najbolji MMORPG?

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Dijagnoza: MMORPG INFECTON!
Lek: Nista

Svojski sam se popalio na ovaj zanr, pa ajde malo da prodiskutujemo o MMORPG igrama. Skidam Tales of Pirates i FlyFF, cuo sam da su jedni od najboljih xD Knight Online bi bila majka da nema premium sranja...
Koje MMORPG-ove igrate? Preporucite nesto :)
 
uh igro sam Knights Online dugo vremena bio sam onaj mali orc mage patuljak :P dobro mi islo
dok nisu izasla ova premium sranja :P e pa sada ******
Tales of Pirates , sam cuo za to pogledo par screenshotova i nije loshe pravo da ti kazhem :)
Ja za sada visim na wowu i tu mi nema leka ... tako da... MMORPG INFECTION :p

Poz.
 
Scooter133:
WoW WOw WoW Wow i samo WoW nema mu ravnog
Ovde se prica o browser base igrama i ne treba se praviti pametan. JAsno je da je WOW napopularnija i najbolja online igra ali ali ovde se ne prica o tome. Odgovorio si i sto kao kad bi na pitanje stra volis da jedes odgovorio Lost je dobra serija.
 
tab503:
Ovde se prica o browser base igrama i ne treba se praviti pametan. JAsno je da je WOW napopularnija i najbolja online igra ali ali ovde se ne prica o tome. Odgovorio si i sto kao kad bi na pitanje stra volis da jedes odgovorio Lost je dobra serija.
Ne kapiram? Browser base?


Btw, Knight Online sam igrao kao alternativu dok mi neko nije uplatio World of Warcraft...
Tako da, i kada ne igram WoW ja sam opet na nekom MMORPG-u...
Igrao sam i Anarchy Online dok nisam pronasao sprski server za WoW...

WoW necu da preporucujem jer nema potrebe, ko voli warcraft sigurno ce probati ovo i bez preporuke ali cu zato preporuciti Anarchy Online, stara, besplatna i izuzetno dobra igra, zahteva puno razmisljanja i daje veliku zabavu kada se uhodate malo u igru...
 
tommy gun:
Kao sto vidite retko zalazim na forum!Dodjem sa posla malo ovde dodjem (2 minuta) i odoh u WoW!


e tommy jer se secas kad smo ti ja serijski ubica pikali Knights Online :P
Kako je bilo strava imali smo i guild,jer se secas onih hrvata koji su ushli u nash guild
ma lol, ovaj ja sam bio mage,serijski je bio barbarian a ti si bio rogue :)
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
miXed:
e tommy jer se secas kad smo ti ja serijski ubica pikali Knights Online :P
Kako je bilo strava imali smo i guild,jer se secas onih hrvata koji su ushli u nash guild
ma lol, ovaj ja sam bio mage,serijski je bio barbarian a ti si bio rogue :)
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

i dosao premium i ode sve u 3 pm :lol:
 
miXed:
e tommy jer se secas kad smo ti ja serijski ubica pikali Knights Online :P
Kako je bilo strava imali smo i guild,jer se secas onih hrvata koji su ushli u nash guild
ma lol, ovaj ja sam bio mage,serijski je bio barbarian a ti si bio rogue :)
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Nemoj to da mi radish,hvata me tuga...
...@Bllade
nije,ja sam otisao na more,bash se secam te scene,bili smo u Goblin Camp i ja reche :"Ae sa srecom odoh ja na more!"
Secam se da je Mixed na samrti poslednje sto je rekao:"Where is the Tommy?".
O KAKO SAM TO MOGAO!!!!!!
Nas pokojni mixed.......ooooooooo.........:cry:
 

Back
Top