The Pacific

leprosy

Aktivan član
Poruka
1.900
the-pacific.jpg


Od kreatora serije Braca po oruzju (Band Of Brothers) stize nam nova mini serija na temu Drugog svetskog rata ovog puta smestenog u pakao borbi na Pacifiku......
Producenti ove mini serije su isti kao i za Band Of Brothers znaci Tom Hanks,Stiven Spielberg i Gary Goetzman.

Vise o seriji na:
http://www.hbo.com/the-pacific/index.html
http://www.imdb.com/title/tt0374463/
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Pacific_(miniseries)

Prva epizoda kazuje da ce ovo biti prava stvar kao i Braca po oruziju

Trailer:




Making of
 
Poslednja izmena:
skinuo sam prvu ep.izasao je i titl sinoc,mada ne skidam za mene nego za tatu posto obozava tu tematiku,ratovi,marinci,ovo-ono...nesto cisto sumnjam da bi se mogao nacerat to da gledam.
 
tesko...tata je vidjeo nedje reklamu,trejler,nemam pojma,i rekao da mu skinem,nijesam ni znao kako se zove pa sam izguglao,i saznao koja je serija u pitanju,ja nikad nijesam volio filmove,serije na tu foru,mucno mi je to gledat...podsjecaju me na domace filmove koji su stalno nesto ratni,depresivni u 90% slucajeva.
 
tesko...tata je vidjeo nedje reklamu,trejler,nemam pojma,i rekao da mu skinem,nijesam ni znao kako se zove pa sam izguglao,i saznao koja je serija u pitanju,ja nikad nijesam volio filmove,serije na tu foru,mucno mi je to gledat...podsjecaju me na domace filmove koji su stalno nesto ratni,depresivni u 90% slucajeva.
Pa dobro, ima istine u tome sto kazes. Al o5 mislim da i Braca po oruziju i Pacifik imaju zadatak da pokazu to neko zajednistvo ljudi u teskim situacijama.
Predpostavljam da je tata gledao Bracu po oruziju?
 
Pa dobro, ima istine u tome sto kazes. Al o5 mislim da i Braca po oruziju i Pacifik imaju zadatak da pokazu to neko zajednistvo ljudi u teskim situacijama.
Predpostavljam da je tata gledao Bracu po oruziju?
ma jok,ali jeste onih domacih starih ratnih ja mislim sve sto se dosad prikazalo,plus te strane o vijatnamu,dokumentarce...tako da ne sumnjam da nece uzivat dok bude gledao ovo novo hbo cudo.
 
Nije kao vecina SAD-patriotski preuvelicana
Ma nema onog njihovog uobicajenog pro*****hvanja, ali u Braci po oruzju koliko god bili dobro odradjeni, ipak nisu mogli da pobegnu od onog "Mi smo najbolja vojska koja je hodala licem zemlje, malo se oznojimo, uprljamo, nekoga rane u dupe, neko dobije i kuglu u glavu (niko vazan, naravno), ali prasimo svapske guzice jednom rukom!" :hahaha:
Siroti germani nikad nisu ni imali sanse, pogotovu kad sami natrcavaju na cev...vec placem nad sudbinom sirotih Japanaca. :per:
Salu na stranu veceras cu da pogledam bar pola epizode, ocekujem da bude dobro. Malo da odmorimo od Normandije i Baastogna.
 
Odgledao sam devet epizoda,jos samo jednu
ne znam dal da poredim sa Band of Brothers..posto su obe ostavile dubok i jak utisak na mene,obe su maestralno odradjene,svaka cast Hanksu i Spielbergu :worth:
Rat je toliko predstavljen u ogoljenoj i surovoj formi da vise ne moze..
Nije za one sa slabim stomakom :lol:
 
naravno da je ona serija prva i najbolja, bila i ostace

ali i ova je ne manje kvalitetna, sa malo izmenjenom dramatikom, jer ukljucuje i neke slike iz civilnog zivota, a i likovi su po pravim borcima

meni je extra dozivljaj
 
pa i band of brothers je radjen po istinitim desavanjima i likovi su isto radjeni po stvarnim osobama ;)
obe su mi drage,ali prva mozda malo vise,nekako sam lakse upamtio likove,ovde cim zapamtim roknu ga xD
 

Back
Top