Gore - dole

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste nekad zayebavali curu koja je zaljubljena u vas jako, ono po principu - pravili se nevesti?

Legnete u krevet i mazite se, i necete dici kitu, pa onda ona krene kaop nesto vas hvatati i vi je dignete,
pa se ona oce popeti na vas, a vi je spustite i tako nekoliko puta dok ona ne popizdi.
 
Moram probati foru odlicna je :super:
Ali jesam nesto drugacije, odrao je od kupca ceo dan, svaki put me molila da prespavam kod nje (da cuje kako disem :( ), ja je pojebbo poslednji put, obuko se, otisao i vise joj se nikad nisam javio :mrgreen:
 
Da li ste nekad zayebavali curu koja je zaljubljena u vas jako, ono po principu - pravili se nevesti?

Legnete u krevet i mazite se, i necete dici kitu, pa onda ona krene kaop nesto vas hvatati i vi je dignete,
pa se ona oce popeti na vas, a vi je spustite i tako nekoliko puta dok ona ne popizdi.

Kad bolje razmislim, to me podseca na liftove u mojoj zgradi.
Samo jedan se tako pokvario i vise ni da mrdne..,,:roll:
 
Da li ste nekad zayebavali curu koja je zaljubljena u vas jako, ono po principu - pravili se nevesti?

Legnete u krevet i mazite se, i necete dici kitu, pa onda ona krene kaop nesto vas hvatati i vi je dignete,
pa se ona oce popeti na vas, a vi je spustite i tako nekoliko puta dok ona ne popizdi.

ja bih pomislila da si latentni gej:zcepanje:
 
a ja znam neke muskarce koji su se pravili pijani, pa tako imali odlican izgovor... a bili su pravi frajeri... precrtani iz americkih filmova... i posle ih provale devojke, nema veze koliko cesto trepcu okicama na pocetku te price, kad misle da su zaljubljene... a ti 'frajeri' i dan danas teraju tu pricu, samo u malo izmenjenom obliku... sustina je ista... a inace su u kafani, na recima, sad jos jaci nego nekad...
 
Da li ste nekad zayebavali curu koja je zaljubljena u vas jako, ono po principu - pravili se nevesti?

Legnete u krevet i mazite se, i necete dici kitu, pa onda ona krene kaop nesto vas hvatati i vi je dignete,
pa se ona oce popeti na vas, a vi je spustite i tako nekoliko puta dok ona ne popizdi.
Nisam to radio:)
Dobra ideja:)
 
Svuda ce te naici, pa i u ovoj temi, na picajzle koje tako nesto ili slicno ne bi nikada uradili... cak i osudjuju. Zasto je to tako? Prosto, oni su toliko zeljni pice, jer retko, retko kresu, da im ne pada na pamet da nesto tako urade, jer ko zna kada ce sledeci eks biti :lol:
 
Svuda ce te naici, pa i u ovoj temi, na picajzle koje tako nesto ili slicno ne bi nikada uradili... cak i osudjuju. Zasto je to tako? Prosto, oni su toliko zeljni pice, jer retko, retko kresu, da im ne pada na pamet da nesto tako urade, jer ko zna kada ce sledeci eks biti :lol:

ma da, samo nek nam ti nisi ugrozen i samo si ti mega extra giga ebach koji nemilosrdno iskoristava zene.....sva sreca sto vas nema mnogo, ugrozili bi nam zensku populaciju.....:zcepanje:
 

Back
Top