Koji?

Koji od ovih

  • BMW 120i

  • BMW 320i

  • Reanault Megane coupe rs

  • Audi sportback A3/S3 2.0

  • Mazda rx8

  • VW SIROCCO 2.0


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gema

Aktivan član
Poruka
1.056
BMW 120i (5 vrata) - BMW 320i coupe - Renault Megane coupe rs - mazda rx8 - audi s3/a3 benzinac, od 2.0 sa 5 vrata - VW sirocco 2.0 TFSI. u obzir se najvise uzima komfor(imam 190 cm) i radni vek a tu i tamo cena
 
Nista od ovog sto si naveo nije za tebe jer si krakat a ovo su sve mala kola.Uguraces se unutra ali to nije to.Passat,BMW 520,Meca E,Reno Laguna,Citroen C% su neki primeri vozila u kojima bi se osecao komforno. Ja sam inace glasao za VW jer je pravi momacki a i ja sa svojih 178 cm ulecem u njega. Zaboravio sam Insigniu koja je bas extra a sa normalnijom cifrom.
 
a sta j e sa audijem a3 , izgleda veliko, a ne bih bas neki ogroman auto, msm sta ce mi., treba miz amene, a ne da vozim celu familiju
 
Uzmi lepo BMW kao sto te svi savetuju a kad padne prva kisa ili sneg zapitaj se sto ti je to trebalo.Tako je moj drugar uzeo BMW a kad sam mu ja rekao ovo sto i tebi on se nasmejao.Prvi sneg kad ga je zakacio on se slupao a BMW je zavrsio na otpadu jer je havarija bila velika.Sami majstori kazu da je BMW auto ali do 100k km cak je i sam Radulovic govorio da se nije obogatio na prodaji nego na servisiranju tog auta.Pogledaj jos jednom Insigniu jer je trenutno hit auto a i imas 4 vrata.Naravno ovo pricam pod uslovom da mozes i hoces da izdvojis toliko novca.Mozda bi bilo pametnije da nam kazes koliko ustvari hoces da das kesa za auto ili samo zelis da dodjes do zakljucka koji od predlozenih narod najvise voli.
 
Uzmi lepo BMW kao sto te svi savetuju a kad padne prva kisa ili sneg zapitaj se sto ti je to trebalo.Tako je moj drugar uzeo BMW a kad sam mu ja rekao ovo sto i tebi on se nasmejao.Prvi sneg kad ga je zakacio on se slupao a BMW je zavrsio na otpadu jer je havarija bila velika.Sami majstori kazu da je BMW auto ali do 100k km cak je i sam Radulovic govorio da se nije obogatio na prodaji nego na servisiranju tog auta.Pogledaj jos jednom Insigniu jer je trenutno hit auto a i imas 4 vrata.Naravno ovo pricam pod uslovom da mozes i hoces da izdvojis toliko novca.Mozda bi bilo pametnije da nam kazes koliko ustvari hoces da das kesa za auto ili samo zelis da dodjes do zakljucka koji od predlozenih narod najvise voli.

:lol::lol::lol: evo u nas poslije svake kiše pod putom 10-tak BMW-a:worth::worth::worth:
ajde ne sramoti se. :rumenko:
to što ti prijatelj nezna vozit "auto" njegov je problem. vjerovatno bi i Yugu skršio.
@ tema
bmw 320
 
Zagledao sam pre neki dan siroka u Beogradu. Meni on stvarno izgleda dobro i mocno. Nemam pojma kakav je unutra, a to ces najbolje proveriti u Porseu. Odes tamo i sednes u njega pa ti vidi da li ti odgovara.
Ja bih kupio A3 quattro...
 
pa iz kg-a sam , pa ako budem skorije u bg, svakako cu ga ,probati cuo sam da je sa zanimljivo gledati izlazak devojke u minicu sa zadnje klupe sirocco-a
 
Uzmi lepo BMW kao sto te svi savetuju a kad padne prva kisa ili sneg zapitaj se sto ti je to trebalo.Tako je moj drugar uzeo BMW a kad sam mu ja rekao ovo sto i tebi on se nasmejao.Prvi sneg kad ga je zakacio on se slupao a BMW je zavrsio na otpadu jer je havarija bila velika.Sami majstori kazu da je BMW auto ali do 100k km cak je i sam Radulovic govorio da se nije obogatio na prodaji nego na servisiranju tog auta.Pogledaj jos jednom Insigniu jer je trenutno hit auto a i imas 4 vrata.Naravno ovo pricam pod uslovom da mozes i hoces da izdvojis toliko novca.Mozda bi bilo pametnije da nam kazes koliko ustvari hoces da das kesa za auto ili samo zelis da dodjes do zakljucka koji od predlozenih narod najvise voli.
To sto je tvoj prijatelj hteo da pristedi na gumama nema veze sa kolima.
 
To sto je tvoj prijatelj hteo da pristedi na gumama nema veze sa kolima.

Mozda je pristedeo na gumama i dva dzaka cementa u gepeku pa se zbog toga slupao.:hahaha:
Navozao sam se ja auta sa zadnjom vucom i slobodno mogu da kazem da je to mnogo bolje od prednje vuce ali leti tj. kad je suvo. Cim je vlazno i sneg prosto si opterecen gde i kad smes da das gas.Zato lepo vozim kola sa prednjom vucom i ne razmisljam ni o cemu.
 

Back
Top