sviđam ovako blesava mož slobodno da ide....što se kaže ‚‚ako nađe bolje široko mu polje‚‚.:lol:
 
Kako da pišem na preozbiljnoj temi kad sam neozbiljna? :confused:

A i volim konje. :):):)

I mogu ti reći da ništa nije tačno od onog što si napisao.

Detaljnije sutra. Sad idem da gledam horor film, o ženi serijskom ubici, koja se sveti svim muškarcima zbog toga što ju je jedan prevario sa mlađom od nje.

dobro, nestrpljivo cekam da ukrstimo znanja i zivotne aksiome:)
 
zene, zasto se uzalud trudite "dresirati" muskarce kad smo mi labilne/ nestabilne i godinama nezrele licnosti? mislim, nama nema pomoci. u nama ljubav definitivno umire i nakon x godina braka to je smijurija koliko lazemo i petljamo o istoj. samo gledamo "piletinu" koja mora biti mladja makar 10 kuka od nas. muskarci su zenama samo nuzno zlo. mjenjajte ih i iskoristavajte maksimalno, jer bolje ne zasluzuju- sta da vam kazem. oni koji su opstali u braku sigurno ne spadaju u klasicne muskarce nego neku anksioznost za suknjom i majkom nose od djetinjstva. i to nema veze da li su macho ili prosjecni ili "mrljani"- vecina ih je losa bez obzira u koju kategoriju ih stavite. sta uraditi sa muskim mozgom? lobotomija je izgleda jedino rjesenje:) npr. svaki ce priznati da su mu u zivotu na prvom mjestu djeca a na drugom definitivno metalni ljubimac. niz se nastavlja sa druzenjima, prijateljima, izlascima a zena, nehumano zapostavljena, zavrsi na 6,7 mjestu ni kriva ni duzna. surovo. stvarno SMO konji:lol:

..Jes vala..živa istina...:mrgreen:
Samo ima jedna kvakica...ta koja je zapostavljena ni kriva ni dužna, ni malo ti neće
ostati dužna..:lol:..ne prija njoj za džabe 6 ili 7 mesto na listi...:cool:
E sad..ako se nisi mrdno sa stolice nakon ove ženske istine, onda je kritična situacija..ako jesi onda ima šanse za tebe,
što se prevaspitavanja tiče..:lol:
 
Poslednja izmena:
a ima u psihologiji poseba termin za to al ne znam kako se zove
onako pljuješ sebe stalno da bi ti drugi pričali "ma nije, nisi ti takava, takva"

ma da, ali to nema veze sa ovim- zasto bi ti rekla "ma nisi ti takav" nekome ko nije dobar? i to cinjenicno potkrepljeno? ovo je preozbiljna tema da bi se preko problema u muskarcima tako olako preslo. objektivan muskarac nema sta prigovoriti tekstu a kamo li zena :whistling:
nego daj dokaze iz vlastitog iskustva na ovu temu:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top