Estetski tretmani

>Annabel Lee<

Veoma poznat
Poruka
12.505
Sta mislite o mezoterapiji tj. metodi u kojoj se aktivne supstance ubrizgavaju u kozu i deluju protiv bora, starenja, strija, celulita...?
Da li bi uradile face lifting? Ili mozda botoks?
Koja je prednost hijaluronske kiseline u odnosu na botoks?
Vase licno misljenje o ovim tretmanima i da li bi uradile nesto od ovoga (ili ste mozda vec uradile)...
 
Poslednja izmena:
ja sam negde vec pislala o mezoterapiji.moja drugarica je uradila prosle godine i efekti su bili zapanjujuci.zaista je izgubila deset godina.bore su se izbrisale,,pogotovu oko usana.lice se podiglo i zateglo.nazalost efekat ne traje duze od godinu dana,a za mene je to previse novca.bila je na dva tretmana i oba su kostala ukupno 450 evra.
 
ja sam negde vec pislala o mezoterapiji.moja drugarica je uradila prosle godine i efekti su bili zapanjujuci.zaista je izgubila deset godina.bore su se izbrisale,,pogotovu oko usana.lice se podiglo i zateglo.nazalost efekat ne traje duze od godinu dana,a za mene je to previse novca.bila je na dva tretmana i oba su kostala ukupno 450 evra.

Pa lepo, a i nije jako skupo.
Ja bih licno uradila, za nekoliko godina, kad bih osetila da bi mi to bilo potrebno i da bih se tako bolje osecala...
 
kad smo vec kod estetskih tretmana...
neshto manje invanzivno od bockanja raznih...
antirid kremice?
mislim nije bash tretman, ali neka redovna nega protiv starenja...
nisam dosad nishta koristila, blizi mi se rodj pa reko' posle rodjendana cu pocheti da koristim neshto...
ali nemam pojma shta:think:
imate li neka iskustva i preporuke?
znam da je bila neka tema slichna, ali samo o shtetnim supstancama koje idu u tu kozmetiku pa me to malo oladilo:sad2:
 
ma gde nije skupo za nase uslove.hajde da traje par godina,ali jednom godisnje je bas mnogo.mi idemo tri puta godisnje na more jer imamo kucu u cg,jednom muz i ja u neko jeftinije inostranstvo,deca sviraju kod privatnih profesora,idu na engleski i na sport.da ne racunam ekskurzije (zaboravila sam zimovanje)imam utisak da cemo uskoro ziveti na kacamaku.a gde je jos i podizanje tonusa lica.al da bih isla da imam para,bih sigurno.
 
ja sam negde sa 23 rekla od 25.godine pochinjem da koristim neki antirid...
ali bash sam odluchna bila...ne primecujem ja sad neke bore, ali vidim da mi je koza oko usana malo opushtenija...
i nisam pochela kad sam rekla, ali posle ovog rodjusa cu se potruditi...
samo ne znam shta kupiti:think:
a na chelu imam konstantno linijice josh od puberteta kad sam pochela da se mrshtim:confused:
 
...ja koristim celu Vichy kolekciju, od pene za umivanje do dezodoransa...sada sam presla na Clinique i sasvim je fina marka...ah da, koristila sam do skoro Eucerin hialuron kremice za negu predela oko ociju...ne vidim neke promene...iskreno mislim da je sunce najveca nevolja, upravo iz tog razloga koristim svakodnevno Avene kremu za osetljivu kozu sa faktorom 50 i ne suncam se...sunce stvara i bore i pege i fleke...danke schon nije za mene sunce vise...
 

Back
Top