A kako reaguju Srpkinje na Isidoru Bjelicu...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: A kako reaguju Srpkinje na Isidoru Bjelicu...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano A kako reaguju Srpkinje na Isidoru Bjelicu...

Svi oni koji su imali prilike da tokom vikenda procitaju Kurir , i komentar gore pomenute , mislim da su bili blago receno zgranuti njenim krajnje ekcentricnim (citaj : PROSTACKIM ) izjavama i krajnje idiotskim recnikom ... Pitanje je da li je ovo dostojno knjizevnice i novopecene rediteljke ?

sanja
    Guest

Podrazumevano

nekako mi je.... fuj...
    ne zbog tih natpisa, vec od kad je pocelo njeno favorizovanje kao "umetnice". kriterijume sta je umetnost svako drugacije dozivljava, ali ja ipak ne volim ni da je vidim ni da je cujem. samo neka se drzi svog pomerenog centra, a sto dalje od mojih putanja, i svi srecni.

Obećava
    Učlanjen
    03.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: A kako reaguju Srpkinje na Isidoru Bjelicu...

Citat Original postavio Teki
    Svi oni koji su imali prilike da tokom vikenda procitaju Kurir , i komentar gore pomenute , mislim da su bili blago receno zgranuti njenim krajnje ekcentricnim (citaj : PROSTACKIM ) izjavama i krajnje idiotskim recnikom ... Pitanje je da li je ovo dostojno knjizevnice i novopecene rediteljke ?

NE! i ne znam samo ko je njoj dozvolio da izdaje knjige... i ko joj je dozvolio da se rodi salim se..
    da je grozna grozna je... ali mozda nam je i to potrebno kao i neke "kontroverzne" stranke u politickom svetu... mozda je to sve bolje... jer da je sve jednako i da je sve nezno meko i suptilno (kao sto je u sustini nasa knjizevnost) mozda bi bilo suvise bljutavo... treba nam neko da nam podize pritisak iz dana u dan... eto, jeste ona i meni grozna... ali mozda nam je to potrebno... tako neka dvorska luda... posto, ruku na srce ona to jeste

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

A kako bi se estete i pametni zabavljali bez takvih horor lepotica i "spisateljki"?

Primećen član Petka (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Obrazovana-da
    Nacitana-da
    Videla puno toga-da
    Ekscentrik-da
    E, kod nje ovo poslednje preovladjuje, kao da nikada nije izasla iz puberteta, pa svojim glupostima zaseni one svoje prve tri osobine i ostavlja samo utisak gluposti. Pokusava da nadvisi tatu, ali pogresno, ne koristi upravo svoje prednosti koje je joj je otac obezbedio.

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Ja se izvinjavam sto upadam u zensku temu,ali razlog sto se obracam ovde jeste doticna osoba pod imenom Isidora Bjelica.Ja sam vec ionako negde na njenom spisku za odstrel,i umesto mog rada,mojih knjiga ocekivacu od nje samo da napadne ne mene,nego moju zenu,njen izgled,da mi se mesa u privatni zivot,da mi kaze koliko i kada treba da vodim ljubav,bla bla bla.
    Ta zena je sve drugo nego umetnik.
    E onda cu ja lepo da je postavim na kulturnu crnu listu i napadacu njen "talenat i njene knjige" sve dok doticna ne pobesni i ne poludi.
    Takvi ljudi nam ne trebaju u umetnosti.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Ona je svojevremeno shokirala crveni "establishment" zurkom sa kukastim krstovima (u Sarajevu - i gle ne ode u neki grad tamo vec u Bgd), njen muz je namerno svojom pojavom asocirao na Hitlera... Ona nije ekscentrik vec show-women koja time privlaci paznju i eventualno odvlaci paznju sa svojih kvaliteta (?)!

Ali sve treba relativizovati, tako i nju: kada imamo Tijanica (coveka koji smatra da nedostatak visokog obrazovanja ne moze da ga koci u karijeri savetnika predsednika drzave i dr.), Legiju (penzos, koji nije sluzio vojsku...), itd. Sto je IB nesto tu specijalno - ona se uklapa, a nama to samo na grub nacin docarava kakav smo mi narod.

Svako sme da dodje i da pljune ono sto je bilo pre njega i da kaze da era pocinje sa njim/njom. Kazu da kada dodjete u NWC treba da se ponasate kao njujorcanin - ovde toga nema...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

izjave su ...dostojne gorepomenutog dnevnog lista

Obećava
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Zena je jednostavno pozer.... pameti ima, ali je trosi na gluposti... nisam nista citala od nje pa no coment.

Podrazumevano

Citat Original postavio aisha
    Zena je jednostavno pozer.... pameti ima, ali je trosi na gluposti... nisam nista citala od nje pa no coment.

