Oralno Pushenje ili Oralno Je6anje? ZA ZENE i one forumashe koji znam da nece odoleti

Regnatrixcis

Primećen član
Poruka
543
Forumashice-Pushachice-Gutachice, tema tj. pitanje za was - kada pruzate oralno zadovoljstvo wasem muskarcu, da li wishe wolite:

Da vi dajete ritam i da to bude prawo pushenje - on sedi/lezzi/stoji nepomichno, vi mu medju nogama i pushite dok drzzite jajca u rukama;

ili

Da on daje ritam i to bude je6anje u usta - klechite/sedite/lezzite a on ga nabija, stezzutji wam bradu, usta, drzeci vas za kossu;

DakleM? :think:
 
Forumashice-Pushachice-Gutachice, tema tj. pitanje za was - kada pruzate oralno zadovoljstvo wasem muskarcu, da li wishe wolite:

Da vi dajete ritam i da to bude prawo pushenje - on sedi/lezzi/stoji nepomichno, vi mu medju nogama i pushite dok drzzite jajca u rukama;

ili

Da on daje ritam i to bude je6anje u usta - klechite/sedite/lezzite a on ga nabija, stezzutji wam bradu, usta, drzeci vas za kossu;

DakleM? :think:

malo jedno malo drugo
 
Forumashice-Pushachice-Gutachice, tema tj. pitanje za was - kada pruzate oralno zadovoljstvo wasem muskarcu, da li wishe wolite:

Da vi dajete ritam i da to bude prawo pushenje - on sedi/lezzi/stoji nepomichno, vi mu medju nogama i pushite dok drzzite jajca u rukama;

ili

Da on daje ritam i to bude je6anje u usta - klechite/sedite/lezzite a on ga nabija, stezzutji wam bradu, usta, drzeci vas za kossu;

DakleM? :think:

oWde nisi staWila sloWo W...:mrgreen:
 
ipak ne mogu da odolim...:dash:

...elem...nema tu mnogo filozofije...misim...čisto da ne serremo po mnogo...

...ako vidim da joj pušenje traljavo ide, pokretima svojih kukova joj potpomognem...:rumenko:

Eeeee to je prawi nachin.. suptilno, i pratish sha ono drugo radi.. samo napred.. mada nisam shvatila sha wolish.. ili to znachi da ti je svejedno? :cmok2:
 
Nemash pojma koliko mi je drago zbog twog nadignutja, ali ako si se wec jawio, odgovori na temmu Dzo... :cmok2:

Bez obzira kako radi volim da ona sve odradi..sad ako malo smara pa ne mogu da svrsim onda promenim pozu pa preuzmem inicijativu..ja radim kad joj sednem na grudi i uvalim joj udobno glavu u jastuk
 
Dragi forumasi da li vise volite sve sami da odradite ili da se ona pomera i nabija na jezik?
i uopste na koji nacin to radite

.....uhhhhhhhh shto to volem ,sad mi voda na usta poshla ,ona fino i lepo depilirana ,istushirana i namirisana ,neka lagana muzikica ,ja polako ljubim i lizem njene nogice ,rukama joj mazim grudi i polako se primachinjem izvoru mladosti ,osecam kako joj uzdah,uzdah prati dok se moj jezik "njoj" primachinje i onda nachisto poludim i to moze da traje i traje i traje dok me ne odgurne od sebe i kaze "..zivotinjo jedna sad me i ovako dobro poyebi ."...................eeeeeeeeeeeeeee muke moje .............:super:
 
Forumashice-Pushachice-Gutachice, tema tj. pitanje za was - kada pruzate oralno zadovoljstvo wasem muskarcu, da li wishe wolite:

Da vi dajete ritam i da to bude prawo pushenje - on sedi/lezzi/stoji nepomichno, vi mu medju nogama i pushite dok drzzite jajca u rukama;

ili

Da on daje ritam i to bude je6anje u usta - klechite/sedite/lezzite a on ga nabija, stezzutji wam bradu, usta, drzeci vas za kossu;

DakleM? :think:

Više volim da se poigravam sama s NJIM od pocetka do kraja .. pa malo i kasnije ..
 

Back
Top