Комунална полиција је партијска полиција

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Видели смо да су почели да хапсе, прогоне, и туку људе који лепе летке против власти на разним местима. Пример је Миша Вацић.

Мени ово све више личи на комунистично доба. У овој земљи више не станује демократија.

Ови који су добили посао у комуналној полицији, су се позапошљавали преко везе и добили су посао вероватно по партијској припадности.

Претпостављам да ће да крену да палицама бију сваког ко залепи негде неки летак против садашње власти. Зар они мисле заиста да ће тиме нешто да спрече ? Па зидови ће преко ноћи проговорити.
 
u srbiji vlada diktatura i strahovlada jednog coveka koji se zove diktator boris tadic.

sloboda govora ne postoji, zabranjeno je kritikovati diktatora i njegovu kliku lopova i izdajnika.

hapse se svi slobodoumni gradjani

totalitarizam i nedemokratija

Да што је интересантно, за слободу говора, о томе тек да не говорим. На телевизију се доводе искључиво људи који су окренути ка једној страни, свака вест се цензурише, а све што се каже против власти - сматра се да је то против државе и "демократије".
 
pa sami dosovci su govorili da će da vešaju ljude na terazijama (čanak)
tako da te ni tenkovi ne bi trebali iznenaditi. to je njima kao dobar dan.

вероватно би после рекли да су прегажене жртве "колатерална штета" у циљу очувања демократије

Оно што ме уверава да су они спремни на тако нешто је када су извели хамере на оном великом митингу за Косово
 
Yebote, koji blamovi od komentara. :rotf:
Da li vas je sramota da pričate tim rečnikom? Jel tako pričate i na ulici, ono...pred ljudima? :lol:

Vidite li vi na šta ličite? A pošto ste se razmnožili, da li ste svesni da zbog vas mnogi misle da smo svi takvi?

Јел нека псовка овде изречена ? Није. Чега имамо да се стидимо само ми реци ?

Ако се не слажеш са нашим коментарима, изволи, изложи своје виђење и аргументе.

И то што кажеш да смо се ми "размножили" да ли то значи по оној Хитлеровској, да нас треба "истребити" ? Објасни ми смисао реченог "пошто сте се размножили..."

И који смо то "МИ" а који "ВИ", јел то опет знак да хоћете да нас категоришете и сврстате у неку групу које треба "елиминисати". Објасни.
 

Back
Top