NOVITETI !

Espanol

Poznat
Poruka
8.305
Red je da krenemo u predstavljanje modela za sledeću godinu. One masovne (ulične) prepustimo dnevnoj štampi, a ovde ćemo malo da "parimo oči" eksluzivom. Pa kome izdrži trošna srčka! Za početak evo nešto za ljubitelje Mercedesa, BMW- a i slične švapske robe... :lol: Nosi oznaku F430, ima V- 8 motor zapremine 4300 ccm, 490 KS pri 8500 o/min, elektronski limitiranu maksimalnu brzinu na 320 km/h i od 0- 100 km/ h stiže za 3, 9 sec. 8) Uupsss, kako se potkrade greška pa ulete ova crvena "furija". Fotka stiže svaki čas. :roll:


f430.jpg


f4304.jpg
 
Espanol:
Red je da krenemo u predstavljanje modela za sledeću godinu. One masovne (ulične) prepustimo dnevnoj štampi, a ovde ćemo malo da "parimo oči" eksluzivom. Pa kome izdrži trošna srčka! Za početak evo nešto za ljubitelje Mercedesa, BMW- a i slične švapske robe... :lol: Nosi oznaku F430, ima V- 8 motor zapremine 4300 ccm, 490 KS pri 8500 o/min, elektronski limitiranu maksimalnu brzinu na 320 km/h i od 0- 100 km/ h stiže za 3, 9 sec. 8) Uupsss, kako se potkrade greška pa ulete ova crvena "furija". Fotka stiže svaki čas. :roll:
:lol: :lol: :lol:
 
Stari majstor Kerol Šelbi, tvorac nekih od najuspešnijih Fordovih modela ( GT- 40, Cobra, Mustang GT- 500...) ne miruje ni u 80- oj. Za sledeću godinu priprema GT kupe pod oznakom GR- 1, sa V- 10 motorom zapremine 6392 ccm i 605 KS na 6750 o/ min. Nadam se da su ljubitelji Forda zadovoljni. :wink:

gr12.jpg


gr13.jpg
 
Evo još noviteta od onomad. Auto godine u Evropi FIAT Panda dobio je verziju 4 x 4. Koga interesuje tehnika može da pogleda rendgen, za dame izgled spolja i enterijer.

98-2-3692.jpg


98-1-3686.jpg


98-1-3643.jpg


Panda.jpg
 
sanja:
Espanol:
sanja:
Espanol:
sanja:
simpaticno, vrlo!!!
pravi mali city car!
Da, ali čas posla siđeš i na njivče! :wink:

espi, ja sam ipak fina bg cura!
Ne sporim, DAPAČE! A izleti, pecanje i sl... :wink:

jos samo jednom, LADA NIVA rules!!!!
Cenim tvoju odanost. Pošto sam prešao sa njom pola Sibira i kojekakva čudesa i ja je obožavam. Ima samo još jedan terenac koji joj stoji uz bok po prohodnosti. Nije lep i našminkan, ali je opako efikasan (što se od terenca valjda i traži). :wink:
 
Pežo sa velikim ambicijama kreće u "visoko društvo". Na pariskom Salonu predstavio je model "907" sa motorom V- 12 od 6000 ccm i okruglo 500 KS. O sličnosti sa nekim Ferarijevim modelima prosudite sami.

118102610.jpg


118102614.jpg
 
Ja bih se od svih ovih autića opredelio za onaj Šelbijev beli. Dobar je za naše rupčage, deluje obično, pretpostavljam da u ume da povuče a i nebi mi ga ukrali ispred zgrade. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Espanol:
Zagor BG:
Ja bih se od svih ovih autića opredelio za onaj Šelbijev beli. Dobar je za naše rupčage, deluje obično, pretpostavljam da u ume da povuče a i nebi mi ga ukrali ispred zgrade. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pravi auto za tebe Zagore! Ima ŠASIJU (i to kamionsku)! :lol: :lol: :wink:
Što jes jes! Bar deset polovnjaka sam s'aranio,jer ja ne vozim, ja cepam auto do daske! Zato i tragam za neuništivim, solidno brzim i relativno izglednim automobilom koji je već zaboravljen pod najezdom poluplastičnih, kompjuterizovanih ''lepotana'' koji zahtevaju kao led ravne puteve. Sada malo više proučavam stariju gamu Voksalovih modela koja još može da se vidi u našem gradu. Puno pozdrava!
 
Zagor BG:
Espanol:
Zagor BG:
Ja bih se od svih ovih autića opredelio za onaj Šelbijev beli. Dobar je za naše rupčage, deluje obično, pretpostavljam da u ume da povuče a i nebi mi ga ukrali ispred zgrade. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pravi auto za tebe Zagore! Ima ŠASIJU (i to kamionsku)! :lol: :lol: :wink:
Što jes jes! Bar deset polovnjaka sam s'aranio,jer ja ne vozim, ja cepam auto do daske! Zato i tragam za neuništivim, solidno brzim i relativno izglednim automobilom koji je već zaboravljen pod najezdom poluplastičnih, kompjuterizovanih ''lepotana'' koji zahtevaju kao led ravne puteve. Sada malo više proučavam stariju gamu Voksalovih modela koja još može da se vidi u našem gradu. Puno pozdrava!
Da znaš još samo da ima "motorčić" V- 8 od 7 litara i oko 500 KS. Rođen za cepanje na ove cene benzina! :lol: :lol:
 
Espanol:
Evo još noviteta od onomad. Auto godine u Evropi FIAT Panda dobio je verziju 4 x 4. Koga interesuje tehnika može da pogleda rendgen, za dame izgled spolja i enterijer.

98-2-3692.jpg


98-1-3686.jpg


98-1-3643.jpg


Panda.jpg

Sad da li je Panda najlepsa - ne znam. Ali da je baš, baš slatka (naročito žuta!) to jeste! I ne bih se ljutila da mi neko pokloni istu... naročito na ovu cenu goriva i s obzirom na okolnost da dolazi zima!
 
Espanol:
Master_Chief:
Ma preteruju da je Panda najlepsa,ja bih pre glasao za Volvo S-40.
Da je ispunio sve kriterijume koje je Panda možda bi pobedio. Ima još puno elemenata osim savijenog lima. :wink:
Ma Fiat je Fiat a Volvo je Volvo...Fiat nikad nece biti bolji od Volva...ne razumem sta je toliko dobro u toj Pandi...ne verujem da bi to auto ikad "uspelo" ovde kod nas u Skandinaviji u ovakvim vremenskim uslovima.
 
Master_Chief:
Espanol:
Master_Chief:
Ma preteruju da je Panda najlepsa,ja bih pre glasao za Volvo S-40.
Da je ispunio sve kriterijume koje je Panda možda bi pobedio. Ima još puno elemenata osim savijenog lima. :wink:
Ma Fiat je Fiat a Volvo je Volvo...Fiat nikad nece biti bolji od Volva...ne razumem sta je toliko dobro u toj Pandi...ne verujem da bi to auto ikad "uspelo" ovde kod nas u Skandinaviji u ovakvim vremenskim uslovima.
Kod nas se kaže "taj" auto...
("auto" je skraćenica od imenice "automobil" koja vrlo očigledno pripada muškom (gramatičkom) rodu :wink:
 

Back
Top