Kafana ''Majkl Džordan''

Au, kada bi jos neko razumeo sta ti zelis da kazes, ovo bi bilo lepse mesto za diskusiju. Da li te hvata povremeno ludilo ili ti je ludilo stalno a povremeno imas trenutke bistrine, to niko ne zna. Ali za ovo sto pises potrebno je da neko desifruje.

Jedino sto bih mozda razumeo ovo za svinjske papke (pod uslovom da se odnosi na onu utakmicu protiv galatasaraja u Areni). Sad, ako me secanje dobro sluzi, papke pred turke bacali neki Sirijci koji su dosli da gledaju utakmicu. Ali ni to nema veze. I dalje se pamte performansi Mise Tumbasa kako u Pioniru drka kur.ac pred publikom (sa sve decom i roditeljima), na opste odusevljenje i trans grobara. To je nivo zabave koji nudite u poluvremenu meceva. DA i ono skidanje sakoa koji je poveo veliki mesija debeli dukljanin, a ispratio neformalni PR kluba Tegi, naravno sa ostatkom psihijatrije.
 
DA i ono skidanje sakoa koji je poveo veliki mesija debeli dukljanin, a ispratio neformalni PR kluba Tegi, naravno sa ostatkom psihijatrije.

Zastrasujuce skidanje sakoa.
Sva sreca pa je nezavisni komesar Alen Leo Deleon odmah to krenuo da saseca drakonskim kaznama, inace bi svi poceli da se skidaju i drkaju naokolo. :deda:

A jos kad bi se gospodza Vesna pojavila na utakmici, ko zna sta bi bilo.

Intervju sa menadzerom Raskovicem:

A Boriša Simanić, koji je prešao u Beobasket?

- To je jedna tuzna prica. Bilo je mnogo poziva kad je napunio 18 godina, samo je Džon Kalipari iz Kentakija lično zvao 7 puta, ali oni su hteli u Zvezdu, to je najveći ugovor koji je jedan mladi igrač potpisao u istoriji srpske košarke, ugovor koji je on dobio u Zvezdi. Kao 18-godišnjak, niko takav ugovor nije dobio. Dobio je u prvoj godini ugovor poput Jovića. Falilo mu je samo da sluša Acu Raškovića, a pošto je slušao nažalost sve druge, a ne mene, eno ga tamo gde ne bi trebalo da bude.

Klinac je dobio rastuci ugovor po sezonama od 150 do 200,000eu po sezoni...

Bilo je tu vise istorijskih placanja...

Recimo, 300 Lazicevih hiljada ove sezone je najvise para placeno za najmanje kosarkaskog talenta i znanja, u istoriji srpske kosarke.

A onda stigne kazna od EL za neredovne placanje igraca, pa ono od prosle sezone... A satro su zatvoren budzet i izmirene obaveze iz prethodnih sezona uslov za igranje u transparentnoj EL.

Muljacina.
 
Poslednja izmena:
Nabasah na twitter-u na ovu zanimljivost. Ovo su kao rezultati ankete Sinise Malog sta bi gradjani zeleli da se uradi u njihovoj blizini. Dirljiva je zelja Cukaricana (kojih ima 200k, i koji na opstini imaju Adu Ciganliju, sportski centar Kosutnjak, bazen, veci broj parkova i vecih naselja) da njihove komsije iz Zeleznika (kojih ima 20k) dobiju novi parking i javnu rasvetu, bas u S. Supanca. Pitam se koji popularni komsija ima objekte u neposrednoj blizini? z:mrgreen:

DTYB_JNWAAUMme7.jpg:large
 
I Branko Kockica z:mrgreen: Ozbiljna ekipa za upravu grada.

Mene zanima psiha ljudi koji glasaju za takvu list, ko izbori za gradonacelnika carobne zemlje Narnije. Pod jedan, ove glave ce posle glasanja da vrate mandate, a umesto njih ce da ulete oni kojima su i namenjeni i koji se samo kriju iza tudjeg imena. Pod dva, ko moze da misli da su gorenabrojani kompetentni da upravljaju jednim gradom.
 
Nekadašnji trener Crvene zvezde Dejan Radonjić mogao bi da preuzme grčki Olimpijakos, pišu beogradski mediji.

Kako saznaje Sport klub, bivši trener crveno-belih nema nikakvu informaciju o interesovanju čelnika Olimpijakosa da preuzme klupu Pirejaca.

Akcija beogradskih medija: Udomimo talentovanog Radonjica. Najprodavanija osoba za njih odma' posle Boacija.

Jos samo da Olimpijakos nadje nekog premijera drzave da stane iza kluba, pa da se Dejo konacno oslobodi i preuzme neki posao na "slobodnom trzistu".
 
