PITANJE ZA........

0077:
ribizla:
jabajagi:
0077:
jabajagi:
Ja se obrazujem i uchim iskljuchivo u....shta sam ono 'tela da kazhem :roll:
Uz...rad :lol: 8)

aham ...radim, intervjuishem...kuckam...milujem Caps Lock...saljem poshtu koja nikad ne stigne...RADIM..rechju, brojkom i slikom...slovom-RADIM! :wink:

A sta radim :?: ako sme da se zna?
Ribizlice,a koja si ti,Crna ili Crvena Ribizla? 8)

:? Crna RIBIZLA
 
:shock: moooooooolim?

E deco, deco, pa zar mojih skoro 8 000 da zapostavite????

Stvarno, jesam najgora od sve dece na forumu ali ako pogledate datum kada sam dosla na forum to ce vam donekle razjasniti otkud mi tolike poruke...

A i ona nekadasnja beskonacna recenica mi je donela gomilu postova kao vama sada asosijacije ili neke druge slicne teme. Sada, iako vise ne postujem kao nekada kada sam stvarno bila zarazena forumom(a tada je bila fenomenalna ekipa starijih clanova,od kojih mnoge vise ne srecem na forumu,pa je zezanje bilo stvarno interesantno) ipak postujem bar 5-6 porukica dnevno. pa malo li je, majku mu?
 
JOVANA77:
:shock: moooooooolim?

E deco, deco, pa zar mojih skoro 8 000 da zapostavite????

Stvarno, jesam najgora od sve dece na forumu ali ako pogledate datum kada sam dosla na forum to ce vam donekle razjasniti otkud mi tolike poruke...

A i ona nekadasnja beskonacna recenica mi je donela gomilu postova kao vama sada asosijacije ili neke druge slicne teme. Sada, iako vise ne postujem kao nekada kada sam stvarno bila zarazena forumom(a tada je bila fenomenalna ekipa starijih clanova,od kojih mnoge vise ne srecem na forumu,pa je zezanje bilo stvarno interesantno) ipak postujem bar 5-6 porukica dnevno. pa malo li je, majku mu?
POZDRAV šampionu...majstore kapa dole,ljubim ruke :wink:
 
JOVANA77:
:shock: moooooooolim?

E deco, deco, pa zar mojih skoro 8 000 da zapostavite????

Stvarno, jesam najgora od sve dece na forumu ali ako pogledate datum kada sam dosla na forum to ce vam donekle razjasniti otkud mi tolike poruke...

A i ona nekadasnja beskonacna recenica mi je donela gomilu postova kao vama sada asosijacije ili neke druge slicne teme. Sada, iako vise ne postujem kao nekada kada sam stvarno bila zarazena forumom(a tada je bila fenomenalna ekipa starijih clanova,od kojih mnoge vise ne srecem na forumu,pa je zezanje bilo stvarno interesantno) ipak postujem bar 5-6 porukica dnevno. pa malo li je, majku mu?

Pa ti si moj idol,otju da budem ko ti kad porastem :wink:
 

Back
Top