Čitala sam i zabavno je....
    Bolje ona nego Karleuša

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Ma lik je zena, opusteno, da puknes, stvarno je samouverena i jedinstvena u svakom pogledu!
    A izjave nisam citala, da neko ne pljuje po mene

Obećava
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    Citat Original postavio aisha

Čitala sam i zabavno je....
    Bolje ona nego Karleuša
    pa i to sto kazes .... nesto sam i imala zelju da je citam, ali kako u zadnje vreme previse reklamira svoje knjige....hmm

Podrazumevano

Ako neko želi da nešto pročita od IB za početak preporučujem "Virtualnu qrvu", simpatično i ima veze sa svima nama ovde :wink:

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Ja sam citala samo "Ljubav u Tunisu" i nije mi se nesto svidela.

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ne znam.Vidi se da je zena pametna i sve ali pretjeruje.Ocigledno zeli da ostavi utisak eekscentricne osobe...Ne znam.Mislim da pretjeruje...

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

sve najbolje o njoj.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pozitivno..slatka je

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    53

Pa dobro joj ide , zar ne ?
    A i bas je preterala sa svojim sex "atributima" za naslovnu stranu svoje knjige ...
    Usput , u tom textu u novinama , osudila je sve ljubavnike Suzane Mancic, Seke? i Severine ..
    Verovatno je htela da se neko izjasni i u vezi nje ..Mislim, neko BIVSI (sko takav kod nje uopste postoji ) - jedino ako joj njena drugarica Ceca neso ne nabaci!

Primećen član
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio Petka
    Obrazovana-da
    Nacitana-da
    Videla puno toga-da
    Ekscentrik-da
    E, kod nje ovo poslednje preovladjuje, kao da nikada nije izasla iz puberteta, pa svojim glupostima zaseni one svoje prve tri osobine i ostavlja samo utisak gluposti. Pokusava da nadvisi tatu, ali pogresno, ne koristi upravo svoje prednosti koje je joj je otac obezbedio.
    eh da je meni tata Bjelica.....
    ma ona je ok od kada ja napusila onu V.R. gistro veliku kreatorku.
    samo da promeni muza i savrsena je

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Kakva god bila ( a ja zaista ne znam kakva je I.B. jer je ne poznajem ) , svakako ume da skrene paznju na sebe... heh, a nije ni to bas mala stvar. Neko je voli, neko je ne voli, ali svi citaju njene izjave i gledaju emisije u kojima gostuje, zasto sto je zanimljiva i poprilicno drugacija od drugih.

Zainteresovan član trejsi (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Svojim ponasanjem i oblacenjem verovatno leci neke svoje komplekse.

Zainteresovan član pusac (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Espanol
    A kako bi se estete i pametni zabavljali bez takvih horor lepotica i "spisateljki"?
    Da bi ste o nekome nesto pricali morali bi i da znate to o cemu pricate!
    Novine su novine, javni nastup, za izliv ekstravagancije!
    Medjutim, Isidora je potpuno cool tip koja se zalaze za legalizaciju lakih droga, bori se za zenksa prava (necu da navedem njenu NGO da je ne bih reklamirao). Znam i nju i njenog muza, kao i devojke koje je okruzuju. Pozdrav njenim saradnicama koje izuzetno postujem!
    8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio MUDRICA
    Kakva god bila ( a ja zaista ne znam kakva je I.B. jer je ne poznajem ) , svakako ume da skrene paznju na sebe... heh, a nije ni to bas mala stvar. Neko je voli, neko je ne voli, ali svi citaju njene izjave i gledaju emisije u kojima gostuje, zasto sto je zanimljiva i poprilicno drugacija od drugih.
    Slazem se , ali ipak bi trebala da malo povede racuna da ta njena SLAVA i PAZNJA koju privlaci ne prodje suvise kratko , to na nacin koji joj uopste nije potreban
    Mozda bi trebala da svome muzu vrati muskobanjasti stil , a sebi posveti malu dozu zenskih hormona ...Ili da startuje nesto ZENSKO pa da se smiri

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio pusac
    Citat Original postavio Espanol
    Da bi ste o nekome nesto pricali morali bi i da znate to o cemu pricate!
    Novine su novine, javni nastup, za izliv ekstravagancije!
    Medjutim, Isidora je potpuno cool tip koja se zalaze za legalizaciju lakih droga, bori se za zenksa prava (necu da navedem njenu NGO da je ne bih reklamirao). Znam i nju i njenog muza, kao i devojke koje je okruzuju. Pozdrav njenim saradnicama koje izuzetno postujem!
    8)
    Pozdrav sa Isidorinog prijatelja !!
    Svaka cast za drustvo , i ja bih volela da je upoznam... zasto da ne ! Samo ne kapiram u kakvoj je vezi biti cool, lake droge i devojke u okruzenju ..
    VELIKI pozdrav za sve njene PRIJATELJE

Početnik
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I dalje tvrdim da je najružnije pile koje sam ikada video, kao da je neko mlatnuo ružnom krpom po glavi

Slične teme

1. Zasto muskarci burno reaguju na start pederasha?
    Autor snoshaj efendija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 340
    Poslednja poruka: 26.04.2009., 11:08
  2. Kako momci reaguju...
    Autor vocna u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 05.12.2003., 09:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku