Facebook password!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

YuY

Početnik
Poruka
24
Zdravo!

Na svom FB profilu sam promijenio mail adresu i password, ali kad god sam pokusavao da udjem na svoj profil, FB mi je trazio novi password. Upisivao sam ih vise puta, tj. kad god odlucim da odem na FB, ali sve do jednom. Kada sam ga htio promijeniti, pojavilo se:

Your password could not be reset.
You have reached the limit of password reset requests. If you haven't received the reset email within a few minutes, or are still having trouble accessing your account, please contact us for assistance.

Da li neko zna kako da riješim problem?
Pozdrav!
 
Zdravo!

Na svom FB profilu sam promijenio mail adresu i password, ali kad god sam pokusavao da udjem na svoj profil, FB mi je trazio novi password. Upisivao sam ih vise puta, tj. kad god odlucim da odem na FB, ali sve do jednom. Kada sam ga htio promijeniti, pojavilo se:

Your password could not be reset.
You have reached the limit of password reset requests. If you haven't received the reset email within a few minutes, or are still having trouble accessing your account, please contact us for assistance.

Da li neko zna kako da riješim problem?
Pozdrav!

Prešao si limitu menjanja pass-a. Pogledaj inbox na msn-u. I možda ćeš promeniti pass. Naravno znanje engleskog jezika može lako da te spase.
 
Kazes da si menjao i mail... Da li si proverio na starom mailu da nije nesto stizalo...

Ako nista nemas na oba maila i nece da te uloguje sa starim ili novim siframa, poslusaj ih... Kontaktiraj ih za asistenciju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top