Ne znam sta je pokusano onim prethodnim postovima, tradicionalno, to ne znaju ni oni koji su to postavili. Ima onaj deo gde nas je EL kaznila sa 15 soma evrica zbog neisplacenih zarada igracima. Prosto se pitam kako je to moguce kada je drzava nas bankomat. Sa druge strane, evo grobarijada otkrila za koje novce igra i Simanic. Svaka cast na jos jednoj resenoj misteriji. Samo jos nikako bre da otkrijemo vase ugovore iz blize i dalje istorije. Nekako sve se to zaobilazi. Osim kada se Ostoja izlanuo pa rece za onaj kredit od Marfin banke sto samo lud covek moze da uzme sa onakvom kamatom. Ali tada je to bila zdrava prica i sistem, stipendije, dzeparac, casovi ljubavi , pa je moglo.

Dok vi gledate u nase dvoriste, katanac zvecka sve jace.
 
Kakav gospodski potez dzentlmenskog kluba domacina Nebojse i teta Vesne. Sad ako ne dobiju A licencu, nece nikada. I posto sa gradskim i drzavnim zvanicnicima jos jednom ne udju duboko u bulju kad ovaj dodje za F4 u Beograd. I tamo ostave ko zna sta...
 
Za Djordija cestitka, a za Markovica: "Stefane, majmune". Ja mislio samo Grobari stoka...

I zasto Nebojsa nije uz klupu kraj svojih igraca, kao pre neku utakmicu, nego gostuje na drzavnoj televiziji pricajuci o politickom atentatu? Istina, to je nesto u cemu on ima dosta iskustva, mada bi o tome trebao da prica na sudu, pa verovatno posle i na dozivotnoj robiji.

Da je bio tamo gde je jednom predsedniku i motivatoru mesto, ne bi Shved gazio kuda i koga je hteo...
 
Gos u partizanu - cigani na aparatima,Miler u partizanu - cigani na infuziji.
Za to vreme,cigani - biju svoje bitke i guraju odlično,vučićev aparat za rasipanje državnih para - još uvek na infuziji i pored svih terapija nema naznaka oporavka.
65 pojačanje za košarkaško klizište od kluba.Očekujemo nove odrone,jer se dugovi gomilaju,gomilaju kao i ovi sirotani što vam pristižu u klub kao sirijske izbeglice po Evropi.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kopira moj post sa druge teme (jer tamo nema mooda za kurobecanjem kao u ovoj svinjariji koju je sam napravio od teme).

A bas ti trebaju muda da trolujes po forumu, evo ti i Brenko ste mi zivi dokazi za to. Uozbiljimo se, ovo je internet. I kao drugo, moderator ce to prebaciti ovde, takvi posprdni komentari i trebaju biti ovde.

Sto se ostalog tice, zar vi Panteri ne ispisujete po gradovima i zidovima parole tipa "Bolest kojoj nema leka"? ... Sto poprilicno tacno opisuje sizofreno stanje u kom se nalazite, rascep izmedju vise klubova, srbstva i hrvatskih (da ne kazem "ustaskih") i crnogorskih sponzora, tetaka iz Cacka, stranih imena ispisanih cirilicom, svinjskih papaka i drmanja koseva, zvizdanja himni takmicenja koje ste ponosno preoteli od mrskog neprijatelja i cestitanja rodjendana ljigavcu na celu istog takmicenja, i da ne nabrajam dalje simptome i pojavne oblike bolesti.... koja je recimo i stanje u kom se nalazi vas predsednik-legenda kluba (najveca posle Nese-SNSa) kada izbegava sudjenje saljuci papire svojih mnogobrojnih dijagnoza.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Panteri objavljuju na svom sajtu uz potpis odmah i intervju sa Alenom Omicem, gde ovaj objasnjava da je ateista, da ga ne zanima vera, da je on zapravo Slovenac, da su svi nasi narodi i narodnosti isto... Stub SrBstva opet doveo Muju i odma' haos. :D U nastavku ce biti objasnjeno da je decko i pred strucnjacima skinuo gace i dokazao to sto prica, a uskoro ce biti i pronadjena njegova tetka iz Cacka.

Zvezda+IDEA+Muja. :heart:

Inace, jos jedan igrac ove sezone pod vazecim ugovorom, za koga se mora platiti i obestecenje... sigurno se placalo pod povoljnim uslovima trzista u frci i panici posle jos jedne horor-partije talentovanih centara Jovanovica, Jankovica, i ... Who the f__k is Lessort?
 
Poslednja izmena:
Koja prozivka covece?Lik kopira moj post sa Zvezdine teme gde u tom postu nema nikakve prozivke.
Problem je sto lik ne bi da se zamera na Zvezdinoj temi jer verovatno da nema tamo tu slobodu sa glupiranjem kao u kafani.

On je uputio prozivku na tvoj post, kao sto je i tvoj komentar ovde #6522 prozivka (ili #6516 koji sam prebacio sa Partizanove teme).

Takve stvari ovde a ne na drugim temama, receno je bezbroj puta!
 
Poslednja izmena:

Back
Top