PROBLEM sa COD 6 modern war fire 2

Don Corleone

Primećen član
Poruka
515
Imam problem sa CoD 6 radio mi sve vreme i ostalo mi jos 4 misije do kraja i pri ucitavanju mi je restartovao kompjuter.I tako svaki put nikako da udjem u sledecu misiju.Jel moze neko da mi da neki savet kako ovaj problem da otklonim,ili da mi da link sa kog cu da skinem neki fix patch za cod 6.


HVALA unapred
 
Iskoristi raniji save, predji prethodnu tablu ponovo. Uvek pravi backup save-a na drugom mestu na hardu. Ako ne upali, proveri na mrezi da li je to cest problem, i da li postoji resenje. Piratske kopije su cesto okrnjene, ne daj da te to spreci. Ako nista ne upali, nadji drugi torrent ili rapid igre, i probaj tu verziju. Ako je original tvoja verzija, onda qq.
 
NE moja verzija je pirat ali sve jedno do toga mi nije pravilo problem,kad treba tu misiju da ucita on taj video pred misiju ceo prikaze,ali linija koja treba dase napuni na dnu ekrana je dosla do polovine i tu stane 2 min ikom p se sam restartuje.
Ako mi vec nudite neki nov torent dajte mi linkj ako znate da je taj torrent pouzdan.
 
Iskoristi raniji save, predji prethodnu tablu ponovo. Uvek pravi backup save-a na drugom mestu na hardu. Ako ne upali, proveri na mrezi da li je to cest problem, i da li postoji resenje. Piratske kopije su cesto okrnjene, ne daj da te to spreci. Ako nista ne upali, nadji drugi torrent ili rapid igre, i probaj tu verziju. Ako je original tvoja verzija, onda qq.

NE moja verzija je pirat ali sve jedno do toga mi nije pravilo problem,kad treba tu misiju da ucita on taj video pred misiju ceo prikaze,ali linija koja treba dase napuni na dnu ekrana je dosla do polovine i tu stane 2 min ikom p se sam restartuje.
Ako mi vec nudite neki nov torent dajte mi linkj ako znate da je taj torrent pouzdan
 
Ljudi stvarno mi treba pomoc ovu igru hocu da predje ali imam problem kad treba da ucita u jednu od zadnjih mislija on stana i posle 2 min restaruje kompjuter ,probao sam vaswe savete da skinem neku drugu verziju ove igre sto sam i ucinio i opet isto,molim vas da mi pomognete ako ima neka caka oko igrice da se uradi:nesto oko intaliranog mesta ove igrice.samo mi neseavetujete da kupim oruiginal igricu jel to necu sigurno.
 
Da ne otvaram novu temu pa ako neko ima resenje nek mi kaze. Sve sam znaci uradio da bih igrao mp,ali kad hocu da udjem da igram,samo se vrti ono searchin players i nece da udje. Mozda je to problem do onoga NAT i pise mi da je STRICT. E sad, ako je u tome problem to treba da se podesi. Mislim da treba da se ukuca IP adresa u browser-u i nesto da se podesi. Ja imam Telenor internet pa me zanima da li neko zna kako da nadjem IP modema. Sve adrese koje sam trazio tamo po opcijama sam pokusavao da ukucam i nece. Ajde ako neko zna nek mi kaze.
 
dosta tesko se ulazi na nultiplejer...meni trazi pa tek na 80-90 (ping) uspe da se prikljuci nekoj grupi....srasno lose odradjeno!!! svaki put se mucim i vise potrosim vremena cekajuci da igra pocne nego igrajuci... ne znam resenje za ovo ali ako neko zna neka kaze tj. napise....
 
dosta tesko se ulazi na nultiplejer...meni trazi pa tek na 80-90 (ping) uspe da se prikljuci nekoj grupi....srasno lose odradjeno!!! svaki put se mucim i vise potrosim vremena cekajuci da igra pocne nego igrajuci... ne znam resenje za ovo ali ako neko zna neka kaze tj. napise....

E ljudi ovo je moja tema ne tudja odgovarajte na moj problem a ne na tudji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top