Zdravlje na televiziji

I previse su zastupljene..svako moze da prica sta god zeli, vecim delom neargumentovano (svaka cast dr, u to ne zalazim), ali je problem sto svako plasira neku svoju pricu u cilju postizanja gledanosti..Argumenti vise nisu bitni. Moj odgovor je, kada vidim razne fitnes trenere, kako pricaju o zdravlju, ruka mi automatski poseze za daljinskim upravljacem..
 
Ja, sam upravo mislila na emisije u kojima gostuju lekari i daju svoje, strucne savete iz raznih oblasti. Naravno da razne fitnes trenere i ostale samoproklamovane ne treba uzimati zdravo za gotovo, mene je naprotiv zanimalo čija reč na TV- u iz ove oblasti na vas ostavlja najači utisak...
 
Ne valja to što o zdravlju uglavnom trućaju samozvani stručnjaci, a ne doktori.

:ok:1 bivsi ortak je na jednoj televiziji radio emisiju a ja ga jednom uspeo odvesti na trening..pozeleneo covek nije se pokrenuo 20god..pusi raspada se..ne moze potrcati..stomacina ko trudnica..i pitam ga ja dobro cime ja sad da se bavim ako si ti postao nutricionista i ti ces pricas o sportu i zdravoj ishrani..on cuti kreten..misli da ako se preko veze uvalio i skuplja informacije od drugih moze uspeti..izgleda da kod nas moze
 
Da, na zalost zdravljem se na nasim televizijskim stanicama mahom bave ljudi koji nisu strucni, ja licno volim da gledam emisiju Svet zdravlja na RTS-u, voditeljke i urednice Snezane Djurice. Dovodi kompetentne goste i uvek čujem neki koristan savet, Ima li još sličnih emisija koje vi pratite, ili ste za njih čuli...
 

Back
Top