Da zakopčam jeleče, ne treba mi nanoooo

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
...znaš da momci voleeeee, kad je otkopčaaAAaaaAAAaanooooOOoooOOOooo :orkestar:


E dakle 'vako ... pitanje za sve:

Je l' više volite da je malčice na izvol'te, što poprsje, što noge .. Ili ste za svedeni (da ne kažem polupopadijski stil)...
Aj samo bez odgovora - ja to sve po JUS-u, kod mene i kad landara, landara s ukusom itd.... nego ono, je l' lepše da se mašta šta ima ispod ili da tražite gde je uopšte garderoba? :)
 
Poslednja izmena:
...znaš da momci voleeeee, kad je otkopčaaAAaaaAAAaanooooOOoooOOOooo :orkestar:


E dakle 'vako ... pitanje za sve:

Je l' više volite da je malčice na izvol'te, što poprsje, što noge .. Ili ste za svedeni (da ne kažem polupopadijski stil)...
Aj samo bez odgovora - ja to sve po JUS-u, kod mene i kad landara, landara s ukusom itd.... nego ono, j e l' lepše da se mašta šta ima ispod ili da tražite gde je uopšte garderoba? :)

ja volim kad je bez gaca :zper:
 
...znaš da momci voleeeee, kad je otkopčaaAAaaaAAAaanooooOOoooOOOooo :orkestar:


E dakle 'vako ... pitanje za sve:

Je l' više volite da je malčice na izvol'te, što poprsje, što noge .. Ili ste za svedeni (da ne kažem polupopadijski stil)...
Aj samo bez odgovora - ja to sve po JUS-u, kod mene i kad landara, landara s ukusom itd.... nego ono, je l' lepše da se mašta šta ima ispod ili da tražite gde je uopšte garderoba? :)

uvik je lipše kad viri na pola.. :D
 
...znaš da momci voleeeee, kad je otkopčaaAAaaaAAAaanooooOOoooOOOooo :orkestar:


E dakle 'vako ... pitanje za sve:

Je l' više volite da je malčice na izvol'te, što poprsje, što noge .. Ili ste za svedeni (da ne kažem polupopadijski stil)...
Aj samo bez odgovora - ja to sve po JUS-u, kod mene i kad landara, landara s ukusom itd.... nego ono, je l' lepše da se mašta šta ima ispod ili da tražite gde je uopšte garderoba? :)

Nije bitno, prolaze obe varijante, bitan je sadržaj - ono na šta se naiđe nakon skidanja odeće, a i tu nisu neki strogi kriterijumi, zadovoljavamo se s onim što se ima na raspolaganju. :D
 
Iskreno, volim otkrivena ledja.
Noge do (tj od) kolena.
Dekolte ako je onda neki manji.

Dekoltea do pupka se gnusam.
Dopicnjaka jedva sirih od kaisa se gnusam.

Kako to moja prijateljica rece. Od 3 stvari (noge, ledja, sise) samo jedna sme biti "otkrivena", u prevodu, ili dekolte, ili gola ledja ili dopicnjak. Ne ide sve troje zajedno.
 
Iskreno, volim otkrivena ledja.
Noge do (tj od) kolena.
Dekolte ako je onda neki manji.

Dekoltea do pupka se gnusam.
Dopicnjaka jedva sirih od kaisa se gnusam.

Kako to moja prijateljica rece. Od 3 stvari (noge, ledja, sise) samo jedna sme biti "otkrivena", u prevodu, ili dekolte, ili gola ledja ili dopicnjak. Ne ide sve troje zajedno.
Ide, ide, ne brinite se... :)
Daj šta daš... :D :rumenka:

Raznovrsnost jedino može da pobudi otupela čula. :)
 
Pola-pola. Vodim se pravilom zlatne sredine:
Na minic ili sorcic oblacim zatvorenu majcicu, a topic i dekolte nosim uz helanke, farmerice, etc., neki put i uz bolero na tu kombinaciju. Ili, ako nosim topic i sorcic, preko ide sako.
U svakom slucaju, iskreno, volim da se vidi pupak i toliko zelim pirsing, ali mi je frka od komplikacija. Mala slatka tetovaza mi je takodje zelja :heart: I diskretna.
Naravno, svako pravilo ima izuzetak, na moru npr. :aha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top